Święta na 2 sposoby z Kuchnią+ i Domo+

Święta na 2 sposoby z Kuchnią+ i Domo+

W bożonarodzeniowym okresie różnorodność zapanuje nie tylko na wigilijnych stołach, ale również na lifestyle’owych kanałach nc+. Od 24 do 26 grudnia widzowie będą mogli zobaczyć m.in. świąteczne przysmaki Jamiego Olivera w Kuchni+ oraz pomysły na własnoręczne dekoracje Kirstie Allsopp w Domo+.

Garść świątecznych inspiracji widzowie Domo+ znajdą w programie „Święta własnej roboty z Kirstie”. Znana prezenterka telewizyjna Kirstie Allsopp pokaże, jak w szybki i łatwy, a co najważniejsze – niewymagający dużych nakładów finansowych sposób, przygotować własnoręcznie prezenty dla najbliższych oraz odmienić swój dom na święta. Emisja w sobotę, niedzielę i poniedziałek: 24, 25 i 26 grudnia odpowiednio w godz. 17:00, 23:35 oraz 10:55.

Natomiast w Kuchni+ święta to czas spotkań z uwielbianym przez wielu Jamiem Oliverem. Znany szef kuchni zaprezentuje niezawodne przepisy i sprytne sposoby na przyrządzenie zarówno tradycyjnych dań, jak i tych z nutką nowoczesności i szaleństwa.

Ponieważ przygotowywanie potraw na kolację wigilijną to nie lada wyzwanie nawet dla profesjonalnego szefa kuchni, Jamie w programie „Świąteczne triki Jamiego” podsunie proste rozwiązania, dzięki którym wigilijne przygotowania staną się przyjemniejsze. Brytyjczyk przedstawi swoje sprawdzone receptury i sprytne sposoby na przyrządzenie świątecznych potraw. Widzowie dowiedzą się m.in. jak przygotować soczystego indyka oraz uniknąć rozgotowania ziemniaków. Emisja programu w sobotę i poniedziałek, 24 i 26 grudnia odpowiednio o godz. 20:05 oraz 16:35.

W okresie świątecznym stacja wyemituje również „Wystrzałowe Święta Jamiego”, czyli pozycję dla każdego, kto szuka świątecznych inspiracji. W programie Jamie przedstawi specjały brytyjskiej kuchni. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak przyrządzić pieczoną gęś, keks oraz szereg rozmaitych koktajli. „Wystrzałowe Święta Jamiego” emitowane będą w sobotę, 24 grudnia o godz. 12:40 i 22:40.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Kuchnia_web.png

grafika | 7,77 KB

Pobierz
Świąteczne triki Jamiego.jpg

grafika | 1,87 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tradycjnie lub wegańsko - dwa pomysły na świąteczny bigos od Kuchni+

Trudno wyobrazić sobie polskie święta bez bigosu. Jeszcze trudniej znaleźć jednak jeden przepis, który przypadnie do gustu wszystkim wigilijnym gościom. Z pomocą przychodzą Marta Dymek i Tomasz Jakubiak, prowadzący programów kulinarnych w stacji Kuchnia+.
Złóż śpiewające życzenia na Święta i Nowy Rok razem z platformą nc+

Z okazji zbliżających się Świąt platforma nc+ udostępniła na stronie internetowej prezenty.ncplus.pl „Życzeniomat” - internetowe narzędzie, za pomocą którego można samodzielnie stworzyć muzyczną kompozycję z życzeniami na Święta oraz Nowy Rok. Życzenia wyśpiewuje profesjonalny chór, można również wybrać wykonawców poszczególnych fraz spośród czterech operowych głosów: barytonu, tenoru, altu i sopranu. Dedykowane życzenia nagrane są też przez aktorów znanych z kampanii nc+ Rafała Cieszyńskiego i Krzysztofa Stelmaszyka.
2016 pełen niesamowitych emocji w nc+

Rekord oglądalności CANAL+, szeroko komentowane 10. urodziny Kuchni+, relacja z ustanowienia czasowego rekordu świata Śnieżnej Pantery na antenie CANAL+ DISCOVERY, premiera „Ludzi morza” – najchętniej oglądanej produkcji w Planete+, a także wprowadzenie najatrakcyjniejszej cenowo oferty 3P na rynku. To tylko kilka istotnych wydarzeń dla nc+ w 2016 roku. Wyzwań i sukcesów było jeszcze więcej.
Premiery, emocje i wzruszenia - „Listy do M. 2”, „Zjawa”, specjalne rozgrywki Premier League, „Święta własnej roboty z Kirstie” i „Wygibajki” na święta w nc+

„Listy do M. 2” z Maciejem Stuhrem, Romą Gąsiorowską i Tomaszem Karolakiem w obsadzie, oscarowa „Zjawa”, tradycyjne, rozgrywające się w drugi dzień świąt spotkanie w Premiere League, moc niezrównanych porad w programie „Święta własnej roboty z Kirstie”, wyjątkowe spotkanie z mistrzem w dokumencie „Wajda o sobie”, a dla najmłodszych widzów oryginalny program MiniMini+ „Wygibajki”. Pełna emocji i wzruszeń świąteczna ramówka nc+ nikogo nie pozostawi obojętnym.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.