W świątecznej ramówce CANAL+ królować będzie z pewnością polska superprodukcja „Listy do M. 2”. Kontynuacja „Listów do M.” ma w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. Na ekranie m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i Paweł Małaszyński. Premiera w sobotę 24 grudnia, o godz. 21:00. W pierwszy dzień świąt na antenie zagości oscarowa „Zjawa”
z brawurową i nagrodzoną statuetką Amerykańskiej Akademii Filmowej rolą Leonardo DiCaprio. 25 grudnia w CANAL+ na widzów czeka również nowa odsłona przygód Jamesa Bonda – „Spectre”. Start o godzinie 16:25. Nie zabraknie także premierowych odcinków serialu „Kacperiada”, pierwszej polskiej animacji w koprodukcji CANAL+. Emisja w sobotę i w niedzielę, 24 i 25 grudnia, o godz. 18:30 na antenie CANAL+ FAMILY. 

Specjalne produkcje przygotował dla swoich widzów również kanał Ale Kino+, który po raz pierwszy w polskiej telewizji zaprezentuje miniserial scenarzysty „Gosford Park” i „Downton Abbey” - „Doctor Thorne”. Premierowe odcinki w świąteczny weekend od 24 do 26 grudnia, o godz. 19:10. Dla prawdziwych fanów klimatu brytyjskich produkcji stacja przygotowała również świąteczny odcinek specjalny serialu „Grantchester”. Emisja w poniedziałek, 26 grudnia o godz. 20:10 w Ale Kino+.

W tych wyjątkowych dniach nie zabraknie również sportowych emocji. W drugi dzień świąt (ang. „Boxing Day”) tradycyjnie zostaną rozegrane mecze w Premier League oraz spotkania w najlepszej koszykarskiej lidze świata czyli NBA. Transmisje w poniedziałek, 26 grudnia na kanałach i serwisach sportowych nc+.

Na antenie Domo+ widzowie poznają jedną z najbardziej inspirujących  serii prowadzonych przez sympatycznego Petera Maddisona, czyli „Wielkie projekty: Australia 6”. Premierowe emisje w każdy poniedziałek, od 5 grudnia, o godz. 21:00. Jak własnoręcznie wykonać oryginalne dekoracje świąteczne i sprawić, by dom ogarnął bożonarodzeniowy nastrój widzowie dowiedzą się natomiast z programu „Święta własnej roboty z Kirstie”, emitowanego na antenie stacji w sobotę 17 grudnia, o godz. 21:00.  

O świątecznych specjałach dla swoich widzów nie zapomniała również Kuchnia+. Fani kulinariów poznają niezawodne receptury i sprytne sposoby na przyrządzenie świątecznych potraw Jamiego Olivera, czyli „Świąteczne triki Jamiego”. Emisja w poniedziałek, 26 grudnia, o godz. 16:35. 

Na Planete+ grudzień będzie czasem wyjątkowych spotkań. Film dokumentalny „Wajda o sobie”, czyli wielki mistrz Andrzej Wajda w ostatnim wywiadzie przed swoją śmiercią. Co do powiedzenia na temat swojej twórczości miał sam mistrz kinematografii? Widzowie dowiedzą się już w niedzielę, 25 grudnia, o godz. 18:00. Kucharz, prezenter telewizyjny i pisarz Hugh Fearnley-Whittingstall rozpoczyna natomiast walkę, która ma na celu zmianę sposobu myślenia o odpadach, a w konsekwencji zmniejszenie ich generowania. Jego zmagania będzie można obserwować w programie „Jedenaste: Nie marnuj!”. Premierowe odcinki w środy 7,12,21 grudnia, o godz. 22:00. 

Dla najmłodszych widzów platforma nc+ przygotowała również coś specjalnego. Świąteczną rozrywkę na MiniMini+ zapewni serial animowany „Bing”, czyli ciekawie zrealizowany serial edukacyjny dla najmłodszych. Emisja od 19 grudnia codziennie o 7:50 i 20:40 od wtorku do piątku o 11:20, a od poniedziałku do piątku o 17:30. Na antenie zagości również ostatni odcinek „Wygibajek”, czyli muzyczno-tanecznej  produkcji MiniMini+. Świąteczny czas w TeleTOON+ umilą natomiast: „Barbie i siostry na tropie piesków”, „Barbie: Tajne Agentki” oraz „My Little Pony: Equestria Girls - Legend of Everfree”.

Karol Adrian

Koordynator ds. komunikacji i PR kanałów lifestyle’owych i dokumentalnych

nc+

karol.adrian@ncplus.pl

+48 519 520 609

Łukasz Łyczkowski

Starszy Konsultant

Havas PR

lukasz.lyczkowski@havasww.com

+48 508 012 182

Martyna Tomczyk

Młodszy Konsultant

Havas PR

martyna.tomczyk@havasww.com

+48 508 346 821

Sławomir Rykowski

Koordynator ds. PR Kanałów Sportowych

nc+

Slawomir.Rykowski@ncplus.pl

+48 500 121 908

Paulina Grabska

Koordynator ds. Kanałów Filmowych i Seriali

paulina.grabska@ncplus.pl

+48 519 520 580

Sportowy tydzień w nc+: „Święta Wojna” PGNiG Superligi oraz piłkarskie emocje na najwyższym poziomie

To będzie emocjonujący tydzień na antenach oraz w serwisach platformy nc+. We wtorek „Święta wojna” PGNiG Superligi, czyli klasyczne starcie pomiędzy Vive Tauronem Kielce i Orlenem Wisłą Płock (18:00, CANAL+ SPORT). Następnie ostatnia kolejka fazy grupowej europejskich pucharów: Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA. W środę Legia Warszawa podejmie Sporting Lizbonę (19:30, CANAL+), a w weekend ligowe emocje LOTTO Ekstraklasy oraz Premier League.