CANAL+ nabył prawa do ekranizacji serii szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego. Trwają prace nad scenariuszem serialu

CANAL+ nabył prawa do ekranizacji serii szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego. Trwają prace nad scenariuszem serialu

Opublikowany

CANAL+ zakupił prawa do przeniesienia na ekran ukazującej się w wydawnictwie Czarna Owca bestsellerowej serii szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego. W skład cyklu wchodzą powieści: „Nielegalni”, „Niewierni” i „Nieśmiertelni”. Trwają już prace nad adaptacją książek. 9 listopada natomiast premierę swoją miała najnowsza powieść autora pt. „Niepokorni”.

Ukazująca się właśnie powieść „Niepokorni” to jedno z najmroczniejszych i najbardziej wciągających dzieł Severskiego. Jak mówi o książce sam pisarz: Niepokorni to współczesna powieść szpiegowsko-polityczna, która jest moją reakcją na aktualne wydarzenia polityczne w kraju i za granicą, próbuję w niej pokazać mechanizmy wpływania obcych służb na sytuację w Polsce i wynikające z tego zagrożenia. (…) W wartkiej akcji pełnej suspensów, czytelnik może również zagłębić się w psychologiczny wymiar walki wywiadów i poznać szczegóły pracy operacyjnej szpiegów.

W promocję książki włączył się CANAL+. Rzesze fanów pisarza z pewnością ucieszy informacja, że kanał zakupił również prawa do ekranizacji trylogii „Nielegalni”, „Nieśmiertelni” i „Niewierni”. Obecnie trwają prace literackie nad scenariuszem serialu.

Muszę przyznać, że autor z wyjątkową pieczołowitością odtworzył doskonale znany mu świat tajnych operacji, intryg i rozgrywek na szczytach władzy. Siłą powieści są również wielowymiarowe, wyraziste postaci, wobec których nie sposób przejść obojętnie – o powodach zakupu praw do ekranizacji serii mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego nc+

Już teraz zapraszamy również na konkurs, w którym wygrać można aż 5 zestawów książek. Start 11 listopada. Więcej informacji na naszym Facebooku CANAL+ Filmy i seriale: https://www.facebook.com/CANALplusFILMYiSERIALEVincent V. Severski  to pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu, który przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Na własną prośbę odszedł ze służby w 2007 r. i zajął się pisaniem książek. Jego debiutancka powieść „Nielegalni” szybko stała się bestsellerem, a sukces powtórzyły kolejne książki z serii.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Vincent_V._Severski.jpg

|

Pobierz
seria_szpiegowska_severskiego.jpg

|

Pobierz

„Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera” zdobywa social media

Nadszedł czas premiery długo wyczekiwanej superprodukcji CANAL+ DISCOVERY – „Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera”. Aby zaintrygować programem również internautów, stacja zdecydowała się na nietypowy w świecie telewizji krok – równoczesną premierę pierwszego odcinka serii na swoim fanpage’u na Facebooku. Wszystkich kibiców wyprawy kanał zaprasza przed ekrany telewizorów i komputerów w poniedziałek 14 listopada o 21:00.