WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I ZATAŃCZ W MINIMINI+! 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I ZATAŃCZ W MINIMINI+! 

Opublikowany

Twoje dziecko uwielbia tańczyć i śpiewać? Może wystąpić w MiniMini+! Rybka MiniMini zaprasza wszystkich małych widzów do udziału w wygibajkowym konkursie.

„Wygibajki” to wyjątkowy program, wprowadzający najmłodszych widzów w świat muzyki. Laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+ poznają instrumenty, ucząc się przy tym piosenek i układów tanecznych, pod okiem znanego skrzypka Filipa Jaślara z grupy MoCarta.  

Na zakończenie każdego odcinka ogłaszany jest konkurs. Najmłodsi widzowie mogą przygotować swoje własne 15 sekundowe choreografie do prezentowanej w programie piosenki, a następnie zamieścić je na stronie www.miniminiplus.pl. 

Najciekawsze i najbardziej wygibajkowe układy, wybrane przez jury, zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku „Wygibajek” oraz nagrodzone pluszową maskotką Rybki MiniMini! Konkurs potrwa do 25 grudnia 2016 roku. 
Regulamin, piosenka konkursowa oraz galeria filmików dostępne są na stronie internetowej www.wygibajki.miniminiplus.pl

Rybka MiniMini zaprasza do wspólnej zabawy w każdą niedzielę o godz. 10:25 i 17:20!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MiniMini__WYGIBAJKI_09_2016_Banery_750x300.jpg

grafika | 56,3 KB

Pobierz
IMG_7207.jpg

grafika | 19 MB

Pobierz
wygibajki.jpg

grafika | 494 KB

Pobierz
IMG_9198.jpg

grafika | 15 MB

Pobierz
IMG_72072.jpg

grafika | 17,9 MB

Pobierz
IMG_7186.jpg

grafika | 17,9 MB

Pobierz

Kultowa seria „Zabójcza Broń” powraca jako serial. Tuż po premierze amerykańskiej, po raz pierwszy w polskiej telewizji, tylko w CANAL+.

W listopadzie CANAL+ zaprasza na serial sensacyjno-komediowy, oparty na fabule kultowej już kinowej serii „Zabójcza broń”. W rolach głównych: duet policjant i detektyw, akcja oraz humor. Premierowe odcinki w CANAL+ tuż po pierwszej emisji serialu w USA. W każdy czwartek od 10 listopada, o godzinie 21:00. Po raz pierwszy w polskiej telewizji, tylko w CANAL+.