Tego jeszcze nie było – świąteczna oferta nc+

Tego jeszcze nie było – świąteczna oferta nc+

Opublikowany

Wyjątkowy prezent dla klientów na święta przygotowała platforma nc+. W ramach świątecznej oferty, klienci otrzymują dostęp do kanałów CANAL+ i HBO do 6 miesięcy w prezencie.

Promocja startuje 8 listopada, z oferty skorzystać mogą wszyscy klienci, którzy wykupią abonament na usługi nc+ w okresie trwania promocji. Oferta obowiązuje przy zakupie pakietów COMFORT+, EXTRA+ i SUPERPREMIUM+. W ramach promocji klienci otrzymają dostęp do 8 kanałów Premium CANAL+ w jakości HD, oraz do kolekcji CANAL+ Seriale EXTRA, oraz wypożyczalni CANAL+ VOD. W pakiecie HBO klienci będą mogli oglądać 3 kanały HBO, również w jakości HD, oraz otrzymają dostęp do aplikacji HBO GO.

Ofertę świąteczną promuje wyjątkowy spot reklamowy zrealizowany w nowoczesnym gmachu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Chór wraz z solistą w specjalnie przygotowanej aranżacji wyśpiewuje ofertę, którą platforma nc+ przygotowała dla klientów z okazji zbliżających się świąt. Ten niezwykły koncert prowadzony jest przez dwóch dyrygentów: Krzysztofa Stelmaszyka oraz Rafała Cieszyńskiego, aktorów znanych już z reklam platformy nc+. Akcja spotu dzieje się w jednej z najpiękniejszych sal filharmonii szczecińskiej, złotej Sali Słońce. Wykonania tego niecodziennego zadania podjął się szczeciński Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT - jeden z ważniejszych w Polsce dużych zespołów chóralnych wspierany przez solistę, dziewięcioletniego Antka, który od 2 lat śpiewa w chórze Alla Polacca.

To nie koniec świątecznych benefitów od nc+. Dodatkowo, nowi klienci będą mogli skorzystać z promocji, dzięki której za montaż i antenę satelitarną zapłacą tylko 1 zł. Na święta nc+ oferuje również w wyjątkowej cenie 59,97 zł pakiet telewizja, internet, telefon. Szczegóły dotyczące świątecznych promocji, oraz informacje o ofercie programowej platformy nc+ na święta dostępne będą na dedykowanej stronie internetowej: prezenty.ncplus.pl.

Poza nowymi ofertami wszyscy abonenci nc+ otrzymają 6 grudnia, w prezencie dostęp do dedykowanej kolekcji filmowej przygotowanej specjalnie na święta. Więcej szczegółów wkrótce. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.