MMA w nc+: walka o pas mistrzowski na gali Bellator 163 oraz starcia weteranów ringu

MMA w nc+: walka o pas mistrzowski na gali Bellator 163 oraz starcia weteranów ringu

Opublikowany

Platforma nc+ oferuje nie tylko prestiżowe wydarzenia piłkarskie, żużlowe, rozgrywki koszykówki czy piłki ręcznej. Coś dla siebie znajdą także kibice mieszanych sztuk walki. W nocy z piątku na sobotę w Uncasville w stanie Connecticut odbędzie się gala MMA Bellator 163. Danie główne to walka o pas kategorii półciężkiej, w której rękawice skrzyżują: niepokonany w jedenastu walkach - Liam McGeary oraz pretendent – Phil Davis. Początek transmisji o godzinie 2:00 w CANAL+ SPORT2.

Miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą podczas gali Bellator 163 aż 5 ekscytujących pojedynków karty głównej. W walce wieczoru stawką będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Na uwagę zasługuje już pierwsza walka. W kategorii ciężkiej weteran światowych ringów - Sergei Kharitonov (23-5-0) podejmie Javy’ego Ayalę (9-5-0). 35-letni Rosjanin przed podpisaniem kontraktu z organizacją wygrał 5 walk z rzędu. W swojej karierze zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Alistair Overeem, Fabricio Werdum czy Andrei Arlovski. Większość walk Kharitonova oraz Ayali skończyła się przed czasem. W tym starciu nie można zmrużyć oka!

Ogromne ringowe doświadczenie posiada także Paul Daley, mający na swoim koncie ponad 50 walk (38-14-2). Słynny „Semtex”, niedawny pretendent do pasa mistrzowskiego, zawalczy z byłym rywalem Marcina Helda Derekiem Andersonem (14-2-0).

W walce wieczoru – niepokonany do tej pory Liam McGeary (11-0), spróbuje po raz drugi obronić tytuł mistrza kategorii półciężkiej. Naprzeciw niego stanie Phil Davis (16-3-0) – utytułowany zapaśnik i jeden z najlepszych zawodników w swojej wadze.

Początek transmisji w sobotę 5 listopada o godzinie 2:00 w CANAL+ SPORT2.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CANAL__SPORT_2.jpg

grafika | 132 KB

Pobierz
CANAL__SPORT.jpg

grafika | 121 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.