Legia Warszawa – Real Madryt w CANAL+ z rekordem oglądalności meczów Ligi Mistrzów UEFA

Legia Warszawa – Real Madryt w CANAL+ z rekordem oglądalności meczów Ligi Mistrzów UEFA

Opublikowany

Środowy mecz czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Legią Warszawa a Realem Madryt oglądało na antenie CANAL+ średnio ponad 359* tysięcy widzów. To najlepszy wynik w tym sezonie UEFA Champions League.

Mistrzowie Polski pokazali charakter i zremisowali w Warszawie z jednym z najlepszych klubów świata 3-3. Gole dla Legii zdobywali Vadis Odjidja-Ofoe, Miroslav Radović oraz Thibaut Moulin. Niewiele drużyn może poszczycić się czterema bramkami zaaplikowanymi Realowi Madryt w dwumeczu fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. To pierwszy punkt zdobyty przez podopiecznych Jacka Magiery w tych rozgrywkach. Mecz odbywał się bez udziału publiczności.

Jestem dumny z moich zawodników. Nawet przy stanie 0-2 ani na chwilę nie zwątpili w pozytywny wynik. Każdemu z nich należą się wielkie pochwały - mówił trener Legii Warszawa, Jacek Magiera, w pomeczowym wywiadzie z dziennikarką CANAL+ SPORT, Darią Kabałą-Malarz.

Drugim najchętniej oglądanym meczem w tym sezonie Ligi Mistrzów UEFA w kanałach sportowych platformy nc+ było pierwsze starcie Realu Madryt z Legią Warszawa, które śledziło średnio prawie 294 tysięcy widzów. Spotkanie Atletico Madryt z Bayernem Monachium oglądało w CANAL+ średnio ponad 270 tysięcy kibiców. Mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich świata można oglądać na kanałach i w serwisach nc+ (CANAL+ SPORT Online i nc+ GO).

Najlepsze wyniki oglądalności w obecnym sezonie Ligi Mistrzów UEFA w kanałach sportowych nc+:
1.    Legia Warszawa – Real Madryt, 359 278 widzów
2.    Real Madryt – Legia Warszawa, 293 715 widzów
3.    Atletico Madryt – Bayern Monachium, 270 592 widzów

--
*Dane oglądalności telewizyjnej na podstawie: Nielsen Audience Measurement, zasięg skumulowany, widzowie oglądający transmisję meczu przynajmniej przez 1 minutę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

„Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera”, „Pionek”, „Everest” i „Strategia mistrza” - 1 superprodukcja, 3 znakomite filmy fabularne i 4 szokujące dokumenty w listopadzie tylko w CANAL+ i CANAL+ DISCOVERY

Pobicie rekordu świata o 12 dni przez Andrzeja Bargiela, 71 zwycięstw Sereny Williams, 7 straconych triumfów Lance’a Armstronga i jeden fatalny dzień Oscara Pistoriusa – sportowy listopad tylko w CANAL+ i CANAL+ DISCOVERY. 14 listopada premiera oryginalnej superprodukcji CANAL+ DISCOVERY „Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera”. W CANAL+ sobotni cykl „Dwie strony medalu”, czyli dokumenty i filmy fabularne w jednym unikatowym paśmie. W programie: 5 listopada – „Pionek” z Tobey’em Maguire’em w roli głównej oraz sportsmenki portret prawdziwy, „Serena Williams – Mistrzyni inna niż wszystkie”. 12 listopada – oparty na faktach „Everest” wraz z opowiadającym o gigantach polskiego sportu „110%”. 19 listopada historia Lance’a Armstronga w „Strategii mistrza” Stephena Frearsa, twórcy nagrodzonej Oscarem® 2007 „Królowej”, w parze z wstrząsającym dokumentem „Wywiad z Oscarem Pistoriusem”. 26 listopada premiera filmu o legendarnym klubie piłkarskim „Barca. Prawdziwa historia FC Barcelony”. Wszystkie tytuły po raz pierwszy w polskiej telewizji.