KUU KUU HARAJUKU - NAJNOWSZY SERIAL GWEN STEFANI NA TELETOON+

KUU KUU HARAJUKU - NAJNOWSZY SERIAL GWEN STEFANI NA TELETOON+

Kuu Kuu Harajuku to serial animowany wyprodukowany przez światowej sławy wokalistkę, liderkę zespołu No Doubt - Gwen Stefani. To pełna przygód historia pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółek, które w pogoni za swoimi marzeniami o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze.

Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Fantastyczny Harajuku, w którym żyją dziewczęta to miejsce, gdzie naprawdę wszystko może się zdarzyć. Źli kosmici czy wygłodniałe potwory to tylko część problemów młodych artystek. Kolejnym kłopotem przyjaciółek jest ich menedżer Rudie, który pomimo swojego entuzjazmu i ogromnego oddania nie potrafi w pełni zorganizować wymarzonego koncertu. Czy pięć głównych bohaterek osiągnie swój cel? Jak uporają się z nieprzychylnymi mieszkańcami Harajuku i czy Rudie poradzi sobie z organizacją koncertu? Tego widzowie dowiedzą się w najnowszej produkcji Kuu Kuu Harajuku.

Kuu Kuu Harajuku przenosi widzów do barwnego, wielokulturowego świata, w którym zderzają się orientalny wschód z nowoczesnym zachodem. Serial inspirowany jest japońskim nurtem kawaii, czyli tym co miłe i słodkie. To także połączenie stylu, mody, a przede wszystkim ogromnej pasji do muzyki. Pierwowzorem głównej bohaterki G. jest sama Gwen Stefani. Wokalistka nagrała specjalnie do serialu utwór „Kuu Kuu Harajuku” oraz teledysk, który swoją premierę miał 26 września 2016 r.

Kuu Kuu Harajauku od 24 października, od poniedziałku do piątku o 15.05 i 20.30 w stacji teleTOON+.

Załączniki

Pobierz wszystkie

KKH_7.jpg

grafika | 1,21 MB

Pobierz
2016_10_20__KUU_KUU_HARAJUKU.doc

doc | 356 KB

Pobierz
KKH_1.jpg

grafika | 886 KB

Pobierz
KKH_4.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
KKH_2.jpg

grafika | 1,22 MB

Pobierz
KKH_5.jpg

grafika | 860 KB

Pobierz
KKH_6.jpg

grafika | 942 KB

Pobierz
KKH_3.jpg

grafika | 933 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.