Zmiany w dziale programmingu platformy nc+

Zmiany w dziale programmingu platformy nc+

Opublikowany

Z dniem 1 listopada 2016 r. Agata Papis – Maniecka, do tej pory Kierownik ds. Marki Kanałów MiniMini+ i Teletoon+ platformy nc+ zastępuje Pawła Kobryńskiego na stanowisku Kierownika ds. Marki Kanałów Kuchnia+, Domo+ oraz Planete+.

Agata Papis ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy dla kanałów tematycznych. Poprzednio, przez półtora roku pracowała na stanowisku Marketing Executive w Universal Networks International Poland, gdzie odpowiadała ze sektor trade marketingu. Wcześniej związana była m.in. z Viacom International Media Networks (zajmowała się tam marketingiem kanałów Nickelodeon, Nick Jr. i Nickelodeon HD) i z agencją Delegata (obsługiwała kanały Jetix i Jetix Play, odpowiadała za wprowadzenie do Polski Disney Channel). W nc+ pracuje od 2013 roku.

Jednocześnie, Anna Gryglewicz swoją pracę przy kanałach dziecięcych platformy nc+ będzie kontynuowała jako Kierownik ds. Marki MiniMini+, teleTOON+. Anna Gryglewicz jest managerem z doświadczeniem w branży medialnej i telekomunikacyjnej. Pracowała m.in. w Netii, gdzie pełniła funkcję Kierownika ds. Komunikacji Marketingowej oraz w Play na stanowisku starszego specjalisty ds. Trade Marketingu. Od 2015 roku jest związana z platformą nc+.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata_Papis.png

grafika | 1,69 MB

Pobierz
Ania_Gryglewicz.png

grafika | 1,06 MB

Pobierz

LOTTO EKSTRAKLASA W NC+: LIGOWY KLASYK W POZNANIU ORAZ STARCIE NA SZCZYCIE TABELI

Po dwutygodniowej przerwie na boiska wracają piłkarze LOTTO Ekstraklasy. W nadchodzący weekend na kibiców czeka jeden z klasyków polskiej ligi - Lech Poznań zmierzy się z Wisłą Kraków (niedziela, 17:35, CANAL+). W 12. kolejce LOTTO Ekstraklasy dojdzie również do starcia wicelidera z liderem tabeli - Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Jagiellonię Białystok (niedziela, 15:10, CANAL+). Kibice będą mogli obejrzeć także ostatni ligowy występ Legii Warszawa przed meczem z Realem Madryt. Gościem magazynu Liga+ Extra będzie Mariusz Piekarski.