Golf w nc+: Alfred Dunhill Links Championship z udziałem Adriana Meronka

Golf w nc+: Alfred Dunhill Links Championship z udziałem Adriana Meronka

Opublikowany

Od czwartku do niedzieli w kanałach sportowych nc+ kibice będą mogli śledzić zmagania golfistów w turnieju Alfred Dunhill Links Championship. Pierwszy raz w gronie elity światowego golfa wystąpi polski zawodnik, Adrian Meronk.

Alfred Dunhill Links Championship to jeden z największych i najbardziej prestiżowych turniejów golfowych na świecie. Zawody rozgrywane są na trzech polach typu links: Old Course at St Andrews, Carnoustie Golf Links i Kingsbarns Golf Links. Pula nagród wynosi 5 milionów dolarów. Rozpoczynające się w najbliższy czwartek zmagania będą szczególne dla wszystkich polskich fanów golfa. Adrian Meronk, jako pierwszy Polak w historii, zadebiutuje w roli zawodowca. Od czwartku do niedzieli widzowie nc+ będą mogli obejrzeć ponad 15 godzin transmisji z zawodów rozgrywanych w szkockich hrabstwach Angus i Fife.

Historyczny moment dla Polskiego golfa i naszego najlepszego golfisty. Adrian Meronk zadebiutuje w roli zawodowca i od razu trafia na największą światową arenę. Turniej Alfred Dunhill Links Championship to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu European Tour. Rozgrywany na trzech najsłynniejszych polach typu links na świecie, z pulą nagród w wysokości 5 mln USD, turniej przyciąga największe gwiazdy europejskiego golfa i nie tylko. Format Pro-Am pozwala zawodowcom grać z amatorami, wśród których znajdziemy takie osobistości jak aktorzy Andy Garcia i Hugh Grant oraz piosenkarz Ronan Keating – mówi komentator nc+, Jacek Person.

Plan transmisji Alfred Dunhill Links Championship w nc+:

czwartek, 6 października
14:00 Runda 1; CANAL+ SPORT
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

piątek, 7 października
14:00 Runda 2; CANAL+ SPORT
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

sobota, 8 października
14:00 Runda 3; CANAL+ SPORT2
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

niedziela, 9 października
13:30 Runda finałowa, CANAL+ SPORT2
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CANAL__SPORT.jpg

grafika | 121 KB

Pobierz
CANAL__SPORT_2.jpg

grafika | 132 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.