Więcej muzyki na platformie nc+

Więcej muzyki na platformie nc+

Opublikowany

Od dzisiaj, użytkownikom platformy nc+ zaproponowane zostały dwa nowe kanały poświęcone wyłącznie muzyce – 8TV oraz HIP HOP TV. 8TV skierowany jest do wszystkich fanów programów muzyczno-rozrywkowych. HIP HOP TV to gratka dla zwolenników muzyki hip-hopowej. Kanały dostępne są dla abonentów nc+ na pozycjach 154  i 169. Ponadto, ESKA TV, dotychczas dostępna na pozycji 154, zmieniła miejsce na 168.

8TV swoją premierę miał 28 września. Widzowie, obok teledysków muzycznych oglądać mogą programy rozrywkowe, poradnikowe, reality shows oraz seriale fabularne. Dodatkowo, 8TV wyemituje rodzime produkcje takie jak reality-show typu makeover „Nowa Ja!” czy cykl wywiadów „Taka sytuacja”.

Stacja Hip Hop TV jest znanym już formatem, obecnie jedynym w kraju, poświęconym wyłącznie muzyce hip-hopowej. Co ciekawe, kanał emituje pasma teledysków jedynie z muzyką polską. Na antenie pojawiają się zarówno najnowsze klipy jak i hity gatunku z ostatnich 18 lat.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

chanban_378x159_eskatv.png

grafika | 11,5 KB

Pobierz
hiphop_980x490.jpg

grafika | 320 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.