Gwiazdy na prapremierze serialu kryminalnego CANAL+ „Belfer”

Gwiazdy na prapremierze serialu kryminalnego CANAL+ „Belfer”

Opublikowany

Czerwony dywan przed warszawską Kinoteką zapełnił się dziś znamienitymi gośćmi zaproszonymi na prapremierę najbardziej oczekiwanego serialu kryminalnego roku „Belfer”. Oryginalną produkcję CANAL+ widzowie zobaczą na antenie już 2 października o 21:30. Z tej okazji CANAL+ odkoduje sygnał dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+. 

Maciej Stuhr, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Aleksandra Popławska, Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska, Łukasz Simlat, Krzysztof Pieczyński, Cezary Łukaszewicz, Beata Kawka, Joachim Lamża oraz aktorzy młodego pokolenia, m.in.: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska, Katarzyna Sawczuk, Malwina Buss, reżyser Łukasz Palkowski, scenarzyści: pisarz Jakub Żulczyk i dramatopisarka Monika Powalisz, kompozytor Atanas Valkov oraz wielu innych artystów i twórców reprezentowało dziś w Kinotece ekipę serialu kryminalnego „Belfer”.  Na prapremierze pojawili się też m.in. Borys Szyc z Justyną Nagłowską, Tamara Arciuch z Bartkiem Kasprzykowskim, Joanna Moro, Tomasz Raczek,  Wojciech Medyński, Zofia Czerwińska, Olga Bołądź, Adam Fidusiewicz, Anna Kalczyńska, Wojciech Marczewski, Michał Oleszczyk. Łącznie w wydarzeniu udział wzięło ponad 300 osób ze świata show-biznesu.
Podczas prapremiery goście obejrzeli dwa pierwsze odcinki serialu „Belfer”, następnie czekał ich uroczysty bankiet. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję porozmawiać z twórcami serialu oraz poczuć klimat produkcji dzięki przygotowanym atrakcjom.Nie mogę doczekać się pierwszego odcinka. Poza moim udziałem w serialu wydarzyło się tak dużo rzeczy, że jestem podkręcony ciekawością, jak to wszystko razem zagrało. Ta ciekawość towarzyszyła mi na planie od pierwszej chwili i mam nadzieję, że zaciekawi również widzów – przyznał Piotr Głowacki obecny na prapremierze serialu.

OPIS SERIALU
Lokalną społecznością wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

Premiera już 2 października (niedziela) o godz. 21.30 tylko w CANAL+. Z tej okazji CANAL+ w weekend 1 i 2 października, od godziny 15:00, odkoduje sygnał dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.

Zdjęcia z prapremiery serialu kryminalnego CANAL+ „Belfer:
http://akpa.pl/imprezy.php?id=43641&type=0&width=1349

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Belfer_wrzesien_4.jpg

grafika | 400 KB

Pobierz
Belfer_wrzesien_1.jpg

grafika | 390 KB

Pobierz
Belfer_wrzesien_2.jpg

grafika | 387 KB

Pobierz
Belfer_wrzesien_3.jpg

grafika | 519 KB

Pobierz
Belfer_wrzesien_5.jpg

grafika | 390 KB

Pobierz

ORYGINALNE. OKRUTNE. HORRORY, KTÓRYCH NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ. W ALE KINO+ W CYKLU „KINO MÓWI: HORROR”.

W październiku Ale kino+ zaprasza na czwartkowe wieczory pełne grozy. W ramach cyklu „Kino Mówi: Horror” widzowie zobaczą cztery wyjątkowe pozycje. W programie: wciągający horror psychologiczny „Babadook”, izraelski thriller, który zachwycił Quentina Tarantino „Duże złe wilki”, niepokojące „Szepty”, prezentowany na MFF w Cannes w 2013 szokujący obraz „Jesteśmy tym, co jemy”. Premiera w każdy czwartek od 6 do 27 października, po godzinie 20:10. Wstęp do każdego filmu w autorskim magazynie „Kino Mówi”. Tylko w Ale kino+.