RYBKA MINIMINI ZAPRASZA MAŁYCH MIESZKAŃCÓW KIELC DO UDZIAŁU W ZAWODACH SPORTOWYCH MINIMINI+ MAZOVIA

RYBKA MINIMINI ZAPRASZA MAŁYCH MIESZKAŃCÓW KIELC DO UDZIAŁU W ZAWODACH SPORTOWYCH MINIMINI+ MAZOVIA

Opublikowany

Stacja telewizyjna MiniMini+ już po raz trzeci objęła patronatem największy i najpopularniejszy w Polsce cykl maratonów rowerowych – Mazovia MTB Marathon. Z myślą o małych widzach 1 października w Kielcach organizowany jest specjalny wyścig dla dzieci do 8 roku życia. 

Rybka MiniMini od kilkunastu lat dba o rozwój edukacyjny najmłodszych poprzez emisję starannie wyselekcjonowanych propozycji programowych. Najlepsza przyjaciółka dzieci, znana ze stacji MiniMini+, nie zapomina jednak o zachęcaniu swoich małych widzów do aktywności fizycznej, dzięki której dzieci wzmacniają swoje ciało, uczą się wytrwałości i pokory, a także poznają zasady rywalizacji. To właśnie dlatego stacja MiniMini+ objęła patronatem największy  
i najpopularniejszy w Polsce cykl maratonów rowerowych – Mazovia MTB Marathon, gdzie podczas zawodów głównych organizowane są wyścigi dla dzieci.

Zawody dla najmłodszych odbywają się na odpowiednio przygotowanej i zabezpieczonej pętli o długości 300-400 metrów. Mali rowerzyści mogą wziąć udział w dwóch kategoriach: jadąc na rowerkach biegowych lub tradycyjnych. Na linii startu każdego z zawodników dopinguje Rybka MiniMini,  a po ukończonych wyścigach uczestnicy otrzymują pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki.  

Rybka MiniMini będzie towarzyszyć swoim fanom w rowerowej rywalizacji również w Piasecznie (8 października).

Do udziału w bezpłatnej rowerowej zabawie stacja MiniMini+ zaprasza wszystkie dzieci do 8 roku życia, które chcą być zdrowe jak rybka!
Szczegóły na temat wydarzenia na stronie:
http://www.mazoviamtb.pl/index.php?stat=300&ord=1

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

RYBKA_MINIMINI_ZAWODY_SPORTOWE_Mazovia_MTB_Marathon.PNG

grafika | 17,1 KB

Pobierz
RYBKA_MINIMINI.png

grafika | 154 KB

Pobierz
2016_09_26_RYBKA_MINIMINI_ZAPRASZA_MA_YCH_MIESZKA_C_W_KIELC_DO_UDZIA_U_W_ZAWODACH_SPORTOWYCH_MINIMINI__MAZOVIA.docx

docx | 487 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.