WYGIBAJKI – LAUREACI WIELKIEGO CASTINGU MINIMINI+ JUŻ OD PAŹDZIERNIKA NA ANTENIE MINIMINI+!
WYGIBAJKI – LAUREACI WIELKIEGO CASTINGU MINIMINI+ JUŻ OD PAŹDZIERNIKA NA ANTENIE MINIMINI+!

WYGIBAJKI – LAUREACI WIELKIEGO CASTINGU MINIMINI+ JUŻ OD PAŹDZIERNIKA NA ANTENIE MINIMINI+!

Rybka MiniMini zaprasza na wyjątkowy program muzyczny „Wygibajki”, który już od 2 października zagości na antenie stacji MiniMini+. To nowy, edukacyjny format wprowadzający najmłodszych widzów w świat muzyki. Dzieci będą poznawać instrumenty, ucząc się przy tym piosenek oraz układów tanecznych, pod okiem Filipa Jaślara - polskiego skrzypka oraz członka grupy MoCarta.

W maju br., w sześciu miastach w Polsce odbył się Wielki Casting MiniMini+, podczas którego wybrano 64 finalistów. W każdym odcinku „Wygibajek” uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie znany skrzypek Filip Jaślar, który do każdego odcinka skomponuje utwór dla dzieci.  

- „Wygibajki” to program nienachalnie umuzykalniający dzieci. W każdym odcinku jest nowa piosenka, najczęściej opowiadająca o instrumentach muzycznych (m.in. cymbałkach, dudach, czy marakasach). Dzieci, które trafiły do programu z ogólnopolskiego castingu, śpiewają piosenkę, wymyślają układ taneczny, nagrywają teledysk i same budują instrumenty – mówi muzyk. I dodaje: Bardzo się cieszę, że piosenki, które napisałem do „Wygibajek” podobają się dzieciom. Kiedy widzę, jak śpiewają i spontanicznie tańczą, czuję ogromną satysfakcję.  

Rybka MiniMini przygotowała również specjalny konkurs dla małych widzów programu! Najmłodsi będą mogli przygotować swoje własne choreografie do prezentowanej w programie piosenki, a następnie zamieścić je na www.miniminiplus.pl. Najciekawsze układy, wybrane przez jury, zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku „Wygibajek”.  

Program będzie wspierany kampanią reklamową, w której zachęcać będziemy dzieci do oglądania, a także udziału w konkursie i zatańczeniu w programie stacji MiniMini+. Działania reklamowe rozpoczną się 30 września i potrwają do połowy listopada. Obejmą sieć kin CinemaCity, prasę parentingową oraz media społecznościowe – w tym Facebook i YouTube. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media Group.

Rybka MiniMini zaprasza na najnowszą produkcję własną stacji MiniMini+ od 2 października w każdą niedzielę o godz. 10:25 i 17:20. 

Załączniki

Pobierz wszystkie

2016_09_26_WYGIBAJKI___LAUREACI_WIELKIEGO_CASTINGU_MINIMINI__JU__OD_PA_DZIERNIKA_NA_ANTENIE_MINIMINI__.doc

doc | 697 KB

Pobierz
IMG_7207.jpg

grafika | 19 MB

Pobierz
IMG_7186.jpg

grafika | 17,9 MB

Pobierz
wygibajki__CMYK-01.png

grafika | 208 KB

Pobierz
MiniMini_.png

grafika | 24,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.