EKSTRASERIAL I EKSTRAKLASA DLA WSZYSTKICH.CANAL+ W WEEKEND 1-2 PAŹDZIERNIKA Z ODKODOWANYM SYGNAŁEM.

EKSTRASERIAL I EKSTRAKLASA DLA WSZYSTKICH.CANAL+ W WEEKEND 1-2 PAŹDZIERNIKA Z ODKODOWANYM SYGNAŁEM.

Już w niedzielę 2 października w CANAL+ premiera serialu kryminalnego „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej. Z tej okazji CANAL+ w weekend 1 i 2 października, od godziny 15:00, odkoduje sygnał dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.

W ramach odkodowanego sygnału CANAL+ pokaże dwa pierwsze odcinki serialu kryminalnego „Belfer”. Widzowie zobaczą też dwa mecze LOTTO Ekstraklasy oraz zawody najlepszych żużlowców świata w ramach Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu na Motoarenie. Będą także niespodzianki – premiery głośnych polskich filmów, emitowanych po raz pierwszy w telewizji.

Odkodowany sygnał dotyczy nie tylko platformy NC+, ale również operatorów sieci kablowych, m.in. UPC, MULTIMEDIA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz wielu innych.

„Belfer” (2016, Polska) - serial kryminalny

Oryginalna produkcja CANAL+ z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Reżyseria: Łukasz Palkowski (Złote Lwy na FPFF w Gdyni 2014 za najlepszy film „Bogowie”), scenariusz: Jakub Żulczyk (powieść „Ślepnąc od świateł”) oraz dramatopisarka Monika Powalisz.

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam. W obsadzie oprócz Macieja Stuhra znaleźli się również: Magdalena Cielecka, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Łukasz Simlat, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorzy młodego pokolenia: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska i Paulina Szostak.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 2 października, godz. 21.30

Załączniki

Pobierz wszystkie

BELFER_CANAL__5.jpg

grafika | 9,98 MB

Pobierz
BELFER_CANAL__04.jpg

grafika | 1,75 MB

Pobierz
BELFER_CANAL__7.jpg

grafika | 510 KB

Pobierz
BELFER_CANAL__8.jpg

grafika | 553 KB

Pobierz
BELFER_CANAL__02.jpg

grafika | 1,36 MB

Pobierz
BELFER_CANAL__01.jpg

grafika | 1,46 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.