Speedway w nc+: wielki finał PGE Ekstraligi na żywo w nSport+

Speedway w nc+: wielki finał PGE Ekstraligi na żywo w nSport+

Najbliższa niedziela będzie prawdziwym świętem polskiego żużla. W dwóch ostatnich meczach sezonu rozstrzygnie się kolejność na podium PGE Ekstraligi. W decydującym meczu o tytuł Drużynowego Mistrza Polski zmierzą się Stal Gorzów i Get Well Toruń. Transmisja w nSport+.

Stal Gorzów czy Get Well Toruń? Stanisław Chomski czy Jacek Gajewski? Tymi pytaniami żyje żużlowa Polska. Już w niedzielę kibice dowiedzą się, która drużyna sięgnie po tytuł Drużynowego Mistrza Polski na żużlu.

W meczu o brązowy medal Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra spróbuje utrzymać prowadzenie nad BETARD Spartą Wrocław. Pierwszy z meczów „Myszy” wygrały sześcioma punktami. Falubaz jest bliski końcowego sukcesu, ale… wszystko w sporcie może się zdarzyć. Na przedmeczowe studio od godziny 15:30 zaprasza Jakub Zborowski. Komentarz do meczu zapewni Edward Durda.

Po meczu w Zielonej Górze widzowie przeniosą się na stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, na którym odbędzie się wielki finał PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu zwyciężył Get Well Toruń. W niedzielę gospodarze zrobią wszystko, aby odrobić ośmiopunktową stratę do toruńskich „Aniołów”. W maju lepsza okazała się Stal Gorzów, która rozgromiła Get Well Toruń aż 62:28. Mecze o tytuł rządzą się jednak swoimi prawami i w tym spotkaniu zdarzyć może się dosłownie wszystko. Na mecz zaprasza Marcin Majewski, współgospodarz studia finałowego, które rozpocznie się w nSport+ o godzinie 18:15:

Zapowiada się jeden z najbardziej emocjonujących finałów od lat. Nie wykluczam, że trzy ostatnie biegi zdecydują, która drużyna wywalczy złoto. Walka będzie na całego stąd dodatkowe studio analiz i kontrowersji podczas wielkiego finału w Gorzowie, które poprowadzi Michał Łopaciński. Razem ze swoimi gośćmi Robertem Wardzałą i Leszkiem Demskim będzie analizować to co dzieje się na torze. Doświadczeni reporterzy - Gabriel Waliszko i Łukasz Benz - przepytają finalistów w parku maszyn, najlepszy komentator żużla - Tomek Dryła skomentuje finał z barwnym jak zawsze Mirosławem Jabłońskim. Główne studio z Gorzowa poprowadzimy wspólnie z Darią Kabałą - Malarz. Naszym gośćmi będą Krzysztof Cegielski i Adam Skórnicki.

Podsumowanie emocjonującej niedzieli o 21:00 w Magazynie PGE Ekstraligi. Daria Kabała-Malarz oraz Marcin Majewski wraz ze swoimi gośćmi, którymi będą Krzysztof Cegielski i Adam Skórnicki przeanalizują najważniejsze wydarzenia oraz kontrowersje pierwszego finału PGE Ekstraligi.

Do 26 września na stronie PGE Ekstraligi http://speedwayekstraliga.pl/gala-pgee/ można głosować na nominowanych do nagród w pięciu kategoriach sezonu 2016. Uroczyste podsumowanie roku Najlepszej Żużlowej Ligi Świata odbędzie się 3 października w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

Ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 3 października podczas Gali PGE Ekstraligi. Na tej samej uroczystości kibice poznają także zawodnika 10-lecia Ekstraligi Żużlowej.

Plan transmisji żużla w nc+:

niedziela, 25 września
15:30 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław, nSport+
studio: Jakub Zborowski, Wojciech Dankiewicz; komentarz: Edward Durda, Dariusz Śledź; reporter: Robert Sitnicki
18:15 Stal Gorzów - Get Well Toruń, nSport+
studio: Marcin Majewski, Daria Kabała Malarz; Studio analiz: Michał Łopaciński, Leszek Demski, Robert Wardzała; goście: Krzysztof Cegielski, Adam Skórnicki; komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński; reporterzy: Łukasz Benz, Gabriel Waliszko
21:00 Magazyn PGE Ekstraligi, nSport+
Prowadzący: Daria Kabała-Malarz, Marcin Majewski; goście: Krzysztof Cegielski, Adam Skórnicki

Załączniki

Pobierz wszystkie

nSport_web.png

grafika | 6,41 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.