Zarząd nc+ 
Zarząd nc+ 

Zarząd nc+ 

Lead

MANUEL ROUGERON
Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny  nc+
Manuel Rougeron jest członkiem zarządu nc+ od grudnia 2013 roku. Do tej pory, jako wiceprezes nc+ odpowiadał za sprawy programowe. Ma ponad 17-letnie doświadczenie w mediach i należy do grona najbardziej doświadczonych menedżerów CANAL+. Jego umiejętności i wiedza wykorzystywane były w działaniach grupy prowadzonych w różnych krajach. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Unifrance Film International. W 1998 roku został członkiem Komitetu Organizacyjnego piłkarskich MŚ we Francji, a rok później wszedł do zarządu TPS Programme. W 2003 roku objął stanowisko Prezesa MULTIVISION / TPSVOD. Od stycznia 2007 roku zaczął pracę w CANAL+ Overseas jako menedżer ds. kanałów i współpracy programowej. W 2009 roku został dyrektorem wykonawczym w VSTV, przedstawicielstwie CANAL+ Overseas w Wietnamie. Od 1 czerwca 2012 roku był dyrektorem zarządzającym w CANAL+ Caledonia.


FRÉDÉRIC BERARDI
Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy nc+
Frédéric Berardi jest dyrektorem finansowym (CFO) odpowiedzialnym za wszystkie działania na tym polu prowadzone przez platformę nc+, należącą do spółki ITI Neovision. Podlegają mu m.in. działy księgowości, kontrolingu finansowego, zakupów i procesów oraz audytu zewnętrznego, a także logistyki oraz windykacji i należności.
Frédéric Berardi posiada 19 lat doświadczenia jako CFO, pracując dla CANAL+ Group od 2011 roku. Początkowo prowadząc działania jako CEO w Afryce, a od listopada 2013 roku pracując jako CFO i COO dla VSTV w filii CANAL+ w Wietnamie. Ukończył w 1997 SKEMA Lille Busness School z tytułem "Master in Finance". Wcześniej zajmował stanowiska CFO dla takich marek jak Imperial Tobacco Group i Millicom Group.

JACEK BALICKI
Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu
Obecnie związany z marką nc+. Do grudnia 2013 roku pełnił funkcję Dyrektora Marketingu w Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiedzialny był między innymi za PR, CSR, Media czy realizację strategii marketingu produktowego wszystkich sprzętów marki Samsung, w tym m.in.: smartfony, telewizory, AGD. W latach 2006-2009 związany z P4 sp. z o.o. (marka PLAY),  jako Dyrektor Marketingu wprowadzał na polski rynek nowego operatora telekomunikacyjnego, tworząc strategię pozycjonowania i komunikacji marki.
W roku 2011, jako lider projektu „Zwykły Bohater” odpowiedzialny był za stworzenie i prowadzenie tej niestandardowej, budującej markę Banku BPH, akcji marketingowej.
W przebiegu kariery zawodowej pracował również dla takich marek jak Orange, Big Star czy ERA (obecnie T-Mobile). Dla ERY stworzył i wprowadził na rynek markę HEYAH.
W 2012 roku otrzymał tytuł CMO roku 2012 według  „Media & Marketing”.

JAROSŁAW KORDALEWSKI
Wiceprezes Zarządu ds. Technologicznych i IT
Funkcję członka zarządu pełnił już wcześniej, w latach 2011-2012. Karierę w CANAL+ zaczynał w 1995 roku, jeszcze w trakcie studiów w Zakładzie Telewizji Instytutu Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
W trakcie kolejnych lat pracy w CANAL+ był odpowiedzialny za wiele projektów z zakresu technologii, w tym m.in. kierował projektem budowy i wyposażenia obiektu nadawczo-produkcyjnego przy ul. Sikorskiego 9 w Warszawie. Jednocześnie zajmował stanowiska ze stale rosnącym zakresem odpowiedzialności, m. in. był inżynierem odpowiedzialnym za funkcjonowanie systemów TV (1997-1999), następnie kierownikiem Działu Transmisji (1999-2006), dyrektorem Działu Technicznego (2006 – 2008) i wreszcie, od 2008 roku, zarządzał Pionem Technologii i Systemów jako dyrektor wykonawczy.

ARTUR PRZYBYSZ
Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i Logistyki nc+
Przed połączeniem platform, od 2006 r., będąc Członkiem Zarządu ITI Neovision i pełniąc stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Logistyki, współtworzył platformę „n”. Wcześniej, od początku działalności w Polsce, związany z firmą Philips. Przechodząc kolejne szczeble kariery objął stanowisko Senior Business Managera, odpowiedzialnego za rynki Europy Centralnej. Pracując w niemieckiej centrali firmy Media Saturn Holding pełnił obowiązki International Business Managera odpowiedzialnego za Europę.
Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Jaroslaw_Kordalewski_Wiceprezes_Zarzadu_ds._Technologicznych_i_IT.jpg

grafika | 4,24 MB

Pobierz
Jacek_Balicki_Wiceprezes_Zarzadu_ds._Marketingu.jpg

grafika | 4,36 MB

Pobierz
Artur_Przybysz_Wiceprezes_Zarzadu_ds._Sprzedazy_i_Logistyki_nc_.jpg

grafika | 4,19 MB

Pobierz
Manuel_Rougeron_Prezes_Zarzadu_i_Dyrektor_Generalny__nc_.jpg

grafika | 3,76 MB

Pobierz
Frederic_Berardi_Wiceprezes_Zarzadu_i_Dyrektor_Finansowy_nc_.jpg

grafika | 239 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.