Unlimited TV i kozoodporny internet od nc+ 
Unlimited TV i kozoodporny internet od nc+ 

Unlimited TV i kozoodporny internet od nc+ 

Najbogatsza oferta programowa w pakietach telewizyjnych, telefonia komórkowa oraz szybki internet 4G LTE ULTRA. Teraz platforma nc+ uzupełnia swoją ofertę triple play o unikalna usługę Unlimited TV, która umożliwia oglądanie telewizji przez aplikację nc+ GO lub przez stronę ncplusgo.pl bez zużywania limitu transferu danych. Usługi nc+ INTERNET i nc+ TELEFON są ważnym komponentem uzupełniającym ofertę nc+ i Orange, która jest częścią długoterminowej współpracy z tym partnerem.

Od 5 września pakiety nc+ INTERNET oraz nc+ TELEFON dostępne będą w promocyjnych cenach i abonenci nc+ kupujący te usługi skorzystają z wyjątkowych rabatów. Kupując obie usługi, do pakietu telewizyjnego rabat gwarantowany wynosi nawet 70 zł miesięcznie. Oferta z rabatem jest dostępna dla wszystkich abonentów, obowiązuje od najniższych pakietów telewizyjnych nc+.

Ceny usług nc+ INTERNET i nc+ TELEFON dla klientów posiadających pakiet telewizyjny będą się kształtowały w następujący sposób:

nc+ INTERNET:
•    Internet na start 10 GB od 19,99 zł miesięcznie
•    Internet domowy 35 GB od34,99 zł miesięcznie
•    Internet domowy max 100 GB, z opcją Unlimited TV w pakiecie od 59,99 zł miesięcznie

Internet na start to 10 GB  dla tych, którzy nie posiadają jeszcze takiej usługi lub korzystają z sieci tylko w celu przeglądania stron, wysyłania wiadomości e-mail lub szybkich operacji typu wykonywanie przelewów bankowych. Internet na start jest również bardzo dobrym mobilnym uzupełnieniem dla tych Klientów, którzy korzystają wyłącznie z internetu stacjonarnego. Wymagający internauci skorzystają z pakietu Internet domowy z paczką 35 GB, dzięki której będą mogli stworzyć domową sieć wifi. Jest to pakiet dla tych, którzy sięgają częściej do telewizji przez internet i są bardziej aktywni w wirtualnej przestrzeni. Pakiet 100 GB z opcją Unlimited TV przeznaczony jest dla korzystających z internetu bez ograniczeń, aktywnych w sieci i traktujących dostęp do niej jako dostęp do multimedialnej rozrywki.
 
nc+ TELEFON to oferta bez limitu, SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, oraz na numery stacjonarne w cenie od 19,99 zł miesięcznie. Do tej opcji klienci mogą również dokupić za 5 zł miesięcznie paczkę danych 5 GB internetu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom abonentów, którzy coraz częściej oglądają treści telewizyjne przez internet, nc+ uruchamia nową opcję Unlimited TV. Aktualnie z aplikacji nc+ GO korzysta już ponad 300 tysięcy abonentów nc+ i ta liczba stale się zwiększa. Dzięki usłudze Unlimited TV abonenci będą mogli oglądać ponad 80 kanałów na żywo lub wybrane pozycje z filmowych kolekcji VOD w aplikacji nc+ GO lub przez stronę ncplusgo.pl bez obaw, że ich limit internetu się wyczerpie. Usługa jest bezpłatna w najwyższym pakiecie internetowym Internet domowy max 100GB. W pozostałych pakietach internetowych opcja Unlimited TV jest płatna.

Z oferty nc+ INTERNET oraz nc+ TELEFON mogą skorzystać wszyscy abonenci nc+ bez względu na posiadany pakiet telewizyjny a także nowi klienci nc+. Aby uzyskać rabat nawet do 70 zł miesięcznie abonenci nc+ nie muszą zmieniać swojego pakietu telewizyjnego. Promocyjne ceny dostępne są nawet dla tych klientów, którzy posiadają najniższe pakiety telewizyjne. Klienci dodatkowo wybierają na jaki czas chcą podpisać umowę na usługi internetu i telefonii komórkowej: 12 lub 24 miesiące w tej samej cenie.

Ceny pakietów triple play dla nowych abonentów nc+ zaczynają się już od 59,97 zł miesięcznie. Ostateczna cena kształtuje się w zależności od tego, jaki pakiet telewizyjny wybierze klient wraz z wybraną ofertą internetu i telefonii komórkowej.

Wraz z ofertą nc+ INTERNET klient otrzymuje następujący sprzęt do wyboru: przenośny modem Huawei i domowy router D-link DWR-116 oraz tablet LG G 8.0. Za sprzęt można zapłacić jednorazowo w momencie zakupu lub wybrać płatność w ratach. Klienci mogą też skorzystać z własnego sprzętu, dobrać sam modem lub sam router. Każdorazowo klient otrzymuje uniwersalną kartę SIM pasującą do wszystkich urządzeń.

Triple play od nc+ zawiera oferowane obecnie pakiety telewizyjne platformy oraz internet i usługę telefonii komórkowej dostarczane przy współpracy z firmą P4, operatorem sieci Play. Usługi te są ważnym komponentem uzupełniającym ofertę nc+ i Orange, która jest częścią długoterminowej współpracy z tym partnerem.

Ofertę promować będzie kampania reklamowa z udziałem Krzysztofa Stelmaszyka, Rafała Cieszyńskego oraz gościa specjalnego kampanii: kozy. Z kampanii dowiemy czego koza nie zeżre oraz dlaczego internet od nc+ jest kozoodporny. Start kampanii i premiera spotów reklamowych 5 września.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Pakiety_3P.jpg

grafika | 857 KB

Pobierz
Pakiety_INTERNET.jpg

grafika | 882 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.