Słodko i przytulnie jesienią w Kuchni+ i Domo+

Słodko i przytulnie jesienią w Kuchni+ i Domo+

Opublikowany

Kuchnia+ rozgrzeje zmysły wybornymi deserami, a Domo+ pokaże jak niewiele potrzeba, żeby diametralnie zmienić swoje otoczenie. Aromatyczne premiery Kuchni+ i wypełnione domową atmosferą produkcje Domo+ to prawdziwe antidotum na jesienną chandrę.

Kuchnia+ i Domo+ jesienią zaproponują swoim widzom kilkanaście autorskich formatów, w tym nowe sezony popularnych programów oraz zupełne nowości. Wśród nich pojawi się również całkowicie nowa twarz.

We wrześniu w Kuchni+ zadebiutuje program „Desery Dekera” (premiera: 4 września, godz. 15:00), który został stworzony z myślą o wielbicielach słodkości. Wybitny mistrz cukiernictwa Tomasz Deker wprowadzi widzów w wysublimowany świat deserów. W każdym odcinku prowadzący przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Widzowie dowiedzą się m.in. jak przygotować mus cytrynowy, jakie formy wybrać do pieczenia ciast oraz jak wykonać ozdobne czekoladowe kosze.

Na widzów Kuchni+ czeka również premiera programu „Jakubiak – z miłości do lokalności” (premiera: 24 września, godz. 16:30), w którym Tomek Jakubiak zabierze widzów w niezwykłą kulinarną podróż po Polsce i przedstawi im całą paletę produktów i smaków zakorzenionych w naszej kulturze. Marta Dymek w „Zielonej rewolucji Marty Dymek 3” przedstawi natomiast kolejną porcję zdrowych, wegańskich przepisów, które przywiodą na myśl wakacyjne potrawy.

Stacja Domo+ dla swoich widzów przygotowała z kolei nowe sezony znanych i lubianych programów, takich jak „Daleko od miasta”, „Twój kawałek ogrodu”, „Remont w 48h” oraz „Home Staging”. Natalia Sosin, gospodyni „Daleko od miasta 3” (premiera: 3 września, godz. 18:00) odwiedzi byłych mieszkańców miast, którzy podjęli odważną decyzję o rozpoczęciu życia poza zgiełkiem metropolii. W programie „Twój kawałek ogrodu 4” prowadząca Kasia Kusiak pokaże jak w prosty sposób dokonać metamorfozy balkonu. Architekt wnętrz Tomasz Pągowski w „Remont w 48h 5” zademonstruje jak szybko i kreatywnie odmienić swoje mieszkanie, natomiast home stagerka Maria Semczyszyn w „Home Staging 6” odkryje tajniki sprzedaży i wynajmu nieruchomości.Poza produkcjami własnymi stacje wyemitują premierowe odcinki popularnych produkcji zagranicznych. Jesień w Domo+ to również „Wielkie projekty: Nowa Zelandia” (premiera: 9 września, godz. 17:20), „Najlepszy projektant wnętrz 3” (premiera: 19 października, godz. 17:05) oraz „Małe i wspaniałe 4” (28 października, godz. 21:00).

W jesiennej ramówce Kuchni+ widzowie zobaczą także program „Anthony Bourdain - miejsca nieznane 6” (premiera: 3 września, godz. 21:00), „Nobu i jego Japonia” (4 października, godz. 22:00), oraz „Foodie w wielkim mieście” (premiera: 22 października, 14:45).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Desery_Dekera_1_sierpie_.jpg

grafika | 671 KB

Pobierz
Tw_j_kawa_ek_ogrodu_4_3_sierpie_.jpg

grafika | 467 KB

Pobierz
Daleko_od_miasta_3_2_sierpie_.jpg

grafika | 521 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.