Serial, który rozwalił system. „Mr. Robot 2” po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+

Serial, który rozwalił system. „Mr. Robot 2” po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+

Opublikowany

Rewolucja się zaczęła, a to dopiero początek. „Mr. Robot”, zdobywca dwóch Złotych Globów 2016, powraca do CANAL+. Premiera drugiego sezonu już w czwartek 25 sierpnia, zaledwie miesiąc po światowej premierze. Po raz pierwszy w polskiej telewizji, tylko w CANAL+.

Na sukces serialu Sama Esmaila składa się m.in. aktualność fabuły wobec bieżących wydarzeń. Takie zjawiska jak niedawny Brexit, czy działalność grupy anonimowych hakerów „Anonymus” podsycają niepokoje. Sam Esmail doskonale wyczuwa, że widz widzi, że coś złego dzieje się ze światem, który zna. (Sonia Saraiya, Variety).

W pierwszym sezonie serialu (polska premiera telewizyjna w CANAL+ 14 lipca br.) widz poznał aspołecznego programistę Elliota oraz tajemniczego anarchistę i hakera, tytułowego Mr. Robota. Chciał on zniszczyć korporacyjną Amerykę a dokonać  tego mógł tylko z pomocą Elliota. Celem ich pierwszego ataku stała się potężna korporacja Evil Corp, która wyraźnie udowodniła, że nie cofnie się przed niczym, aby bronić swoich interesów.
Drugi sezon rozpoczyna się miesiąc po ataku zwanym Five/Nine. Życie Elliota diametralnie się zmieniło, tak samo jak relacje między bohaterami. Na pierwszy plan wśród hakerów wysunęła się teraz Darlene, a FBI rozpoczęło śledztwo w sprawie ataku. Jak potoczą się losy bohaterów w zmienionej rzeczywistości?

W postać Elliota wciela się Rami Malek, który za swoją serialową kreację otrzymał nominację do Złotego Globu i nagrody Emmy. Jak napisała Sonia Saraiya w Variety: Głębokie, przejmujące spojrzenie i uporczywe milczenie sprawiają, ze postać grana przez  Ramiego Maleka wydaje się zaskakująco ciepła i przyjazna w tym chaotycznym świecie, stworzonym przez Sama Esmaila. W roli tytułowej partneruje mu nagrodzony Złotym Globem Christian Slater.

„MR. ROBOT”, SEZON 2
PREMIERA: CANAL+, czwartki, od 25 sierpnia 2016, godz. 21:00


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MrRobotSezon2_foto_1.jpg

grafika | 274 KB

Pobierz

nc+ jesienią stawia na polskie produkcje!

W sezonie jesiennym na widzów nc+ czeka wiele atrakcji. Fani seriali z przyjemnością obejrzą oryginalną produkcję CANAL+ – najbardziej oczekiwany serial kryminalny roku „Belfer” oraz drugi sezon „Mr. Robota”. Hitem kanału CANAL+ DISCOVERY będzie seria dokumentalna o wyprawie Andrzeja Bargiela, podczas której skialpinista zdobył Śnieżną Panterę w rekordowo krótkim czasie. Po 20 latach kibice ponownie zobaczą polski zespół na boiskach UEFA Champions League. Wszystkie mecze najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek, w tym spotkania Legii Warszawa tylko na kanałach sportowych i w serwisach nc+. Tomasz Deker zdradzi sekrety swoich deserów na antenie Kuchni+, a chętni na zmierzenie się z nowym zawodem otrzymają taką szansę w programie „Lifetramp – życie na miarę” emitowanym na Planete+. Na dzieci czeka natomiast program „Wygibajki” w MiniMini+, czyli edukacja muzyczna przez zabawę.