Serial, który rozwalił system. Kultowy „Mr. Robot”, sezon 1. i 2., tylko w CANAL+.

Serial, który rozwalił system. Kultowy „Mr. Robot”, sezon 1. i 2., tylko w CANAL+.

„Mr. Robot”, zdobywca dwóch Złotych Globów 2016 - w tym za najlepszy serial roku - po raz pierwszy w telewizji tylko w CANAL+. Widzowie zobaczą od razu dwa sezony: pierwszy od czwartku, 14 lipca, drugi od czwartku 25 sierpnia, zaledwie miesiąc po jego światowej premierze.

„Mr. Robot” to serialowa sensacja sezonu, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie i z miejsca stała się pozycją kultową. Produkcja łamie wszelkie reguły, trzymając się tylko jednej zasady: absolutnego mistrzostwa. Rewelacyjny scenariusz, pierwszorzędna muzyka i doborowa obsada są gwarantem rozrywki na najwyższym poziomie. Potwierdzają to liczne nagrody, wśród nich te najważniejsze - dwa Złote Globy 2016 (najlepszy serial dramatyczny i najlepszy aktor drugoplanowy w serialu lub filmie telewizyjnym - Christian Slater) oraz nominacja za rolę Ramiego Maleka.

Elliot (Rami Malek) to cierpiący na fobię społeczną, niewyróżniający się z tłumu, skryty w sobie programista. Jest specjalistą od cyberbezpieczeństwa w dużej korporacji AllSafe. Pewnego dnia spotyka tajemniczego anarchistę i hakera, tytułowego Mr. Robota. Nie wiadomo, kim jest ani skąd się wziął, ale przyświeca mu jeden cel - chce zniszczyć korporacyjną Amerykę. I z pomocą Elliota jest w stanie tego dokonać. Od tej chwili rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie nie tylko życie bohaterów, ale również przyszłość świata, który znamy. Celem pierwszego ataku hakerów staje się bowiem potężna korporacja Evil Corp, która nie cofnie się przed niczym, aby bronić swoich interesów.

W postać Elliota brawurowo wcielił się znany m.in. z filmu „Mistrz” Paula Thomasa Andersona, Rami Malek. W roli tytułowej wystąpił powracający w wielkim stylu na ekrany Christian Slater („Wywiad z wampirem”, „Prawdziwy romans”).

„MR. ROBOT” – emisje:
sezon 1 - CANAL+, czwartki od 14 lipca, godz. 21.00
sezon 2 - CANAL+, czwartki od 25 sierpnia, godz. 21.00


Załączniki

Pobierz wszystkie

MrRobot_03_materia_y_NBC_Universal.jpg

grafika | 413 KB

Pobierz
MrRobot_02_materia_y_NBC_Universal.jpg

grafika | 380 KB

Pobierz
MrRobot_01_materia_y_NBC_Universal.jpg

grafika | 363 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.