Łatwy powrót do szkoły z CANAL+. Animacje „Koko smoko”, „Bystry Bill” i „Hugo i łowcy duchów” po raz pierwszy w polskiej telewizji!

Łatwy powrót do szkoły z CANAL+. Animacje „Koko smoko”, „Bystry Bill” i „Hugo i łowcy duchów” po raz pierwszy w polskiej telewizji!

Opublikowany

Przygoda, podróż i dużo śmiechu, czyli miękkie lądowanie po powrocie z wakacji. We wrześniu CANAL+ zaprasza na trzy wyjątkowe filmy animowane dla całej rodziny. W sobotnim cyklu „Łatwy powrót do szkoły” znalazły się: „Koko smoko”, „Bystry Bill” oraz „Hugo i Łowcy Duchów”. Premiera w każdą sobotę, od 3 września, o godz. 17.00. Po raz pierwszy w polskiej telewizji. Tylko w CANAL+.


„Koko smoko” (Der kleine Drache Kokosnuss, 2014, Niemcy)

Mały smok ratuje ojczyznę wszystkich smoków. Ekranizacja popularnej na całym świecie serii bajek o grupie psotnych, lecz uroczych smoków, to ciepłe kino dla całej rodziny. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Kunikowską („Shrek”) i Radosława Pazurę („Sfora”, „Sęp”).

Mały smok Kokos otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ma strzec ognistej trawy, która jest wielkim skarbem smoczego rodu. Niestety, wystarczy chwila nieuwagi, a trawa znika Kokosowi sprzed nosa. Dzielny smok postanawia wyruszyć na poszukiwanie zaginionego skarbu. W tej przygodzie towarzyszyć mu będzie smoczy przyjaciel Oskar oraz sympatyczna kolczatka Lusia. Wkrótce Kokos odkryje dwie zaskakujące prawdy: po pierwsze - inne gatunki smoków nie przepadają za smokami ognistymi, po drugie – bez ognistej trawy całej wyspie grozi katastrofa. Mały bohater zrobi wszystko, by uratować ojczyznę i położyć kres międzygatunkowym waśniom.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 3 września, 17:00

„Bystry Bill” (Blinky Bill the Movie, 2015, USA/Australia)

Animacja dla widzów w każdym wieku opowiadająca o wielkiej podróży małego misia Billa. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczają m.in. Józef Pawłowski (serial „Belfer”, „Miasto 44”, „Warsaw by Night”,) i Dominika Kluźniak („Wkręceni”, „Jak się pozbyć cellulitu”).


Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który zaginął podczas jednej z wypraw. Pewnego dnia mały koala porzuca swój zielony dom i wyrusza w podróż po Australii. Po drodze zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 10 września, godz. 17:00

„Hugo i łowcy duchów” (Gespensterjager, 2015, Niemcy/Austria/Irlandia)

Prześmieszne przygody duszka-rozrabiaki i jego szalonych przyjaciół. Urzekająca propozycja dla całej rodziny.

Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Pewnego dnia w piwnicy swojego domu spotyka zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stworek bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, w którym próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat... i zaświaty.
PREMIERA: sobota, 17 września, godz. 17:00


Daty emisji filmów:

„Koko Smoko” – CANAL+, sobota 3 sierpnia, godz. 17:00
„Bystry Bill” – CANAL+, sobota, 10 sierpnia, godz. 17:00
„Hugo i łowcy duchów” – CANAL+, sobota, 17 sierpnia, godz. 17:00

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BystryBill_materia_y_Monolith1.jpg

grafika | 452 KB

Pobierz
HugoILowcyDuchow_materia_y_Kino__wiat.jpg

grafika | 113 KB

Pobierz
KokoSmoko_materia_y_Monolith.jpg

grafika | 70,1 KB

Pobierz

Wszechobecna i bezwzględna. Polityka, czyli pieniądze, korupcja i bezprawie w różnych odsłonach: od thrillera po komediodramat. Cykl „Kino Mówi: Polityka” we wrześniu w Ale kino+.

We wrześniu Ale kino+ zaprasza na pięć zaangażowanych filmów z różnych zakątków świata. Będą to: kontrowersyjny i przejmujący dramat Andrieja Zwiagincewa „Lewiatan”, triumfator francuskich Cezarów 2015 „Timbuktu”, nagrodzony Złotym Niedźwiedziem chiński kryminał „Czarny węgiel, kruchy lód”, thriller „Syriana” z nagrodzoną Oscarem® i Złotym Globem rolą George’a Clooneya oraz - z sekcji „ALE KINO+” na MFF T-Mobile Nowe Horyzonty 2014 - izraelski komediodramat „Śruba”. Premiery w czwartki od 1 do 29 września, po 20:10. Wstęp do każdego filmu w autorskim magazynie „Kino Mówi”. Tylko w Ale kino+.