Jesienne hity MiniMini+ i teleTOON+

Jesienne hity MiniMini+ i teleTOON+

Opublikowany

Pasjonujący świat muzyki w Wygibajkach, edukacyjne zabawy z Myszką w Paski, a także wesołe przygody bohatera znanego z komiksów - Titeufa. Te i wiele innych telewizyjnych atrakcji czeka na małych widzów już jesienią w MiniMini+ oraz teleTOON+.

Chociaż skończyły się wakacje i nadchodzi jesień to na kanałach dziecięcych MiniMini+ oraz teleTOON+ nie zabraknie wspaniałych nowości i kolejnych odcinków ulubionych seriali.

Już od 3 września na MiniMini+ przedszkolaki spotkają się ponownie z Myszką w Paski. W każdym odcinku najmłodsi przedstawiają bez słów swoje ulubione zwierzę, dziedzinę sportu albo zawód, który chciałyby wykonywać w przyszłości oraz odgadują zagadki zadawane przez Myszkę.

Od 5 września pojawi się także nowy- już szósty - sezon serialu o rozbrykanych kucykach  My Little Pony: przyjaźń to magia, Tym razem kucyki poznają najpotężniejszą magię, znaną wszystkim jako magia przyjaźni! Będzie to wspaniała lekcja nie tylko dla bohaterów bajki, ale również małych widzów MiniMini+.

Natomiast od 26 września najmłodsi widzowie ponownie spotkają się z Dzielnym Lwem Erykiem. Tym razem ze swoimi przedszkolnymi przyjaciółmi - liskiem, nosorożcem, jeżykiem, małpką i hipopotamką – muszą m.in. rozwiązać prawdziwą detektywistyczną zagadkę, zaplanować wyprawę na Księżyc, a nawet stoczyć rycerski pojedynek w Warzywnej Krainie.
Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do fascynującego świata muzyki, w który wprowadzi je nowy program edukacyjny „Wygibajki”. Bohaterami produkcji będą laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+, który odbył się w maju w sześciu miastach w Polsce. W kolejnych odcinkach dzieci będą poznawać i tworzyć instrumenty, uczyć się układów tanecznych oraz wykonywać wspaniałe piosenki. Gospodarzem programu będzie Filip Jaślar - polski skrzypek oraz członek grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę. Muzyczno-taneczny program zagości na antenie już od 2 października.

Nieco starszych widzów zapraszamy do oglądania najnowszych seriali emitowanych na antenie  teleTOON+.
Titeuf, to postać znana milionom czytelników z popularnych na całym świecie komiksów autorstwa szwajcarskiego rysownika Philippe'a Chappuisa. Zwariowanemu i pełnemu oryginalnych pomysłów chłopcu nie w głowie szkoła czy nauka. Na drodze do odkrywania dorosłości napotyka jednak różne trudności i musi zmierzyć się z wieloma problemami. Na dodatek jak każdy łobuziak często popada w tarapaty, ale dzięki urokowi osobistemu, a czasem zwykłemu przypadkowi, zawsze potrafi wyjść z nich obronną ręką.
Już 5 września rozpocznie się czwarty sezon zwariowanego serialu Littlest Pet Shop, na punkcie którego oszalał cały świat! Blythe, jako mała dziewczynka odkryła, że rozumie mowę zwierząt. Teraz wraz z gromadką pomysłowych zwierzaków ze sklepu zoologicznego, rozbawią Was do łez!
Fani mocniejszych wrażeń  czekają z niecierpliwością na  kolejny sezon zabawnego, pełnego zaskakujących zwrotów akcji i pojedynków serialu o Kocie, który chodzi butach! Od 24 września bohater licznych przygód, amant i koneser mleka znów wkroczy w akcji! To właśnie on - nieustraszony i waleczny Kot w butach! Tym, którzy spotkali go na swej drodze znany jest z nienagannych manier, przenikliwego spojrzenia, szybkości władania szpadą i ogromnego sprytu.
Dołączcie do zabawy, by wspólnie z ulubionymi bohaterami przeżywać niezapomniane chwile!
    
Plan emisji seriali w MiniMini+

•    Myszka w Paski
Emisja: od 3 września codziennie o 17:25 i 20:35 po dwa odcinki (premiery w soboty o 17:25 – 10 odcinków)
•    My Little Pony: przyjaźń to magia
Emisja: od 5 września codziennie o 12:05 i 19:35
•    Dzielny Lew Eryk
Emisja: od 26 września codziennie o 6:35 i 13:30
•    Wygibajki
Emisja: od 2 października

Plan emisji seriali w teleTOON+

•    Titeuf
Emisja: od 15 sierpnia od poniedziałku do piątku o 7:25 i 16:45
(po 2 odcinki)
•    Littlest Pet Shop
Emisja: od 5 września od poniedziałku do piątku o 18.10, w soboty i niedziele o 8:25 i 18:10
•    Kot w butach
Emisja: od 24 września w soboty i niedziele o 7:50 i 17:25
 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Titeuf_2.jpg

grafika | 226 KB

Pobierz
Zagadki_Myszki_w_Paski_01.png

grafika | 483 KB

Pobierz
LITTLEST_PET_SHOP_06.png

grafika | 992 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.