Liga+ Extra w całkiem nowej odsłonie! Magazyn podsumowujący wydarzenia danej kolejki LOTTO Ekstraklasy w każdą ligową niedzielę od 20:00 w CANAL+!

Liga+ Extra w całkiem nowej odsłonie! Magazyn podsumowujący wydarzenia danej kolejki LOTTO Ekstraklasy w każdą ligową niedzielę od 20:00 w CANAL+!

Opublikowany

Jeszcze bliżej kibiców, w zmienionej formule i oprawie - niedzielny magazyn CANAL+ "Liga+ Extra" o wydarzeniach weekendu w LOTTO Ekstraklasie został w tym sezonie całkowicie odmieniony. Największą innowacją jest udział w programie publiczności.

Już od 14 lat Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski podsumowują ligowe wydarzenia w Lidze+ Extra – flagowym programie stacji CANAL+. W magazynie pojawiają się skróty meczów LOTTO Ekstraklasy oraz materiały ekskluzywne, takie jak: Liga od kuchni, Moim zdaniem czy Trzecia połowa. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się „Turbokozak” – cykl realizowany przez Bartka Ignacika, w którym uczestnicy musza sprawdzić swoje umiejętności w specjalnych piłkarskich konkurencjach. Gość specjalny programu musi odpowiedzieć na trudne pytania prowadzących w rubryce „Pomidor”.

Od sezonu 2016/2017 w programie uczestniczy publiczność. Nowością jest również czas trwania magazynu. Po głównej części trwającej 90 minut, widzowie przenoszą się do CANAL+ SPORT na pół godzinną dogrywkę.

To jedyny piłkarski magazyn w Polsce, który jest realizowany w obecności fanów na widowni. Chcemy być - jak piłkarze na stadionach - jeszcze bliżej kibiców. Dodać programowi kolorytu i emocji - mówi Tomasz Smokowski, który prowadzi najpopularniejszy magazyn piłkarski CANAL+ w duecie z Andrzejem Twarowskim.

Liga+ Extra w każdą ligową niedzielę od 20:00 w CANAL+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2016_08_31_Liga__Extra_w_ca_kiem_nowej_ods_onie__Magazyn_podsumowuj_cy_wydarzenia_danej_kolejki_LOTTO_Ekstraklasy_w_ka_d__ligow__niedziel__od_2000_w_CANAL__.pdf

pdf | 259 KB

Pobierz
2016_08_31_Liga__Extra_w_ca_kiem_nowej_ods_onie__Magazyn_podsumowuj_cy_wydarzenia_danej_kolejki_LOTTO_Ekstraklasy_w_ka_d__ligow__niedziel__od_2000_w_CANAL__.docx

docx | 169 KB

Pobierz