Boks w nc+: Starcie Rusłana Prowodnikowa z Johnem Moliną Jr.

Boks w nc+: Starcie Rusłana Prowodnikowa z Johnem Moliną Jr.

Transmisja gali boksu zawodowego z Verony to prawdziwie mocne uderzenie w najbliższy weekend w CANAL+ SPORT. W walce wieczoru rękawice skrzyżują były mistrz świata - Rusłan Prowodnikow oraz słynący z wielkiego serca do walki John Molina Jr. Tego starcia nie można przegapić! Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę (11/12 czerwca) od 03:00.

Zwany „Syberyjskim Rockym” Rusłan Prowodnikow (25-4, 18 KO) przyzwyczaił publiczność do ekscytujących walk. Na drodze Rosjanina do odzyskania tytułu mistrza świata kategorii junior półśredniej (63,5 kg) stanie znany z mocnego uderzenia John Molina Jr.(28-6, 23 KO). Walka zakontraktowana na 12 rund obędzie się na gali w hali Turning Stone Resort Casino w Veronie.

Podczas tego starcia wszystko może się zdarzyć. „Gladiator” swoją nokautującą moc uderzenia odziedziczył w genach po ojcu i dziadku, którzy uprawiali boks na poziomie amatorskim. Na korzyść Amerykanina przemawiają także gabaryty – ponad 11 cm różnicy zarówno jeśli chodzi o wzrost jak i zasięg ramion. Prowodnikow to jednak zawodnik obdarzony wielkim sercem, który nieustanie idzie do przodu. „Syberyjski Rocky” zapowiada w ringu prawdziwą wojnę, która ma pretendować go miana walki roku.

Fani boksu będą mogli obejrzeć ten pasjonujący pojedynek na żywo w CANAL+ SPORT. Komentarz do walki zapewnią Edward Durda oraz Grzegorz Proksa. Początek transmisji Gali od 3:00.

Oprócz pojedynku Prowodnikow-Molina Jr. w Veronie dojdzie m.in. do walk Demetriusa Andrade (22-0, 15 KO) z Willie'em Nelsonem (25-2-1, 15 KO) i Dejana Zlaticanina (21-0, 14 KO) z Franklinem Mamanim (21-2-1, 12 KO).
 
Transmisje sportowe emitowane w kanałach nc+ można oglądać również w serwisie nc+ GO, a wybrane wydarzenia w aplikacji CANAL+ SPORT Online.


sobota/niedziela, 11/12 czerwca
03:00 Gala boksu w Veronie, CANAL+ SPORT
walka wieczoru: Rusłan Prowodnikow vs. John Molina Jr.
komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
powtórki: 12 czerwca, 09:00, CANAL+ SPORT2 oraz 12 czerwca, 16:00, CANAL+ SPORT

Załączniki

Pobierz wszystkie

2016_06_09_Boks_w_nc__informacja_prasowa.pdf

pdf | 150 KB

Pobierz
2016_06_09_Boks_w_nc__informacja_prasowa.docx

docx | 112 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.