Sporty Walki w nc+: Polacy i Niemcy skrzyżują rękawice na DSF Kickboxing Challenge 8, na żywo w nSport+

Sporty Walki w nc+: Polacy i Niemcy skrzyżują rękawice na DSF Kickboxing Challenge 8, na żywo w nSport+

Opublikowany

Na fanów sportów walki czeka 7 emocjonujących pojedynków karty głównej gali DSF Kickboxing Challenge 8. Główną atrakcją będzie składający się z 5 starć mecz Polska-Niemcy. W walce wieczoru Jan Lodzik zmierzy się z doświadczonym Andrejem Bruhlem

9 lipca federacja DSF Kickboxing Challenge wraca do swojej kolebki, czyli Hali Sportowej
w Ząbkach. Na ósmej gali zawodowego kickboxingu kibice zobaczą dziesięć emocjonujących pojedynków zawodowego kickboxingu, w dwóch formułach. Po trzech pojedynkach karty wstępnej, transmisję z karty głównej zapewni nSport+.

Kartę główną otwierają dwa pojedynki PRO na dystansie 3 rund po 3 minuty. W pierwszej walce Michał Bławdziewicz zmierzy się z Mantasem Rimdeilką (Litwa), a w jedynej walce kobiet Aneta Święch skrzyżuje rękawice z Dorotą Godziną.

Po dwóch pierwszych starciach karty głównej nadejdzie czas na pięciowalkowy mecz pomiędzy Polską i Niemcami. Jeden z pojedynków odbędzie się odbędzie się w formule full-contact, pozostałe rozegrane zostaną na zasadach K-1 Rules. Spotkanie otworzy walka perspektywicznych juniorów Tomasza Brotonia oraz Ahmeda Chilmoussy. W pozostałych pojedynkach kibice zobaczą utytułowanych zawodników stanowiących czołówkę europejską, w tym dwóch mistrzów federacji DSF Kickboxing Challenge: Łukasza Wichowskiego i Radosława Paczuskiego.

W walce wieczoru Jan „Iron” Lodzik zmierzy się z bardzo utytułowanym Andrejem Bruhlem. Iron jest młodym zawodnikiem, który na przestrzeni roku poczynił ogromne postępy. Charakteryzuje go duża zawziętość oraz ogromne serce do walki. Na poprzedniej gali DSF Kickboxing Challenge znokautował Litwina Dovydasa Armalisa. Zdobył on także dwa amatorskie puchary świata – w węgierskim Budapeszcie oraz we włoskim Rimini. Polaka czeka jednak wymagający zawodnik i weteran dyscypliny. Andrej Bruhl to wielokrotny mistrz Niemiec oraz mistrz Europy w kickboxingu na zasadach K-1. Niemiec startował także na największych galach w Japonii, z GLORY na czele.

Plan walk karty głównej DSF Kickboxing Challenge 8

1.    K-1 + 91 kg: Mantas Rimdeika (Litwa) vs Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
2.    K-1 56 kg: Aneta Święch (KO Team Otwock) vs Dorota Godzina (DSF Kickboxing Team)
3.    K-1 71 kg (Pro–Am junior): Ahmed Chilmoussa (Niemcy) vs Tomasz Brotoń (Fight House 27)
4.    K-1 87 kg: Brice Kombou (Niemcy) vs Maksymilian Bratkowicz (Fight Gym Wrocław)
5.    K-1 81 kg: Jermaine Scott (Niemcy) vs Radosław Paczuski (DSF Kickboxing Team)
6.    FC 81 kg: Marcel Drenkwitz (Niemcy) vs Łukasz Wichowski (DSF Kickboxing Team)
7.    K-1 65 kg: Andrej Bruhl (Niemcy) vs Jan Lodzik (DSF Kickboxing Team)

Plan transmisji

sobota, 9 lipca:

21:00 DSF Kickboxing Challenge 8; nSport+
komentarz: Edward Durda, Przemysław Saleta; reporter: Cezary Olbrycht

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.