Premiera „365 obiadów Mariety Mareckiej”, czyli rozpoczęcie roku kulinarnego w Kuchni+

Premiera „365 obiadów Mariety Mareckiej”, czyli rozpoczęcie roku kulinarnego w Kuchni+

Opublikowany

Kto nie stanął nigdy przed dylematem, co przygotować na obiad, niech pierwszy rzuci widelcem. W swoim nowym, autorskim programie „365 obiadów Mariety Mareckiej” prowadząca, znana z „ABC GOTOWANIA”, pokaże jak kreatywnie i jednocześnie odpowiedzialnie podchodzić do przygotowywania posiłków. Premiera już 27 sierpnia o godz. 17:00 w Kuchni+.

Sympatyczna Marieta Marecka nie lubi nudy, monotonii oraz nigdy nie podaje dwa razy tego samego dania. Już 27 sierpnia znaną gospodynię programu „ABC GOTOWANIA” i autorkę bloga kulinarnego „W kuchni bez dubli” zobaczymy w nowej produkcji Kuchni+.

„365 obiadów Mariety Mareckiej” to program, który nie tylko w prosty i przystępny sposób pokaże jak przygotowywać smaczne obiady, ale przede wszystkim podpowie jak odpowiedzialnie podchodzić do gotowania. W każdym odcinku prowadząca zaprezentuje trzy nowe, często zaskakujące potrawy, które złożą się w gotowy plan na obiad dla całej rodziny. Marieta udzieli również wskazówek na temat tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki można zamienić na tańsze, jak robić zakupy w sposób przemyślany oraz  jak gotować, by lodówki zawsze były skrupulatnie opróżnione.

Swój udział w tworzeniu programu po raz pierwszy otrzymają również widzowie, którzy poprzez przesyłane przez siebie zdjęcia, prezentować będą zawartość lodówki oraz pomysł na to, co można ugotować z takich składników.

Smakowite przepisy Mariety będzie w stanie zrealizować każdy amator domowego kucharzenia, a przydatne porady prowadzącej dodatkowo przyczynią się do poprawy jego kulinarnego warsztatu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

365_obiad_w_Mariety_Mareckiej_1_sierpie_.jpg

grafika | 470 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.