Domo+ spełnia marzenia podopiecznych domu dziecka

Domo+ spełnia marzenia podopiecznych domu dziecka

Już w najbliższą sobotę na antenie kanału Domo+ wyemitowany zostanie charytatywny odcinek programu „Podzielić M2”. Tym razem talent prowadzącej Ewy Czerny pozwoli zmienić świetlicę warszawskiego domu dziecka w przytulną przestrzeń dla jego podopiecznych.

Każde dziecko marzy o swoim własnym, pięknym pokoju. W domu dziecka niezwykle trudno zrealizować to marzenie. Ekipa programu „Podzielić M2” postanowiła wykorzystać swoje umiejętności, by zrobić coś dobrego dla innych.

W ten sposób powstała idea charytatywnego odcinka, który 4 czerwca o godz. 11.00 zostanie wyemitowany na antenie Domo+. W tym dniu widzowie będą mieli okazję zobaczyć metamorfozę świetlicy podopiecznych domu dziecka nr 9 w Warszawie.  

- Tym razem projektowaliśmy pomieszczenie dla dziewiątki podopiecznych domu dziecka, co oznacza, że mieliśmy aż 9 par oczu skupionych na naszej pracy i oczekujących spełnienia co najmniej dziewięciu marzeń. Z drugiej zaś strony była to bardzo przyjemna praca. Są tam dzieci, które mają bardzo różne doświadczenia i nie zawsze utożsamiały to miejsce z przytulnym domowym ogniskiem. Świadomość, że tworzyliśmy dla nich wyjątkową przestrzeń, dodawała całej ekipie skrzydeł – mówi Ewa Czerny, architektka prowadząca program „Podzielić M2”.

Odcinek charytatywny był dla twórców programu wyjątkowy. Zwykle w serii „Podzielić M2” Ewa Czerny przekształca dziecięce pokoje, przeprowadzenie metamorfozy całej świetlicy w domu dziecka było więc dużym wyzwaniem.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Podzieli__M2_1_czerwiec.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.