Niesamowite wakacje z „Naturalnie Polska 2”

Niesamowite wakacje z „Naturalnie Polska 2”

Opublikowany

Kompleks Riese, opuszczona wioska proroka, wygasły wulkan i podziemne miasto. W te i wiele innych miejsc zaprowadzi widzów Łukasz Tulej w drugim sezonie autorskiej produkcji Planete+ „Naturalnie Polska”. Premiera już w najbliższą niedzielę o 12:30.

Wyprawa w Polskę to nie tylko Mazury i Tatry. Nad Wisłą znajdują się również miejsca, do których trafiają tylko najwytrwalsi i najbardziej ciekawi świata. Taką właśnie osobą jest Łukasz Tulej – nowy prowadzący program „Naturalnie Polska 2”.

Jako podróżnik, płetwonurek, przyrodnik, a także instruktor survivalu, samoobrony i sportów walki Łukasz zdobywał doświadczenie w zakresie technik przetrwania. Teraz podzieli się swoją wiedzą z widzami Planete+.

W każdym odcinku prowadzący zaprezentuje publiczności nieszablonowy obraz wybranego regionu Polski oraz przedstawi szereg przydatnych wskazówek dotyczących radzenia sobie w trudnych warunkach. Kamera będzie mu towarzyszyć m.in. podczas zwiedzania tajnej podziemnej bazy wojsk Układu Warszawskiego, zalanych korytarzy w podziemnym mieście Osówka, kompleksu Riese (największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec), czy wymarłego lasu na szczycie najwyższej góry pasma Gór Sowich.

Fani programu „Naturalnie Polska 2” dowiedzą się również, jak przygotować jajecznicę ze znalezioną w lesie gwiazdnicą, jak stworzyć przeciwdeszczowe zadaszenie „Tarp”, które pozwala na spokojny sen w polowych warunkach, czy też jak strzelać z łuku.

Seria dokumentalna będzie składać się z dziesięciu 25-minutowych odcinków. Za ich produkcję odpowiada Tv working studio na zlecenie Planete+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Naturalnie_Polska_2_1_czerwiec.jpg

grafika | 407 KB

Pobierz
Naturalnie_Polska_2_2_czerwiec.jpg

grafika | 566 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.