FIGHTKLUB w najwyższej jakości HD dostępny ekskluzywnie w nc+

FIGHTKLUB w najwyższej jakości HD dostępny ekskluzywnie w nc+

Opublikowany

Od 1 sierpnia kanał FIGHTKLUB dostępny jest na platformie nc+, na pozycji 129 dekodera. Kanał wchodzi w skład pakietu Extra+ oraz wyższych pakietów nc+. 

FIGHTKLUB to unikalny kanał poświęcony w całości sportom walki, który nadaje w najwyższej jakości obrazu i dźwięku siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Codzienne premiery oraz ponad setka najnowszych bokserskich imprez rocznie gwarantuje, że FIGHTKLUB jest liderem w segmencie sportów walki w Polsce. Każde wydarzenie sportowe emitowane na tym kanale komentowane jest przez ekspertów, cenionych dziennikarzy i sportowców.  Od 1 sierpnia nc+ jest jedyną platformą cyfrową, poza operatorami sieci kablowych,  na której program jest nadawany.

Launch kanału FIGHTKLUB w nc+ rozpocznie premierowo Premier Boxing Champions czyli wielki boks prosto z Montrealu.  Na gali w Centre Videotron w Quebeku niepokonany od ponad sześciu lat Adonis Stevenson po raz siódmy bronił będzie tytułu WBC World w wadze półciężkiej. Rywalem „Supermana” będzie bardzo groźny, mający na koncie tylko jedną porażkę, Thomas Williams Jr. Faworytem ekspertów jest pochodzący z Haiti, ale od lat mieszkający w Kanadzie Stevenson. Gala emitowana będzie na kanale FIGHTKLUB 1 sierpnia o godzinie 22:00. 06 sierpnia o godzinie 19:00 abonenci nc+ będą mogli obejrzeć na żywo relację z czwartej edycji najdynamiczniej rozwijającej się federacji MMA w Polsce, Spartan Fight 4. Pojedynkiem wieczoru będzie konfrontacja legitymującego się bilansem 7-2 Roberta Bryczka z mającym na koncie komplet ośmiu wygranych w oktagonie Grzegorzem Siwym. W innych, ciekawie zapowiadających walkach zmierzą się: pochodzący z Syberii Vitaly Shemetov z Dovletjanem Yagshimuradovem, a na zasadach K1 Andrei Kedves z Łukaszem Łęczyckim.

Pełna sierpniowa ramówka kanału FIGHTKLUB na platformie nc+ dostępna jest na stronie internetowej: www.ncplus.pl oraz www.ncplus.pl/fightklub

Kopiuj tekst

Udostępnij

LOTTO Ekstraklasa w nc+: Starcie na szczycie ligowej tabeli

Przed nami niezwykle interesująco zapowiadająca się trzecia kolejka LOTTO Ekstraklasy, w której dojdzie do starcia lidera z wiceliderem. KGHM Zagłębie Lubin podejmie na swoim stadionie Bruk-Bet Termalikę. Ciekawie będzie również w Białymstoku, gdzie trzecia Jagiellonia zagra z szukającym pierwszej bramki w tym sezonie Lechem Poznań.