CANAL+ DISCOVERY w nowej produkcji z polskimi emigrantami pokazuje, że „Sukces nie zna granic”

CANAL+ DISCOVERY w nowej produkcji z polskimi emigrantami pokazuje, że „Sukces nie zna granic”

Opublikowany

Kambodża, Tajlandia, Gruzja, Hiszpania, USA – to tylko kilka z miejsc, w których kamera CANAL+ DISCOVERY odwiedziła polskich emigrantów. Losy odważnych Polaków, którzy odnaleźli szczęście poza granicami kraju będzie można śledzić w serii „Sukces nie zna granic” już od 29 sierpnia o godz. 21.00.

Najnowsza produkcja CANAL+ DISCOVERY przedstawia serię inspirujących spotkań z Polakami, którzy postawili wszystko na jedną kartę  i udowodnili, że życie emigranta może być pełne sukcesów. Przedstawione w programie historie udowodnią jednak, że nie ma jednej, słusznej definicji szczęścia, a dla każdego z bohaterów znaczy ona coś zupełnie innego. Widzowie będą mogli poznać bliżej sylwetki niezwykłych rodaków w trakcie oglądania dziesięciu odcinków, emitowanych na antenie stacji w poniedziałki o godz. 21.00.

Program prowadzi dziennikarz telewizyjny i radiowy Tomasz Kin. W serii „Sukces nie zna granic” przedstawi m.in. historię prezesa dwóch spółek tworzących aplikacje mobilne w Tajlandii, założycieli „Secret Paradise Resort” w Kambodży oraz właściciela prestiżowej szkoły teatralnej i teatru w Madrycie. Widzowie prześledzą również kariery hiszpańskiej tancerki flamenco z Wrocławia, koncertującej po całym świecie skrzypaczki mieszkającej w Wielkiej Brytanii czy DJ-ki z Czech. To jednak tylko niewielka część historii, które widzowie będą mieli szansę poznać w programie.

- Jako prowadzący czułem, że naprawdę coś odkrywam, rozmawiając z bohaterami o powodach ich wyjazdu i trudach emigracji.  Zaprzyjaźniłem się z kilkoma i do dziś utrzymujemy kontakt. Każdy odcinek i kraj był inny. Trudno wskazać jeden ulubiony, bo gdy opuszczałem filipińskie Karaiby na Bantayan wydawało mi się, że nie przydarzy mi się nic lepszego niż połowy na morzu Visayan czy spotkanie z lokalnym szamanem. Wszystko do czasu, gdy nie zasiadłem na widowni sali koncertowej królewskiego konserwatorium w Leeds, czy kiedy mogłem pobawić się z robotami w towarzystwie doktorantów  University Of Southern California. Widziałem na własne oczy, co znaczy w świecie być Polakiem. Ukułem nawet powiedzonko, że najlepsze cechy ujawniają się w nas po wyjeździe z kraju – mówi Tomasz Kin.

Bohaterowie programu „Sukces nie zna granic” opowiedzą o początkach swojej kariery, przeszkodach, które napotykali na swojej drodze, porażkach i zwycięstwach, ciężkiej pracy oraz ciągłym podwyższaniu poprzeczki. Okaże się, że wpływ na podjęcie decyzji o emigracji miały czasem tak drobne z pozoru rzeczy jak fascynacja książkami Cejrowskiego czy zauroczenie hiszpańską aktorką. O niełatwych początkach, które nijak nie przypominały marzeń bohaterów, opowiedzą również bliscy, znajomi i współpracownicy emigrantów, którzy wspierali i dopingowali ich w najtrudniejszych chwilach.

Producentem serii „Sukces nie zna granic” jest DISCOVERY NETWORKS.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sukces_nie_zna_granic_1_sierpie_.jpg

grafika | 419 KB

Pobierz
Sukces_nie_zna_granic_2_sierpie_.JPG

grafika | 591 KB

Pobierz
CANAL__DISCOVERY.jpg

grafika | 160 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.