Kanały CINEMAX i CINEMAX 2 w jakości HD czerwcowym + miesiąca
Kanały CINEMAX i CINEMAX 2 w jakości HD czerwcowym + miesiąca
Kopiuj tekst

Kanały CINEMAX i CINEMAX 2 w jakości HD czerwcowym + miesiąca

W czerwcu abonenci nc+ mogą wypróbować bez dodatkowych opłat kanały filmowe CINEMAX HD i CINEMAX 2 HD, w ramach oferty +miesiąca.

CINEMAX HD i CINEMAX 2 HD to kanały filmowe dla prawdziwych miłośników kina, oferujące odważne, nieszablonowe produkcje z gwiazdorską obsadą. Na obu kanałach widzowie oglądać mogą kultowe filmy z największych wytworni oraz produkcje niezależnych dystrybutorów.

W czerwcu na kanale CINEMAX HD szczególnie polecamy film Focus z Willem Smithem w roli doświadczonego oszusta Nicky’ego. Mężczyzna nawiązuje współpracę z młodą dziewczyną Jess (w tej roli Margot Robbie) - piękną femme fatale, która szybko zawraca mu w głowie. Relacja mistrz – uczennica wkrótce przeradza się w gorący romans.

Wielkie emocje i prawdziwe wzruszenia zapewni porywająca historia marzyciela Philippe’a Petita, który w 1974 roku przeszedł po stalowej linie, rozpiętej między wieżami World Trade Center. Film The Walk. Sięgając chmur to oparty na faktach obraz przedstawiający niezwykłą historię francuskiego linoskoczka. W postać głównego bohatera wcielił się wiarygodnie dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Joseph Gordon-Levitt.

Wielbicielom mocnego kina polecamy Nocny pościg. Film opowiada o szarpanym wyrzutami sumienia płatnym zabójcy, który w obronie syna zmuszony jest rzucić wyzwanie swojemu byłemu szefowi. Liam Neelson w w roli brooklyńskiego gangstera i płatnego zabójcy, Ed Harris w roli mafijnego bossa gwarantują pełne emocji, znakomicie zagrane gangsterskie kino, osnute wokół wątku zemsty i poszukiwania odkupienia.

Dostęp do kanałów CINEMAX HD i CINEMAX 2 HD można zamówić w ramach promocji +miesiąca logując się w serwisie moje.ncplus.pl lub dzwoniąc na numer 22 310 45 11. W każdym momencie trwania promocji abonent może zrezygnować z usługi. Po zakończeniu okresu promocyjnego dostęp do obu kanałów będzie kosztował 15 zł miesięcznie.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.