Nowe pokazy Rybki MiniMini w Multikinach w całym kraju już w listopadzie

Nowe pokazy Rybki MiniMini w Multikinach w całym kraju już w listopadzie

W listopadowe weekendy w wybranych Multikinach w całej Polsce odbędą się pokazy nowego interaktywnego show pt. „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci”. Dzięki projektowi „KinoMagica” wyprodukowanemu  przez firmę Verne Vision widzowie mogą doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie.

Podczas listopadowych pokazów „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci” widzowie poznają różnice między światem podwodnym a tym na lądzie. A to wszystko dzięki Rybce MiniMini i jej nowemu przyjacielowi – edukacyjnemu komputerowi Edkowi. Wspólnie z dziećmi będą oni bawić się w rozpoznawanie dźwięków, porozmawiają o planktonie oraz... poznają zastosowanie decybelometru. Dzięki interaktywnemu show młodzi widzowie przeprowadzą wywiad z animowaną postacią pływającą po ekranie kinowym – pierwszą rybką, która nauczyła się mówić.
Interaktywne show z Rybką MiniMini to innowacyjne kino przyszłości. Mali widzowie wspólnie z bohaterką pokazów przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Dzięki unikalnej technologii Anivatar™ Rybka MiniMini jest animowana i dubbingowana na żywo, dlatego naprawdę słyszy publiczność, prowadzi autentyczne rozmowy z widzami i może reagować na wszystko, co dzieje się na widowni. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie.
Pokazy z serii „KinoMagica” to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazów jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+.
Grudzień będzie wyjątkowym miesiącem dla Rybki MiniMini. Z okazji 15 urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali specjalne pokazy pt. „Urodziny Rybki MiniMini”. Podczas tego show widzowie poznają tradycje urodzinowe oraz zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Fani wodnego świata będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.
Pokazy można zobaczyć w Multikinach w wybranych miastach w całej Polsce: Warszawie, Poznaniu, Tychach, Krakowie, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie, Zabrzu, Koszalinie i Słupsku.
Bilety na show można kupić w kasach Multikina lub na stronie internetowej: 

KinoMagica: Przygody Rybki MiniMini

KinoMagica: Przygody Rybki MiniMini w Twoim Multikinie. Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Czytaj więcej

Załączniki

Pobierz wszystkie

InteraktywneShowzRybkąMiniMini_2.jpg

grafika | 11,2 MB

Pobierz
InteraktywneShowzRybkąMiniMini_3.jpg

grafika | 10,7 MB

Pobierz
InteraktywneShowzRybkąMiniMini_1.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
InteraktywneShowzRybkąMiniMini_4.jpg

grafika | 3,44 MB

Pobierz
Interaktywne Show z Rybką MiniMini_listopad_GRAFIKA.jpg

grafika | 300 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+!

teleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks. W październiku widzowie stacji zobaczą premierowo spin-offy filmowych hitów: „Mustang – duch wolności” oraz „Trolle: Impreza trwa!”. Z tej okazji stacja przygotowała konkurs dla fanów roztańczonych Trolli. Kolejną produkcją słynnego studia, która już w listopadzie ukaże się na antenie teleTOON+ jest „Dom: Przygody Ocha i Tip”.
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.