NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer
NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego aż na 12 miesięcy.

Platforma nc+ znalazła się na piątym miejscu w całkowitym bilansie przenaszalności numerów według najnowszego raportu UKE dotyczącego przeniesienia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w III kwartale 2018 roku. W ujęciu całkowitym, platforma nc+ zyskała w III kwartale br. 3 960 nowych abonentów przenoszących numer z innych sieci.
Abonenci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do nc+ zawierając umowę na 24 miesiące mogą skorzystać ze specjalnej promocji i obniżyć cenę abonamentu na 12 miesięcy aż o połowę. Usługa NC+ TELEFON jest oferowana obecnie w trzech wariantach z minutami i SMSami bez limitu:
  • Solo - 9,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 19,99 zł/mc)
  • Solo 5 GB - 14,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 29,99 zł/mc)
  • Solo MAX - 24,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 49,99 zł/mc)
W ramach Solo 5 GB abonenci otrzymują dodatkowo (oprócz minut i SMSów) 5 GB danych do wykorzystania w okresie rozliczeniowym, a w ramach Solo MAX mogą korzystać z Internetu Bez Limitu Danych na terenie Polski oraz bezpłatnych paczek 500 MB i do 300 minut na połączenia wychodzące na terenie Unii Europejskiej w okresie rozliczeniowym.
Przy zawarciu umowy na więcej niż jeden numer, abonenci mogą skorzystać z Oferty Rodzinnej, w ramach której usługa NC+ TELEFON wraz z paczką danych 5GB kosztuje jedynie 12,49 zł/mc przez 12 miesięcy za każdy numer (potem 24,99 zł/mc).
Więcej informacji na temat oferty NC+ TELEFON oraz regulaminy promocji można znaleźć na stronie: https://ncplusinternet.pl/

Wszystkie podane powyżej ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za udzielenie zgód marketingowych. Nazwy: Solo, Solo 5GB, Solo MAX, Oferta Rodzinna, są nazwami marketingowymi ofert.

Powiązane artykuły
Platforma nc+ z kolejną telewizyjną umową. Hity filmowe i wybrane seriale NBCUniversal International wyłącznie w CANAL+, w tym również w 4K.

Platforma nc+ ogłosiła, że będzie kontynuować dotychczasową, długoterminową współpracę z NBCUniversal International, zawierając:
Platforma nc+ sfinalizowała umowę o współpracy z 20th Century Fox Television Distribution. Najnowsze hity kinowe amerykańskiej wytwórni będą dostępne na wyłączność po raz pierwszy w płatnej telewizji w CANAL+ w Polsce.

Platforma nc+ odnawia ekskluzywną współpracę z jedną z największych amerykańskich wytwórni filmowych 20th Century Fox Film. Kinowe przeboje 20th Century Fox Film będzie można nadal zobaczyć po raz pierwszy w polskiej telewizji wyłącznie w CANAL+. Filmy wyprodukowane prze
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.FOX Play zapewnia wyłączny dostęp na
„Najwięcej najlepszej piłki w nc+” w nowej kampanii nc+

12 września wystartowała nowa kampania „Najwięcej najlepszej piłki w nc+” promująca bogatą ofertę transmisji sportowych dostępnych na kanałach platformy. Start głównej części kampanii poprzedzała kampania teaserowa realizowana online. Media całościowo zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.