Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+!

Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+!

teleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks. W październiku widzowie stacji zobaczą premierowo spin-offy filmowych hitów: „Mustang – duch wolności” oraz „Trolle: Impreza trwa!”. Z tej okazji stacja przygotowała konkurs dla fanów roztańczonych Trolli. Kolejną produkcją słynnego studia, która już w listopadzie ukaże się na antenie teleTOON+ jest „Dom: Przygody Ocha i Tip”.

Kanał dziecięcy teleTOON+ rozwija ofertę programową o wartościowe i unikatowe treści z legendarnej wytwórni DreamWorks. Dotychczas widzowie teleTOON+ mogli oglądać przygody bohaterów tego studia w animacjach: „Turbo FAST”, „Krudowie u zarania dziejów”, „Pan Peabody i Sherman Show” oraz „Przygody Kota w Butach”.
Jesiennym hitem ramówki teleTOON+ jest spin-off pełnometrażowej bajki „Trolle: Impreza trwa!”. Animacja powstała na podstawie kinowego hitu „Trolle”, który zgromadził w kinach miliony widzów na całym świecie, a wpływy z biletów wyniosły ponad 339 milionów dolarów. Obraz nominowano do najlepszych nagród filmowych – Oscara® oraz Złotego Globu za najlepszą piosenkę oryginalną pt. „Can’t Stop The Feeling!”. Dzieci pokochały baśniowych bohaterów: Poppy, Mruka i Brydzia, co skłoniło twórców do wyprodukowania linii zabawek sygnowanych bajką „Trolle”.
W serialu animowanym „Trolle: Impreza trwa!” Poppy i Mruk wraz z całym miasteczkiem organizują imprezy taneczne w swoim fantastycznym leśnym domu. Dzieci będą bawić się w rytmie trollowej muzyki i poznawać kolorowy świat trolli zawsze gotowych na nowe psoty. Animację można oglądać w teleTOON+ od  poniedziałku, 22 października codziennie o godz. 7:40 i 16:10 oraz od poniedziałku do piątku o 20:50.
W związku z październikową premierą stacja teleTOON+ wraz z wytwórnią DreamWorks organizuje konkurs, w którym widzowie będą mogli wygrać zestawy zabawek sygnowanych bajką „Trolle”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę teletoonplus.pl i dodać selfie, a następnie ozdobić je za pomocą graficznych elementów nawiązujących do bajki „Trolle” dostępnych w aplikacji konkursowej. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: teletoonplus.pl.
W październiku widzowie teleTOON+ mogą również śledzić losy odważnej dwunastolatki Lucky, która po przeprowadzce z dużego miasta na ranczo, odkrywa moc nowych możliwości. Jej życie zmienia się po spotkaniu dzikiego rumaka – Ducha. „Mustang – duch wolności” to kolejna nowa animacja od DreamWorks, którą można oglądać w teleTOON+ w październiku. (od poniedziałku do piątku o godz. 09:50 oraz 17:55).
Z kolei w listopadzie stacja teleTOON+ wyemituje serialową kontynuację filmu wytwórni DreamWorks „Dom”. Na dzieci czeka duża dawka humoru oraz niezrównanych emocji, a to wszystko w rytm wesołej muzyki pop. W każdym odcinku serialu „Dom: Przygody Ocha i Tip” widzowie zobaczą szalone przygody głównych bohaterów. Emisja w teleTOON+ od poniedziałku, 12 listopada o godz.  8:25, 12:45 i 21:20 (poniedziałek-piątek).
DreamWorks to jedna z największych amerykańskich wytwórni filmowych i światowy gigant w dziedzinie animacji. Studio założone m.in. przez Stevena Spielberga i Jeffreya Katzenberga, byłego szefa Walt Disney Pictures, stworzyło animowane filmy, które stały się kinowymi hitami i są znane przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Wśród nich warto wymienić tytuły takie jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Madagaskar”, „Uciekające kurczaki”, „Megamocny”. DreamWorks to także doskonałe filmy fabularne, m.in. „Szeregowiec Ryan”, „American Beauty” czy „Piękny umysł”, które weszły do kanonu światowej kinematografii.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Mustang_Duch wolności_2.tif

grafika | 16,4 MB

Pobierz
TROLLE_2.jpg

grafika | 638 KB

Pobierz
Dom przygody Ocha i Tip_3.jpg

grafika | 233 KB

Pobierz
Dom przygody Ocha i Tip_1.jpg

grafika | 629 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe pokazy Rybki MiniMini w Multikinach w całym kraju już w listopadzie

W listopadowe weekendy w wybranych Multikinach w całej Polsce odbędą się pokazy nowego interaktywnego show pt. „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci”. Dzięki projektowi „KinoMagica” wyprodukowanemu  przez firmę Verne Vision widzowie mogą doświadczyć kina przyszłości – por
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.