„Pitbull. Ostatni pies” i wiele innych hitów w październiku w CANAL+

„Pitbull. Ostatni pies” i wiele innych hitów w październiku w CANAL+

Opublikowany

W październiku wieczory stają się coraz dłuższe, stwarzając doskonałą atmosferę dla pełnych emocji seansów. W tym miesiącu na antenie CANAL+ poruszający dramat („Pomiędzy nami góry”), prawdziwa historia gwiazd tenisa („Wojna płci”), wyczekiwany polski film sensacyjny („Pitbull. Ostatni pies”), kino familijne („My Little Pony. Film”, „Potworna rodzinka”) i uwielbiany przez rzeszę fanów na całym świecie musical („Pitch Perfect 3”). Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.

Pierwszą z październikowych premier w CANAL+ będzie wzruszający dramat „Pomiędzy nami góry” („The Mountain Between Us”) w gwiazdorskiej obsadzie – w rolach głównych Kate Winslet („Titanic”, „Lektor”) oraz Idris Elba („Mroczna wieża”, „Prometeusz”). Para obcych sobie ludzi przeżywa katastrofę lotniczą. Aby przetrwać, zdani na siebie nieznajomi muszą nauczyć się zaufania i współpracy.

Alex Martin (Kate Winslet) i Ben Bass (Idris Elba) spotykają się na lotnisku i postanawiają wspólnie wykorzystać okazję, aby jak najszybciej dostać się do domu. Niestety ich lot kończy się tragicznie. Para zostaje uwięziona w niedostępnych, mroźnych górach. Kiedy Alex i Ben uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w kilkusetkilometrową podróż przez dzikie pustkowie.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 5 października, godz. 21:00 

W październiku na antenie CANAL+ nie zabraknie rozrywki dla całej rodziny. Uwielbiane nie tylko przez najmłodszych kucyki powracają w pełnometrażowym filmie „My Little Pony. Film” („My Little Pony. Movie”). Odważni animowani bohaterowie wyruszają w podróż, aby pokonać ciemne siły, które zaatakowały Canterlot, stolicę ich magicznego królestwa.

Stadko kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Budzący przerażenie Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. Dzielni przyjaciele nie poddadzą się jednak i spróbują odeprzeć czyhające niebezpieczeństwo. W trakcie swojej misji zyskają nowych kompanów, przeżyją wiele przygód i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!
PREMIERA: CANAL+, sobota, 6 października, godz. 13:50

Nie od dziś wiadomo, że życie pisze najciekawsze historie. O jednym z najdonioślejszych wydarzeń sportowych w latach 70., meczu tenisowym rozegranym pomiędzy ówczesną pierwszą rakietą świata, Billie Jean King, a byłym mistrzem i notorycznym oszustem, Bobbym Riggsem, opowie film „Wojna płci” („Battle of the Sexes”). W rolach głównych Emma Stone („La La Land”, „Służące”) oraz Steve Carell („Big Short”, „Biuro”).

W dobie rewolucji seksualnej i wzrostu znaczenia ruchu na rzecz praw kobiet, mecz tenisowy z 1973 roku pomiędzy mistrzynią Billie Jean King a zawodnikiem o nadszarpniętej reputacji Bobbym Riggsem został okrzyknięty „bitwą płci”. Widowisko okazało się imprezą sportową z największą liczbą widzów w historii. Gdy King i Riggs rozpoczęli rywalizację, ich myśli zaprzątały walki, które musieli stoczyć w życiu prywatnym. King zmagała się ze swoją tożsamością seksualną, natomiast Riggs usiłować przezwyciężyć uzależnienie od hazardu.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 13 października, 21:00

Kolejną propozycją dla młodszych i starszych widzów jest film animowany „Potworna rodzinka” („Happy Family”). Opowiada on historię rodziny Sielskich, która pomimo nazwiska nie należy do najszczęśliwszych. Gdy Mama i Emma podejmują próbę zacieśnienia rodzinnych więzi, na ich drodze staje złowroga czarownica, która rzuca na familię klątwę.

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max ze względu na nieprzeciętną inteligencję nie cieszy się popularnością wśród szkolnych osiłków. Rodzice natomiast tak mocno koncentrują się na pracy, że nie starcza im sił, aby zajmować się dziećmi. Pewnego dnia Fay zaprasza Sielskich na bal przebierańców. Cała rodzina wciela się w postaci ze strasznych opowieści. Wszyscy świetnie się bawią, aż do chwili, gdy okazuje się, że na skutek klątwy członkowie rodziny przemieniają się w przerażające potwory.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 14 października, 12:50

Fanów mocnego kina CANAL+ zaprasza na kontynuację kultowego „Pitbulla”. Najnowszą część serii, „Pitbull. Ostatni pies”, wyreżyserował Władysław Pasikowski („Psy”, „Pokłosie”). Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału antyterrorystycznego rozpoczynają śledztwo. Komendant warszawskiej policji potrzebuje wsparcia najbardziej doświadczonych funkcjonariuszy. Na jego wezwanie do stolicy przybywają Quantico (Rafał Mohr), Metyl (Krysztof Stroiński) oraz Despero (Marcin Dorociński), którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące o miasto.

Tym razem dochodzenie w sprawie zabójstwa ma bardziej osobisty wymiar – funkcjonariusze dążą do ukarania zabójcy swojego kolegi. Niestety, po niedawnych zmianach personalnych wydział zmaga się z niedoborem doświadczonych ludzi. Sytuacja zmusza stołecznego komendanta do ściągnięcia do Warszawy rozproszonych po prowincji, zaufanych policjantów. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...
PREMIERA: CANAL+, sobota, 20 października, godz. 21:00

Specjalnie dla wielbicieli musicali na antenie CANAL+ pojawi się trzecia odsłona przebojowej komedii muzycznej – „Pitch Perfect 3”. Po wygranej w Mistrzostwach Świata, dziewczyny z The Barden Bellas kontynuują swoją przygodę podczas międzynarodowego tournée.  

Gdy emocje po sukcesie opadły, czwórka muzykalnych przyjaciółek skupia się na bardziej przyziemnych sprawach. Dziewczyny opuszczają mury college’u, aby zmierzyć się z problemami dorosłości, każda podążając swoją własną ścieżką. Kiedy jednak otrzymują szansę na ponowne połączenie sił podczas międzynarodowego tournée, nie wahają się. Nie wszystko idzie gładko - przyjaciółki muszą stawić czoła grupie, która w trakcie swoich występów wykorzystuje nie tylko imponujące umiejętności wokalne, lecz także instrumenty.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 27 października, godz. 21:00

Wszystkie filmy można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto, już 21 października w CANAL+ premiera dwóch pierwszych odcinków serialu szpiegowskiego opartego na powieściach Vincenta V. Severskiego „Nielegalni”. W głównych rolach m.in. Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Agnieszka Grochowska i Filip Pławiak.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

064_BOTS_02891.jpg

grafika | 9,86 MB

Pobierz
022_BOTS_06004.jpg

grafika | 10,1 MB

Pobierz
044_BOTS_05791.jpg

grafika | 8,18 MB

Pobierz
058_BOTS_06662.jpg

grafika | 8,09 MB

Pobierz
044_BOTS_05791.jpg

grafika | 8,18 MB

Pobierz
058_BOTS_06662.jpg

grafika | 8,09 MB

Pobierz
022_BOTS_06004.jpg

grafika | 10,1 MB

Pobierz
058_BOTS_06662.jpg

grafika | 8,09 MB

Pobierz
044_BOTS_05791.jpg

grafika | 8,18 MB

Pobierz
2480_D006_00019R.JPG

grafika | 12,1 MB

Pobierz
2480_D001_00103R.JPG

grafika | 11,4 MB

Pobierz
2480_D003_00108R_0115_COMP.JPG

grafika | 5,55 MB

Pobierz
2480_D007_00055RV2.JPG

grafika | 4,06 MB

Pobierz
cheyenne_01.jpg

grafika | 6,68 MB

Pobierz
batties_cheyenne.jpg

grafika | 6,16 MB

Pobierz
bat_01.jpg

grafika | 6,15 MB

Pobierz
babayaga_01.jpg

grafika | 4,35 MB

Pobierz
MOUNTAIN_BETWEEN_US_DF-07089_R4_rgb.jpg

grafika | 657 KB

Pobierz
MOUNTAIN_BETWEEN_US_DF-06742_rgb.jpg

grafika | 532 KB

Pobierz
MOUNTAIN_BETWEEN_US_DF-07005_rgb.jpg

grafika | 392 KB

Pobierz
MOUNTAIN_BETWEEN_US_DF-00008_rgb.jpg

grafika | 522 KB

Pobierz
001_MLP_Poster_ST_v001.jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
007B_bef310_040.0000101_R.jpg

grafika | 1,38 MB

Pobierz
011_MLP_A_00291.jpg

grafika | 515 KB

Pobierz
01 EXCL_MLP_A_00180.jpg

grafika | 683 KB

Pobierz
Pitbull. Ostatni pies9 foto Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
Pitbull. Ostatni pies10 foto Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments.jpg

grafika | 142 KB

Pobierz
Pitbull. Ostatni pies2 foto Maciej Hachlica, Copyright ©Ent One Investments.jpg

grafika | 109 KB

Pobierz
Pitbull. Ostatni pies1 foto Maciej Hachlica, Copyright ©Ent One Investments.jpg

grafika | 79,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Weekend z American Film Festival w Ale kino+

temu

Ale kino+ już po raz kolejny jest partnerem wrocławskiego American Film Festival (23-28.10). Z tej okazji stacja przygotowała „Weekend z American Film Festival”, w ramach którego odbędzie się „Wieczór z Aleksem Rossem Perrym” oraz „Wieczór z filmami prezentowanymi w sekcji „Ale kino+” w poprzednich edycjach American Film Festival”. W piątek, 19 października, na antenie zaprezentowane zostaną dwa dzieła niezależnego amerykańskiego reżysera Alexa Rossa Perry’ego: „Do ciebie, Philipie” oraz „Królowa Ziemi”. Natomiast w sobotę, 20 października, wielbiciele amerykańskich filmów będą mieli okazję, by zobaczyć oryginalną produkcję z poprzednich edycji wrocławskiej imprezy: „Love & Mercy” w reżyserii Billa Pohlada.
Juliusz Machulski znów na planie! CANAL+ rozpoczął zdjęcia do pierwszego kryminalnego serialu komediowego w karierze twórcy

temu

Padł pierwszy klaps na planie kolejnego serialu premium produkowanego przez CANAL+. "Mały Zgon" to porywająca, trzymająca w napięciu i pełna czarnego humoru komedia kryminalna. Wśród twórców serialu uznani twórcy m.in. Juliusz Machulski, Piotr Domalewski czy Jagna Janicka.
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
„Papież, to jest firma!” – sekrety jednego z najpotężniejszych ludzi na ziemi już w październiku w CANAL+

temu

Ojciec Święty – katolikom wydaje się bliski i dobrze znany. Za pośrednictwem kilku kliknięć można dowiedzieć się, co jada na śniadanie, a mimo to od niemal dwóch tysięcy lat Watykan pieczołowicie strzeże tajemnic papieży. Większość informacji na ich temat nigdy nie ujrzała światła dziennego. Najnowsza seria dokumentalna „Papież. Najpotężniejsze narzędzie Kościoła” („Pope: The Most Powerful Man In History”) dociera do tajnych dotychczas źródeł i przybliża widzom najważniejsze okresy w historii papiestwa. Premierowe odcinki już od 1 października tylko w CANAL+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.