Odkodowany CANAL+ w dniu premiery serialu szpiegowskiego „Nielegalni”

Odkodowany CANAL+ w dniu premiery serialu szpiegowskiego „Nielegalni”

Opublikowany

Najnowsza oryginalna produkcja CANAL+ pt. „Nielegalni” wystartuje 21 października o 21:30. Dwa premierowe odcinki pierwszego od pół wieku polskiego serialu szpiegowskiego, będzie można obejrzeć w ramach pasma odkodowanego. Tzw. otwarte okno CANAL+ dotyczy abonentów platformy nc+ oraz operatorów sieci kablowych.

Nielegalni” to najnowszy serial produkcji CANAL+ według powieści Vincenta V. Severskiego o tym samym tytule. Już 21, października widzowie będą mogli się zapoznać z historią Konrada Wolskiego, znakomicie sportretowanego przez Grzegorza Damięckiego. Będzie to główna, ale nie jedyna atrakcja tego dnia.  

Dzień pełen szpiegowskich emocji rozpoczną trzy odcinki serii „Polscy szpiedzy” (11:30), w których zostaną przedstawione sylwetki Ryszarda Kuklińskiego oraz Krystyny Skarbek. Następnie Vincent V. Severski zabierze widzów na spacer po Sztokholmie, pokazując miejsca, w których toczy się akcja serialu „Nielegalni” oraz opowiadając o tajnikach pracy agentów wywiadu (13:50). Aby odpocząć na chwilę od szpiegowskich emocji CANAL+ zaproponuje widzom dużą dawkę sportowych doznań w formie transmisji spotkania  LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków (17:30). Uzupełnieniem meczu będzie magazyn Liga+ Extra, podsumowujący najważniejsze wydarzenia piłkarskiego weekendu (20:00). Dzień zakończą dwa premierowe odcinki serialu szpiegowskiego „Nielegalni” (21:30 i 22:30) oraz materiał making of serialu (23:30).

Treści w paśmie odkodowanym będą dostępne dla abonentów platformy nc+ nieposiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów.

KIM SĄ NIELEGALNI?
Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki ("Belfer"), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Sylwia Juszczak („Odwróceni"), Filip Pławiak („Czerwony pająk”). Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz do „Nielegalnych” odpowiadają Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak . Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki („Bez tajemnic”, „Pakt”, „Uwikłani”).

Więcej informacji na temat serialu można znaleźć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pod linkiem: www.facebook.com/nielegalnicanalplus, a także na fanpage'u CANAL+ na www.facebook.com/CANALplusPolska  i na Instagramie CANAL+: www.instagram.com/canalpluspolska .
Oficjalna strona serialu: nielegalni.canalplus.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nielegalni (5).JPG

grafika | 1,92 MB

Pobierz
Nielegalni (3).jpg

grafika | 927 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Nielegalni” dla niecierpliwych. CANAL+ udostępnia odcinki swojego najnowszego serialu nawet tydzień przed premierą antenową!

temu

Już w najbliższą niedzielę, 21 października od 21:30, w ramach otwartego okna CANAL+ pokaże dwa odcinki swojej najnowszej oryginalnej produkcji „Nielegalni”. Po raz pierwszy platforma nc+ dzień przed premierą antenową udostępni dwa wymienione odcinki w serwisach nc+ GO TV i nc+ GO i kolekcjach CANAL+ VOD 4K oraz CANAL+ VOD. Dodatkowo tego samego dnia i w ramach tych samych usług abonenci zobaczą z ponad tygodniowym wyprzedzeniem odcinek trzeci.
Szpiegowski klimat w centrum Warszawy na uroczystej premierze najnowszego serialu produkcji CANAL+ „Nielegalni”

temu

Po sukcesach takich produkcji jak „BELFER” czy „KRUK. Szepty słychać po zmroku”, CANAL+ zaprasza widzów na pierwszy od czasów „Stawki większej niż życie” serial szpiegowski „Nielegalni”. Dziś w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkali się twórcy serialu oraz przedstawiciele świata filmu i show-biznesu, by przedpremierowo obejrzeć dwa odcinki produkcji na podstawie książek Vincenta V. Severskiego.
NIELEGALNI. CANAL+ prezentuje pierwszy teaser szpiegowskiego serialu. Kogo poznają widzowie?

temu

CANAL+ zaprasza do obejrzenia teasera promującego długo oczekiwany szpiegowski serial NIELEGALNI. To pierwszy materiał video ukazujący bohaterów oryginalnej produkcji stacji. Premiera serialu w CANAL+ i CANAL+ 4K Ultra HD zaplanowana jest na jesień tego roku.
NOWY SZPIEGOWSKI SERIAL „NIELEGALNI” JUŻ JESIENIĄ W CANAL+

temu

Prawdziwe życie szpiegów, presja podwójnej tożsamości i międzynarodowy rozmach – to znaki rozpoznawcze nowej, oryginalnej produkcji CANAL+, która zadebiutuje na antenie już tej jesieni. „NIELEGALNI” to adaptacja bestsellerowych powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego, byłego pułkownika polskiego wywiadu, który osobiście konsultował scenariusz serialu. W Warszawie trwają zdjęcia do tej wyczekiwanej produkcji. Serial produkowany jest w technologii 4K.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.