REWANŻOWE PÓŁFINAŁY PGE EKSTRALIGI TYLKO W NSPORT+

REWANŻOWE PÓŁFINAŁY PGE EKSTRALIGI TYLKO W NSPORT+

Opublikowany

W najbliższy weekend poznamy skład wielkiego finału PGE Ekstraligi –  najlepszej żużlowej ligi świata. W niedzielę w rewanżowych półfinałach  zmierzą się CASH BROKER Stal Gorzów – forBET Włókniarz Częstochowa oraz  FOGO Unia Leszno – BETARD  Sparta Wrocław. Transmisje w nSport+.

Przed rewanżami w lepszej sytuacji są drużyny z Leszna i Gorzowa,  które wygrały pierwsze mecze. Broniąca tytułu FOGO Unia pokonała BETARD  Spartę Wrocław 48:42 i w rewanżowym spotkaniu musi postawić kropkę nad  i. W komfortowej sytuacji jest  także CASH BROKER Stal Gorzów, która ma na koncie wyjazdowe z forBET  Włókniarzem Częstochowa 49:41. Jednak ani Włókniarz ani Sparta nie  straciły nadziei na awans. Żużlowa sobota szykuje się więc niezwykle  ciekawie. Początek transmisji z półfinałów nSport+  o godzinie 16:00.

Walce o miejsce w wielkim finale towarzyszy głosowanie na żużlowych  bohaterów sezonu 2018. Kandydatów do nagród PGE Ekstraligi wyłoniła  specjalna kapituła. Teraz to kibice zdecydują o tym, kto otrzyma nagrodę  w każdej z pięciu kategorii  – Najlepszy Junior Sezonu, Niespodzianka Sezonu, Najlepszy Polski  Zawodnik Sezonu, Najlepszy Zagraniczny Zawodnik Sezonu oraz Najlepszy  Trener/Menadżer Sezonu. Głosować można na stronie PGE Ekstraligihttps://speedwayekstraliga.pl/glosowanie-galapgee2018/ do 24 września. 8 października podczas uroczystej gali PGE Ekstraligi poznamy zwycięzców. Transmisja z gali w nSport+.

Udostępnij

Powiązane artykuły
POLSKIE DRUŻYNY W WALCE O FINAL4 – NOWY SEZON LIGI MISTRZÓW PIŁKARZY RĘCZNYCH W NC+

temu

Mecz Motor Zaporoże – Paris Saint Germain zainauguruje w środę 12 września nowy sezon Velux EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych na platformie nc+. W najbliższy weekend pierwsze spotkania rozegrają polskie drużyny PGE Vive Kielce i Orlen Wisła Płock.W nowym sezonie Velux
PAWEŁ PAWLIKOWSKI Z NAGRODĄ ZA NAJLEPSZĄ REŻYSERIĘ W CANNES – SUKCES KOPRODUKCJI CANAL+

temu

Zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, ale nie milkną echa sukcesu „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego. Jury pod przewodnictwem Cate Blanchett przyznało polskiemu reżyserowi nagrodę za reżyserię. Koprodukcja CANAL+ podbiła Francję i od premierowego pokazu w konkursie głównym mówi o niej cały świat. Historia miłości kompozytora i artystki zespołu ludowego "Mazurek" tym samym zapisała się w historii kina. Ceremonię wręczenia nagród widzowie mogli zobaczyć na żywo dzięki CANAL+ Film.
KOPRODUKCJA CANAL+ „ZIMNA WOJNA” JUŻ W TEN WEEKEND POWALCZY O ZŁOTĄ PALMĘ W CANNES

temu

Tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes ma szczególne znaczenie dla polskiego kina. Wśród najwybitniejszych światowych filmów o statuetkę walczy „Zimna wojna”, koprodukcja CANAL+, w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Wzruszenie Julianne Moore, gratulacje od Benicio del Toro,  entuzjazm publiczności i międzynarodowych mediów – to reakcje po pokazie produkcji, o której mówi cały świat. Dzięki CANAL+ FILM widzowie będą mogli poczuć na żywo klimat filmowego Cannes i kina największego kalibru, ponieważ już 19 maja na tym kanale odbędzie się transmisja ceremonii wręczenia nagród. Czy laureat Oscara©, Paweł Pawlikowski, wróci z Cannes ze Złotą Palmą?
KOPRODUKCJA CANAL+ Z SZANSĄ NA ZŁOTĄ PALMĘ W CANNES

temu

„Zimna wojna” laureata Oscara® Pawła Pawlikowskiego znalazła się w konkursie głównym 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. To pierwsza polska od 37 lat produkcja, która powalczy o Złotą Palmę podczas najbardziej prestiżowej imprezy filmowej świata.