Tajemnice przestępczego świata największych metropolii po dwóch stronach oceanu. Już we wrześniu w CANAL+ i CANAL+ SERIALE

Tajemnice przestępczego świata największych metropolii po dwóch stronach oceanu. Już we wrześniu w CANAL+ i CANAL+ SERIALE

Po wakacyjnej beztrosce czas na sensacyjne serialowe produkcje, które skutecznie podniosą poziom adrenaliny we krwi wszystkim fanom mocnego kina. Brutalność ulic Los Angeles, wstrząsające tajemnice skrywane przed najbliższymi oraz zmagania londyńskiej policji – to wszystko w trzech premierowych hitach na antenie CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Pierwszą propozycją od CANAL+ na wczesną jesień jest drugi sezon serialu „Snowfall”. Produkcja przenosi widzów prosto w biedne dzielnice Los Angeles, gdzie w latach 80. XX wieku wybuchła istna epidemia narkotykowa. Sytuacja polityczna tamtego okresu, w tym afera Iran-Contras, miała ogromny wpływ na kulturę południowego LA. Sfrustrowani mieszkańcy afroamerykańskich przedmieść masowo wkraczali na przestępczą ścieżkę, zamieniając okolicę, w której się wychowali, w miejsce pełne przemocy. Pierwszy sezon serialu zebrał znakomite recenzje i zgromadził grono fanów, z niecierpliwością czekających na dalsze losy bohaterów.

W drugim sezonie grupa przestępców znanych widzom ze wcześniejszych odcinków kontynuuje swoją działalność poza prawem. Z outsiderów przeistaczają się oni w panów kryminalnego półświatka, jednak ich życie to ciągła rywalizacja i lęk o pozycję. W rzeczywistości przypominającej tą z gangsterskich gier wideo, nieustępliwe dążenie do celu oznacza przelew krwi i skrajne ryzyko.
Premierowe odcinki: od czwartku 13 września o godz. 21:00 w CANAL+ 

Kolejny premierowy serial, „Zaczęło się w środę” („Keeping Faith”), poświęcony jest walijskiej prawniczce Faith, która musi odnaleźć się w sieci tajemnic i kłamstw męża, Evana. W głównych rolach Eve Myles („Wiktoria”) i Matthew Gravelle („Syn Boży”).

Faith (Eve Myles) przebywa na urlopie macierzyńskim, gdy jej ukochany mąż i jednocześnie partner biznesowy znika. Zdezorientowana kobieta nie tylko przeżywa osobistą tragedię, ale staje się główną podejrzaną. Gdy prawda o działaniach Evana wychodzi na jaw, prawniczka toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę. Musi odpowiedzieć sobie również na pytanie, w jaki sposób zmienił się jej stosunek do mężczyzny, którego uważała dotychczas za miłość życia?
Premierowe odcinki: od poniedziałku 3 września o godz. 20:00 w CANAL+ SERIALE oraz od czwartku 13 września o godz. 20:05 w CANAL+ 

Wielbicieli seriali o działalności policji z pewnością zainteresuje brytyjska produkcja „Bulletproof”. Dwaj gliniarze, Bishop (Noel Clarke) i Pike (Ashley Walters), ramię w ramię rozprawiają się z kryminalistami zakłócającymi spokój na londyńskim East Endzie. W każdym odcinku, z każdą nową sprawą, serial odsłania kolejne zależności brytyjskiego półświatka.

Z pozoru mają ze sobą wiele wspólnego – łączy ich silna, partnerska relacja, są bystrzy, twardzi i nie boją się stawiać czoła niebezpieczeństwom czyhającym na ulicach stolicy Wielkiej Brytanii. A mimo to, mężczyźni całkowicie się od siebie różnią – pochodzą z innych środowisk, przed trafieniem do policji zgromadzili inne doświadczenia i kierują nimi zupełnie inne pobudki. Jednak przeciwieństwa nie tylko się przyciągają, a wręcz dopełniają, dzięki czemu Bishop i Pike stworzą duet, z którym przestępczy świat musi się liczyć.
Premierowe odcinki: od wtorku 11 września o godz. 21:00 w CANAL+ SERIALE oraz CANAL+ 4K ULTRA HD. 

Każdy z premierowych seriali można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto, we wrześniu w CANAL+ dwa ostatnie odcinki premierowego serialu „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”). Finał już 6 września od godz. 21:00.
Załączniki

Pobierz wszystkie

02_17_Bulletproof_S01-2.jpg

grafika | 2,13 MB

Pobierz
02_15_Bulletproof_S01-1.jpg

grafika | 585 KB

Pobierz
01_01_Bulletproof_S01-1.jpg

grafika | 820 KB

Pobierz
01_08_Bulletproof_S01-1.jpg

grafika | 590 KB

Pobierz
Keeping faith 2.png

grafika | 2,65 MB

Pobierz
Keeping faith 2.jpg

grafika | 126 KB

Pobierz
keeping faith (1).jpg

grafika | 4,56 MB

Pobierz
keeping faith (2).jpg

grafika | 110 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Snowden”, „Planetarium” i „Zagubieni” w listopadzie w cyklu „Miesiąc z historią” w Ale kino+

W listopadzie stacja Ale kino+ zaprasza na filmowy cykl przybliżający widzom nietuzinkowe epizody z historii – te powszechnie znane i te, które mogą zaskoczyć polską publiczność. Na ekranach telewizorów pojawi się biografia Karola Marksa („Młody Karol Marks”), opowieść o
„Czas mroku” i „Donbas” w cyklu „Wolność zagrożona” tylko w CANAL+

W listopadzie CANAL+ zaprasza widzów do refleksji nad tym, w jaki sposób człowiek odnajduje się w sytuacji destabilizacji i zagrożenia wolności. Zaprezentowane na antenie filmy dokumentalne i fabularne ukażą przypadki z historii XX wieku i tej najnowszej, gdy ludzie musieli walczyć o zachowanie swej niezależności w najmniej sprzyjających okolicznościach. W ramach cyklu wyemitowany zostanie film o staraniach Reagana, aby zapobiec nuklearnej katastrofie („The Reagan Show”), dokument poświęcony pierwszym damom PRL („Pierwsze damy PRLu”), zapis śledztwa dziennikarza rozpracowującego środowiska ultraprawicowe („Undercover in the Alt-Right”) i dokument odsłaniający kulisy powstawania fake newsów („Fabryka trolli”). Ponadto, po raz pierwszy w telewizji uhonorowane prestiżowymi nagrodami, prosto z kina „Czas mroku” i „Donbas”. [GA1]Czekamy jeszcze na polski tytuł
„Listy do M. 3” oraz „Fernando” w listopadzie w CANAL+

W listopadzie w CANAL+ nominowany do Oscara® film animowany „Fernando”, przerażający horror „Piła: Dziedzictwo”, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 obraz Małgorzaty Szumowskiej „Twarz” i trzecia część uwielbianej przez Polaków komediowej serii „Listy do M.”. Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
„Nieznajoma dziewczyna” i „Fikser” w listopadzie. Cykl „Kino Mówi” tylko w Ale kino+

Czasami krótkie chwile determinują całe życie. Filmowcy w swoich kinowych narracjach często zastanawiają się, jak radzić sobie z traumami. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Trauma” zaprezentowane zostaną filmy przedstawiające sytuacje kryzysowe, które prześladują przez
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.