Tajemnice przestępczego świata największych metropolii po dwóch stronach oceanu. Już we wrześniu w CANAL+ i CANAL+ SERIALE

Tajemnice przestępczego świata największych metropolii po dwóch stronach oceanu. Już we wrześniu w CANAL+ i CANAL+ SERIALE

Opublikowany

Po wakacyjnej beztrosce czas na sensacyjne serialowe produkcje, które skutecznie podniosą poziom adrenaliny we krwi wszystkim fanom mocnego kina. Brutalność ulic Los Angeles, wstrząsające tajemnice skrywane przed najbliższymi oraz zmagania londyńskiej policji – to wszystko w trzech premierowych hitach na antenie CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Pierwszą propozycją od CANAL+ na wczesną jesień jest drugi sezon serialu „Snowfall”. Produkcja przenosi widzów prosto w biedne dzielnice Los Angeles, gdzie w latach 80. XX wieku wybuchła istna epidemia narkotykowa. Sytuacja polityczna tamtego okresu, w tym afera Iran-Contras, miała ogromny wpływ na kulturę południowego LA. Sfrustrowani mieszkańcy afroamerykańskich przedmieść masowo wkraczali na przestępczą ścieżkę, zamieniając okolicę, w której się wychowali, w miejsce pełne przemocy. Pierwszy sezon serialu zebrał znakomite recenzje i zgromadził grono fanów, z niecierpliwością czekających na dalsze losy bohaterów.

W drugim sezonie grupa przestępców znanych widzom ze wcześniejszych odcinków kontynuuje swoją działalność poza prawem. Z outsiderów przeistaczają się oni w panów kryminalnego półświatka, jednak ich życie to ciągła rywalizacja i lęk o pozycję. W rzeczywistości przypominającej tą z gangsterskich gier wideo, nieustępliwe dążenie do celu oznacza przelew krwi i skrajne ryzyko.
Premierowe odcinki: od czwartku 13 września o godz. 21:00 w CANAL+ 

Kolejny premierowy serial, „Zaczęło się w środę” („Keeping Faith”), poświęcony jest walijskiej prawniczce Faith, która musi odnaleźć się w sieci tajemnic i kłamstw męża, Evana. W głównych rolach Eve Myles („Wiktoria”) i Matthew Gravelle („Syn Boży”).

Faith (Eve Myles) przebywa na urlopie macierzyńskim, gdy jej ukochany mąż i jednocześnie partner biznesowy znika. Zdezorientowana kobieta nie tylko przeżywa osobistą tragedię, ale staje się główną podejrzaną. Gdy prawda o działaniach Evana wychodzi na jaw, prawniczka toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę. Musi odpowiedzieć sobie również na pytanie, w jaki sposób zmienił się jej stosunek do mężczyzny, którego uważała dotychczas za miłość życia?
Premierowe odcinki: od poniedziałku 3 września o godz. 20:00 w CANAL+ SERIALE oraz od czwartku 13 września o godz. 20:05 w CANAL+ 

Wielbicieli seriali o działalności policji z pewnością zainteresuje brytyjska produkcja „Bulletproof”. Dwaj gliniarze, Bishop (Noel Clarke) i Pike (Ashley Walters), ramię w ramię rozprawiają się z kryminalistami zakłócającymi spokój na londyńskim East Endzie. W każdym odcinku, z każdą nową sprawą, serial odsłania kolejne zależności brytyjskiego półświatka.

Z pozoru mają ze sobą wiele wspólnego – łączy ich silna, partnerska relacja, są bystrzy, twardzi i nie boją się stawiać czoła niebezpieczeństwom czyhającym na ulicach stolicy Wielkiej Brytanii. A mimo to, mężczyźni całkowicie się od siebie różnią – pochodzą z innych środowisk, przed trafieniem do policji zgromadzili inne doświadczenia i kierują nimi zupełnie inne pobudki. Jednak przeciwieństwa nie tylko się przyciągają, a wręcz dopełniają, dzięki czemu Bishop i Pike stworzą duet, z którym przestępczy świat musi się liczyć.
Premierowe odcinki: od wtorku 11 września o godz. 21:00 w CANAL+ SERIALE oraz CANAL+ 4K ULTRA HD. 

Każdy z premierowych seriali można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto, we wrześniu w CANAL+ dwa ostatnie odcinki premierowego serialu „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”). Finał już 6 września od godz. 21:00.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

02_17_Bulletproof_S01-2.jpg

grafika | 2,13 MB

Pobierz
02_15_Bulletproof_S01-1.jpg

grafika | 585 KB

Pobierz
01_01_Bulletproof_S01-1.jpg

grafika | 820 KB

Pobierz
01_08_Bulletproof_S01-1.jpg

grafika | 590 KB

Pobierz
Keeping faith 2.png

grafika | 2,65 MB

Pobierz
Keeping faith 2.jpg

grafika | 126 KB

Pobierz
keeping faith (1).jpg

grafika | 4,56 MB

Pobierz
keeping faith (2).jpg

grafika | 110 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Papież, to jest firma!” – sekrety jednego z najpotężniejszych ludzi na ziemi już w październiku w CANAL+

temu

Ojciec Święty – katolikom wydaje się bliski i dobrze znany. Za pośrednictwem kilku kliknięć można dowiedzieć się, co jada na śniadanie, a mimo to od niemal dwóch tysięcy lat Watykan pieczołowicie strzeże tajemnic papieży. Większość informacji na ich temat nigdy nie ujrzała światła dziennego. Najnowsza seria dokumentalna „Papież. Najpotężniejsze narzędzie Kościoła” („Pope: The Most Powerful Man In History”) dociera do tajnych dotychczas źródeł i przybliża widzom najważniejsze okresy w historii papiestwa. Premierowe odcinki już od 1 października tylko w CANAL+.
Weekend z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w CANAL+

temu

Wrzesień to miesiąc polskiego kina - co roku najważniejsze osobistości filmowego świata zjeżdżają się nad malownicze morze, aby świętować tryumfy rodzimej kinematografii. Na zakończenie 43. edycji Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni CANAL+ wyemituje wybrane produkcje wyróżnione w poprzednim roku. Na entuzjastów ambitnego, festiwalowego kina czeka weekend pełen filmowych uniesień.
Plan filmowy na zboczach ośmiotysięcznika w Karakorum – trwają zdjęcia do wyjątkowej koprodukcji CANAL+

temu

Jak się kręci film fabularny na wysokości 5600 m n.p.m.? Jednym z niewielu reżyserów znających odpowiedź na to pytanie jest Leszek Dawid, który w górach Karakorum realizował pierwszą część zdjęć do filmu pt. „Broad Peak”. Kolejny etap prac nad opowieścią o polskim himalaiście, Macieju Berbece, ruszył z początkiem września.
Życie polskich żołnierzy w Afganistanie, skrywająca sekrety społeczność australijskiego pustkowia i wymykająca się stereotypom detektyw – wrześniowe premiery serialowe w Ale kino+

temu

We wrześniu miłośnicy kryminalnych zagadek mogą liczyć na podwójną dawkę emocji. Na antenę Ale kino+ z ósmym już sezonem powraca serial „Vera”. Swą premierę będzie miała także pierwsza telewizyjna odsłona losów australijskiego detektywa Jaya Swana wykreowanego przez Aarona Pedersena. Dla spragnionych jeszcze większych wrażeń, inspirowana prawdziwymi zdarzeniami polska produkcja „Misja Afganistan”. Tylko we wrześniu w Ale kino+.