Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

Opublikowany

Akcja „Czas na taniec – czas na twój ruch” zorganizowana przez stację teleTOON+ była kierowana do młodych fanów muzyki i tańca, dzieci między 6 a 14 rokiem życia. Projekt miał formę castingu – widzowie mogli pokazać własne choreografie przed szeroką publicznością. Internauci oddali prawie 35 tysięcy głosów na blisko 300 przesłanych filmików. Celem akcji było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nauki ruchów i układów tanecznych.

Konkurs zorganizowany w ramach akcji „Czas na taniec – czas na twój ruch!” trwał dwa miesiące. Widzowie stacji teleTOON+ wykonywali własne choreografie do znanych hitów muzycznych, a następnie zamieszczali nagrania na stronie internetowej konkursu. Popisy taneczne, które zdobyły uznanie internautów oraz jury są prezentowane w każdym odcinku programu „Czas na taniec”.

Stronę internetową konkursu odwiedziło blisko 50 tysięcy osób, a na filmiki z choreografiami dzieci oddano niemal 35 tysięcy głosów. To była niepowtarzalna szansa dla młodych tancerzy, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami przed szeroką widownią. Cieszę się, że organizując tego typu akcje, możemy zachęcać dzieci do aktywności fizycznej.

Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych nc+

Autorski program stacji teleTOON+ „Czas na taniec” to idealna propozycja dla fanów muzyki i tańca. W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech nastolatek wykonuje nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów, m.in. Margaret, Maroon 5 czy Drake’a. Każdy odcinek to inny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie nie wychodząc z domu, dzięki naśladowaniu ruchów tancerek, mogą nauczyć się układów tanecznych. Na zakończenie każdego odcinka pokazane są nagrania z choreografiami nadesłanymi przez widzów.
Filmiki wciąż można oglądać na stronie: czasnataniec.teletoonplus.pl
Premierowe odcinki programu „Czas na taniec” będzie można zobaczyć w sierpniu od poniedziałku do piątku na antenie teleTOON+ o godz. 15.55 i 21.40.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo.jpg

grafika | 98,3 KB

Pobierz
IMG_4077.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
IMG_4836.jpg

grafika | 8,52 MB

Pobierz
IMG_4996.jpg

grafika | 8,73 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

temu

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

temu

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

temu

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.