Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

Opublikowany

Salvador Dali mawiał, że „można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”. Jednak codzienne przygotowywanie smacznych posiłków może być problematyczne, jeśli brakuje pomysłów. Marietta Marecka w nowym sezonie swojego programu przedstawia widzom inspiracje i gotowe przepisy na proste, trzydaniowe obiady, których przygotowanie nie zajmie nam całego dnia. Zaskakujące, a co najważniejsze: przemyślane i zdrowe – takie są propozycje Mariety. Nowe odcinki już od 11 sierpnia o godz. 17:00.   

Marieta Marecka nie lubi nudy, monotonii oraz nigdy nie podaje dwa razy tego samego dania. „365 obiadów Mariety Mareckiej” to program inny niż wszystkie. Prowadząca, znana i lubiana przez widzów Kuchni+, pokazuje jak w prosty i przystępny sposób przygotować przepyszne obiady dla całej rodziny. W nowych odcinkach piątego sezonu serii nie zabraknie również wskazówek dotyczących tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamienić na tańsze oraz jak robić zakupy w przemyślany sposób.  Marieta przedstawi przepisy na m.in. ciekawe lunche do pracy, dania jednogarnkowe, pomysły na kolację dla przyjaciół czy potrawy przygotowane z mniej niż 5 składników. W programie znajdzie się także miejsce na inspiracje, takie jak mule w piwie i gofry.

Smakowite przepisy Mariety będzie w stanie zrealizować każdy amator domowego gotowania, a przydatne porady prowadzącej dodatkowo przyczynią się do poprawy jego kulinarnego warsztatu.

Premierowe odcinki „365 obiadów Mariety Mareckiej 5” od 11 sierpnia w każdą sobotę o 17:00, tylko na antenie Kuchni+.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kurczak w marynacie musztardowo-miodowej.jpg

grafika | 3,11 MB

Pobierz
kalafiorowa na modłę hinduską.jpg

grafika | 2,6 MB

Pobierz
deser mokka.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
kurczak z ziemniakami.jpg

grafika | 3,97 MB

Pobierz
solianka.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
tort orzechowy 2.jpg

grafika | 2,69 MB

Pobierz
szybki barszcz ukraiński 1.jpg

grafika | 2,7 MB

Pobierz
zapiekane warzywa z fetą.jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
gofry drożdżowe.jpg

grafika | 3,07 MB

Pobierz
kasza gryczana z fetą i warzywami.jpg

grafika | 3,09 MB

Pobierz
makaron z soczewicą i kurczakiem.jpg

grafika | 3 MB

Pobierz
marieta1.jpg

grafika | 13,5 MB

Pobierz
marieta3.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
marieta2.jpg

grafika | 8,8 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Świat stworzony na nowo – polskie gry komputerowe

temu

Rynek warty ponad 500 milionów dolarów. Gracze, których zmagania z kolejnymi „levelami” platformówek notują miliony odsłon w serwisie YouTube. To, co początkowo służyło zabawie, przerodziło się w część kultury, ważne ogniwo życia młodych pokoleń oraz prawdziwy biznes. W branży gier komputerowych Polska jest już prawdziwą potęgą. Zatem jak wygląda ten rynek? Które produkcje zyskały rozgłos i którzy twórcy zasłużyli na światowe uznanie? W nowym programie „Twórcy światów” w CANAL+ DISCOVERY nie tylko przyglądamy się zjawisku, analizując rys historyczny oraz sylwetki polskich twórców, lecz także stawiamy pytania o przyszłość tego biznesu. Premiera już we wtorek, 16 października.
Ucieczka z miejskiej dżungli w Domo+

temu

W powakacyjnym natłoku obowiązków i wirze codziennych zajęć nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby o ucieczce poza miejską dżunglę, by obcować z naturą. Taką możliwość daje piąty sezon programu „Daleko od miasta”, którego premiera już 6 października o 18:00 w Domo+.
Czy zwierzęta mają prawa? Cykl dokumentalny w Planete+

temu

Szokujące śledztwo w masarniach na całym świecie, historia modyfikowania krowich genów oraz owady jako żywność przyszłości – w październiku w ramach środowego pasma SZOK DOK widzowie poznają wstrząsające fakty na temat globalnego przemysłu spożywczego. Zwierzęta pełnią bardzo istotną rolę w naszym świecie. Jednak czy mają jakiekolwiek prawa? Premiery dokumentów w każdą środę od 3 października o godz. 22:00.
Sekrety XX-wiecznej Rosji w październiku na antenie Planete+

temu

Morderstwo człowieka-zagadki, czyli Rasputina, kreowana przez władze ZSRR polityka seksualna, walka z głodem przy pomocy naukowych faktów i kuglarskich sztuczek oraz prawdziwa historia otoczonego niezwykłym kultem radzieckiego agenta – w tym miesiącu widzowie naszej stacji odkryją nieustająco intrygujące oblicze Rosji w specjalnym cyklu historycznym. Premiery kolejnych filmów w każdy czwartek od 4 października, o godz. 22:00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.