Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

Opublikowany

Salvador Dali mawiał, że „można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”. Jednak codzienne przygotowywanie smacznych posiłków może być problematyczne, jeśli brakuje pomysłów. Marietta Marecka w nowym sezonie swojego programu przedstawia widzom inspiracje i gotowe przepisy na proste, trzydaniowe obiady, których przygotowanie nie zajmie nam całego dnia. Zaskakujące, a co najważniejsze: przemyślane i zdrowe – takie są propozycje Mariety. Nowe odcinki już od 11 sierpnia o godz. 17:00.   

Marieta Marecka nie lubi nudy, monotonii oraz nigdy nie podaje dwa razy tego samego dania. „365 obiadów Mariety Mareckiej” to program inny niż wszystkie. Prowadząca, znana i lubiana przez widzów Kuchni+, pokazuje jak w prosty i przystępny sposób przygotować przepyszne obiady dla całej rodziny. W nowych odcinkach piątego sezonu serii nie zabraknie również wskazówek dotyczących tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamienić na tańsze oraz jak robić zakupy w przemyślany sposób.  Marieta przedstawi przepisy na m.in. ciekawe lunche do pracy, dania jednogarnkowe, pomysły na kolację dla przyjaciół czy potrawy przygotowane z mniej niż 5 składników. W programie znajdzie się także miejsce na inspiracje, takie jak mule w piwie i gofry.

Smakowite przepisy Mariety będzie w stanie zrealizować każdy amator domowego gotowania, a przydatne porady prowadzącej dodatkowo przyczynią się do poprawy jego kulinarnego warsztatu.

Premierowe odcinki „365 obiadów Mariety Mareckiej 5” od 11 sierpnia w każdą sobotę o 17:00, tylko na antenie Kuchni+.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kurczak w marynacie musztardowo-miodowej.jpg

grafika | 3,11 MB

Pobierz
kalafiorowa na modłę hinduską.jpg

grafika | 2,6 MB

Pobierz
deser mokka.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
kurczak z ziemniakami.jpg

grafika | 3,97 MB

Pobierz
solianka.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
tort orzechowy 2.jpg

grafika | 2,69 MB

Pobierz
szybki barszcz ukraiński 1.jpg

grafika | 2,7 MB

Pobierz
zapiekane warzywa z fetą.jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
gofry drożdżowe.jpg

grafika | 3,07 MB

Pobierz
kasza gryczana z fetą i warzywami.jpg

grafika | 3,09 MB

Pobierz
makaron z soczewicą i kurczakiem.jpg

grafika | 3 MB

Pobierz
marieta1.jpg

grafika | 13,5 MB

Pobierz
marieta3.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
marieta2.jpg

grafika | 8,8 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

temu

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.
„Przed Elvisem nie było nic” – biografia Elvisa Presleya w Planete+

temu

Elvis Presley jest kimś więcej niż tylko królem Rock and rolla. Trudno wyobrazić sobie bez niego współczesną kulturę amerykańską, w której zajmuje on zasłużone miejsce - obok Supermana i Abrahama Lincolna. Jego wkład to wizerunek artysty totalnego, ale też uosabiany przez niego mit o chłopcu pochodzącym z nizin, który wzbił się na sam szczyt. Elvis nadal inspiruje kolejne rzesze artystów i przeciętnych zjadaczy chleba. Już 12 sierpnia Planete+ wyemituje dokument ukazujący siedem etapów życia gwiazdora.
Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

temu

Od 23 lipca na warszawskich bulwarach  wiślanych podziwiać można graffiti 3D, przedstawiające stolicę z  nietypowej perspektywy. Projekt powstał w ramach kampanii promocyjnej  programu „Polska z góry” stacji Planete+. 
Nowy dom, nowy wystrój, nowe wyzwanie: polskie produkcje w sierpniu w Domo+

temu

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu – warto więc dobrze się do niej przygotować. Oczywiście samo kupno nieruchomości nie wyczerpuje tematu. Własne cztery kąty trzeba jeszcze urządzić. Inaczej podchodzi się też do sprawy, jeśli w grę wchodzi dom typowo wakacyjny. Jak wydostać się z labiryntu pytań i niejasności? Jak sprawić, by zakup naprawdę cieszył, także oczy? Porcja polskich produkcji w sierpniu w Domo+ to kompendium wiedzy zarówno dla całkowicie początkujących, jak i tych poszukujących nowych inspiracji.