Nowy dom, nowy wystrój, nowe wyzwanie: polskie produkcje w sierpniu w Domo+

Nowy dom, nowy wystrój, nowe wyzwanie: polskie produkcje w sierpniu w Domo+

Opublikowany

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu – warto więc dobrze się do niej przygotować. Oczywiście samo kupno nieruchomości nie wyczerpuje tematu. Własne cztery kąty trzeba jeszcze urządzić. Inaczej podchodzi się też do sprawy, jeśli w grę wchodzi dom typowo wakacyjny. Jak wydostać się z labiryntu pytań i niejasności? Jak sprawić, by zakup naprawdę cieszył, także oczy? Porcja polskich produkcji w sierpniu w Domo+ to kompendium wiedzy zarówno dla całkowicie początkujących, jak i tych poszukujących nowych inspiracji.

Kupno mieszkania lub domu to ważna decyzja. W grę wchodzą duże pieniądze i kredyty zaciągane na wiele lat. Dlatego należy zachować ostrożność i przykładać uwagę do szczegółów. Na kupców może czekać wiele niespodzianek i niebezpieczeństw. Domo+ przychodzi z pomocą, prezentując dziewiąty już sezon produkcji własnej "Wyzwanie - nowe mieszkanie". Podczas minionych serii  zaprezentowano propozycje mieszkań i domów 104 uczestnikom programu, a liczba odwiedzonych nieruchomości to aż 312. W nowych odcinkach czekają najnowsze i najciekawsze oferty rynku nieruchomości w całej Polsce przygotowane przez Damiana Urbańczyka. Premiera już w środę 8 sierpnia o 21:00.

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim daje właścicielowi duże możliwości własnej aranżacji wnętrz. Można dość łatwo zmienić układ, a nawet funkcje pomieszczeń i wszystko urządzić po swojemu. Nie trzeba mozolnie skuwać starych kafelków ani zrywać tapet poprzednich lokatorów. Z drugiej strony wiele rzeczy trzeba zaplanować i wykonać od zera, co na ogół wiąże się ze sporymi kosztami. Jak zrobić to z głową? Jak obliczyć budżet wykończenia wnętrz? Jak wybrać materiały i wykonawcę? W każdym odcinku programu „Kupione i co dalej” Marta Czerkies pomoże urządzić inne, nowe mieszkanie, i przeprowadzi właścicieli przez trudy prac wykończeniowych. Nowe odcinki od soboty 25 sierpnia, o godz. 18:00.

Czy wybór wakacyjnej nieruchomości rządzi się innymi prawami niż zakup całorocznego domu? Maria Semczyszyn podróżuje po Polsce i nie tylko, szukając lokali nie tylko pełniących funkcję strefy relaksu, ale i stanowiących intratną inwestycję. Prowadząca prezentuje mieszkania i domy oraz pensjonaty i hotele, do których można uciec od stresu w pracy, wyjechać na wakacje z przyjaciółmi lub rodziną na święta – ale na których można też zarobić. Oprócz pokazywania przepięknie położonych i ciekawych zakątków, Maria dzieli się również z widzami praktycznymi informacjami związanymi z zakupem wakacyjnego domu: kalkuje opłacalność przedsięwzięcia, wylicza, ile kosztuje utrzymanie takiej nieruchomości w ciągu roku oraz sprawdza, czy można na tym zarobić. Odcinki 3. edycji programu „Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn” już od niedzieli 5 sierpnia o godz. 16:30 w Domo+.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Marta_Czerkies Kupione i co dalej.jpg

grafika | 1,86 MB

Pobierz
Marta_Czerkies Kupione i co dalej (3).jpeg

grafika | 1,28 MB

Pobierz
Marta_Czerkies Kupione i co dalej (2).jpeg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn.JPG

grafika | 6,39 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (2).jpg

grafika | 3,11 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (4).jpg

grafika | 1,87 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (3).jpg

grafika | 1,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Świat stworzony na nowo – polskie gry komputerowe

temu

Rynek warty ponad 500 milionów dolarów. Gracze, których zmagania z kolejnymi „levelami” platformówek notują miliony odsłon w serwisie YouTube. To, co początkowo służyło zabawie, przerodziło się w część kultury, ważne ogniwo życia młodych pokoleń oraz prawdziwy biznes. W branży gier komputerowych Polska jest już prawdziwą potęgą. Zatem jak wygląda ten rynek? Które produkcje zyskały rozgłos i którzy twórcy zasłużyli na światowe uznanie? W nowym programie „Twórcy światów” w CANAL+ DISCOVERY nie tylko przyglądamy się zjawisku, analizując rys historyczny oraz sylwetki polskich twórców, lecz także stawiamy pytania o przyszłość tego biznesu. Premiera już we wtorek, 16 października.
Ucieczka z miejskiej dżungli w Domo+

temu

W powakacyjnym natłoku obowiązków i wirze codziennych zajęć nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby o ucieczce poza miejską dżunglę, by obcować z naturą. Taką możliwość daje piąty sezon programu „Daleko od miasta”, którego premiera już 6 października o 18:00 w Domo+.
Czy zwierzęta mają prawa? Cykl dokumentalny w Planete+

temu

Szokujące śledztwo w masarniach na całym świecie, historia modyfikowania krowich genów oraz owady jako żywność przyszłości – w październiku w ramach środowego pasma SZOK DOK widzowie poznają wstrząsające fakty na temat globalnego przemysłu spożywczego. Zwierzęta pełnią bardzo istotną rolę w naszym świecie. Jednak czy mają jakiekolwiek prawa? Premiery dokumentów w każdą środę od 3 października o godz. 22:00.
Sekrety XX-wiecznej Rosji w październiku na antenie Planete+

temu

Morderstwo człowieka-zagadki, czyli Rasputina, kreowana przez władze ZSRR polityka seksualna, walka z głodem przy pomocy naukowych faktów i kuglarskich sztuczek oraz prawdziwa historia otoczonego niezwykłym kultem radzieckiego agenta – w tym miesiącu widzowie naszej stacji odkryją nieustająco intrygujące oblicze Rosji w specjalnym cyklu historycznym. Premiery kolejnych filmów w każdy czwartek od 4 października, o godz. 22:00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.