Nowy dom, nowy wystrój, nowe wyzwanie: polskie produkcje w sierpniu w Domo+

Nowy dom, nowy wystrój, nowe wyzwanie: polskie produkcje w sierpniu w Domo+

Opublikowany

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu – warto więc dobrze się do niej przygotować. Oczywiście samo kupno nieruchomości nie wyczerpuje tematu. Własne cztery kąty trzeba jeszcze urządzić. Inaczej podchodzi się też do sprawy, jeśli w grę wchodzi dom typowo wakacyjny. Jak wydostać się z labiryntu pytań i niejasności? Jak sprawić, by zakup naprawdę cieszył, także oczy? Porcja polskich produkcji w sierpniu w Domo+ to kompendium wiedzy zarówno dla całkowicie początkujących, jak i tych poszukujących nowych inspiracji.

Kupno mieszkania lub domu to ważna decyzja. W grę wchodzą duże pieniądze i kredyty zaciągane na wiele lat. Dlatego należy zachować ostrożność i przykładać uwagę do szczegółów. Na kupców może czekać wiele niespodzianek i niebezpieczeństw. Domo+ przychodzi z pomocą, prezentując dziewiąty już sezon produkcji własnej "Wyzwanie - nowe mieszkanie". Podczas minionych serii  zaprezentowano propozycje mieszkań i domów 104 uczestnikom programu, a liczba odwiedzonych nieruchomości to aż 312. W nowych odcinkach czekają najnowsze i najciekawsze oferty rynku nieruchomości w całej Polsce przygotowane przez Damiana Urbańczyka. Premiera już w środę 8 sierpnia o 21:00.

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim daje właścicielowi duże możliwości własnej aranżacji wnętrz. Można dość łatwo zmienić układ, a nawet funkcje pomieszczeń i wszystko urządzić po swojemu. Nie trzeba mozolnie skuwać starych kafelków ani zrywać tapet poprzednich lokatorów. Z drugiej strony wiele rzeczy trzeba zaplanować i wykonać od zera, co na ogół wiąże się ze sporymi kosztami. Jak zrobić to z głową? Jak obliczyć budżet wykończenia wnętrz? Jak wybrać materiały i wykonawcę? W każdym odcinku programu „Kupione i co dalej” Marta Czerkies pomoże urządzić inne, nowe mieszkanie, i przeprowadzi właścicieli przez trudy prac wykończeniowych. Nowe odcinki od soboty 25 sierpnia, o godz. 18:00.

Czy wybór wakacyjnej nieruchomości rządzi się innymi prawami niż zakup całorocznego domu? Maria Semczyszyn podróżuje po Polsce i nie tylko, szukając lokali nie tylko pełniących funkcję strefy relaksu, ale i stanowiących intratną inwestycję. Prowadząca prezentuje mieszkania i domy oraz pensjonaty i hotele, do których można uciec od stresu w pracy, wyjechać na wakacje z przyjaciółmi lub rodziną na święta – ale na których można też zarobić. Oprócz pokazywania przepięknie położonych i ciekawych zakątków, Maria dzieli się również z widzami praktycznymi informacjami związanymi z zakupem wakacyjnego domu: kalkuje opłacalność przedsięwzięcia, wylicza, ile kosztuje utrzymanie takiej nieruchomości w ciągu roku oraz sprawdza, czy można na tym zarobić. Odcinki 3. edycji programu „Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn” już od niedzieli 5 sierpnia o godz. 16:30 w Domo+.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Marta_Czerkies Kupione i co dalej.jpg

grafika | 1,86 MB

Pobierz
Marta_Czerkies Kupione i co dalej (3).jpeg

grafika | 1,28 MB

Pobierz
Marta_Czerkies Kupione i co dalej (2).jpeg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn.JPG

grafika | 6,39 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (2).jpg

grafika | 3,11 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (4).jpg

grafika | 1,87 MB

Pobierz
Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (3).jpg

grafika | 1,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

temu

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.
„Przed Elvisem nie było nic” – biografia Elvisa Presleya w Planete+

temu

Elvis Presley jest kimś więcej niż tylko królem Rock and rolla. Trudno wyobrazić sobie bez niego współczesną kulturę amerykańską, w której zajmuje on zasłużone miejsce - obok Supermana i Abrahama Lincolna. Jego wkład to wizerunek artysty totalnego, ale też uosabiany przez niego mit o chłopcu pochodzącym z nizin, który wzbił się na sam szczyt. Elvis nadal inspiruje kolejne rzesze artystów i przeciętnych zjadaczy chleba. Już 12 sierpnia Planete+ wyemituje dokument ukazujący siedem etapów życia gwiazdora.
Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

temu

Salvador Dali mawiał, że „można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”. Jednak codzienne przygotowywanie smacznych posiłków może być problematyczne, jeśli brakuje pomysłów. Marietta Marecka w nowym sezonie swojego programu przedstawia widzom inspiracje i gotowe przepisy na proste, trzydaniowe obiady, których przygotowanie nie zajmie nam całego dnia. Zaskakujące, a co najważniejsze: przemyślane i zdrowe – takie są propozycje Mariety. Nowe odcinki już od 11 sierpnia o godz. 17:00.   
Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

temu

Od 23 lipca na warszawskich bulwarach  wiślanych podziwiać można graffiti 3D, przedstawiające stolicę z  nietypowej perspektywy. Projekt powstał w ramach kampanii promocyjnej  programu „Polska z góry” stacji Planete+.