Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

Opublikowany

Od 23 lipca na warszawskich bulwarach  wiślanych podziwiać można graffiti 3D, przedstawiające stolicę z  nietypowej perspektywy. Projekt powstał w ramach kampanii promocyjnej  programu „Polska z góry” stacji Planete+. 

Pałac Kultury i Nauki, Sala kongresowa,  Wisła i Most Poniatowskiego na jednym planie – Planete+ przygotowało  niestandardową atrakcję dla widzów programu „Polska z góry”,  zamieszkujących Warszawę. W ramach akcji specjalnej na jednym z  najpopularniejszych miejskich deptaków, konkretnie na Bulwarze S.  Grzymały-Siedleckiego, pojawiły się grafiki w formie graffiti 3D.  Malunek został zaprojektowany jako obraz-iluzja, który oglądany z  odpowiedniej perspektywy, pozwoli zobaczyć Warszawę z lotu ptaka. Styl  graffiti nawiązuje do konceptu całego programu, w którym pokazywane są  najpiękniejsze lokacje w Polsce, sfilmowane z góry, przy pomocy drona.

Projekt został zrealizowany w Dzielnicy  Wisła we współpracy z Biurem Marketingu Miasta m.st. Warszawy. Grafikę  wykonała firma Ideamo, zajmująca się profesjonalnie malowaniem  artystycznym.

„Polska z góry” to serial dokumentalny  cieszący się dużą popularnością na antenie stacji. Pierwszy sezon serii  okazał się hitem oglądalności na antenie Planete+. Najchętniej oglądany  odcinek zgromadził przed telewizorami ponad 100 000 osób. Program łączy  walory rozrywkowe z edukacyjnymi. Podstawą koncepcji kreatywnej jest  chęć ukazania inspirujących, ciekawych miejsc w Polsce, o których Polacy  mało wiedzą.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Graffiti 3D.JPG

grafika | 3,49 MB

Pobierz
Graffiti 3D (3).JPG

grafika | 3,51 MB

Pobierz
Graffiti 3D (2).JPG

grafika | 3,25 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

temu

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.
„Przed Elvisem nie było nic” – biografia Elvisa Presleya w Planete+

temu

Elvis Presley jest kimś więcej niż tylko królem Rock and rolla. Trudno wyobrazić sobie bez niego współczesną kulturę amerykańską, w której zajmuje on zasłużone miejsce - obok Supermana i Abrahama Lincolna. Jego wkład to wizerunek artysty totalnego, ale też uosabiany przez niego mit o chłopcu pochodzącym z nizin, który wzbił się na sam szczyt. Elvis nadal inspiruje kolejne rzesze artystów i przeciętnych zjadaczy chleba. Już 12 sierpnia Planete+ wyemituje dokument ukazujący siedem etapów życia gwiazdora.
Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

temu

Salvador Dali mawiał, że „można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”. Jednak codzienne przygotowywanie smacznych posiłków może być problematyczne, jeśli brakuje pomysłów. Marietta Marecka w nowym sezonie swojego programu przedstawia widzom inspiracje i gotowe przepisy na proste, trzydaniowe obiady, których przygotowanie nie zajmie nam całego dnia. Zaskakujące, a co najważniejsze: przemyślane i zdrowe – takie są propozycje Mariety. Nowe odcinki już od 11 sierpnia o godz. 17:00.   
Nowy dom, nowy wystrój, nowe wyzwanie: polskie produkcje w sierpniu w Domo+

temu

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu – warto więc dobrze się do niej przygotować. Oczywiście samo kupno nieruchomości nie wyczerpuje tematu. Własne cztery kąty trzeba jeszcze urządzić. Inaczej podchodzi się też do sprawy, jeśli w grę wchodzi dom typowo wakacyjny. Jak wydostać się z labiryntu pytań i niejasności? Jak sprawić, by zakup naprawdę cieszył, także oczy? Porcja polskich produkcji w sierpniu w Domo+ to kompendium wiedzy zarówno dla całkowicie początkujących, jak i tych poszukujących nowych inspiracji.