Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

Opublikowany

Od 23 lipca na warszawskich bulwarach  wiślanych podziwiać można graffiti 3D, przedstawiające stolicę z  nietypowej perspektywy. Projekt powstał w ramach kampanii promocyjnej  programu „Polska z góry” stacji Planete+. 

Pałac Kultury i Nauki, Sala kongresowa,  Wisła i Most Poniatowskiego na jednym planie – Planete+ przygotowało  niestandardową atrakcję dla widzów programu „Polska z góry”,  zamieszkujących Warszawę. W ramach akcji specjalnej na jednym z  najpopularniejszych miejskich deptaków, konkretnie na Bulwarze S.  Grzymały-Siedleckiego, pojawiły się grafiki w formie graffiti 3D.  Malunek został zaprojektowany jako obraz-iluzja, który oglądany z  odpowiedniej perspektywy, pozwoli zobaczyć Warszawę z lotu ptaka. Styl  graffiti nawiązuje do konceptu całego programu, w którym pokazywane są  najpiękniejsze lokacje w Polsce, sfilmowane z góry, przy pomocy drona.

Projekt został zrealizowany w Dzielnicy  Wisła we współpracy z Biurem Marketingu Miasta m.st. Warszawy. Grafikę  wykonała firma Ideamo, zajmująca się profesjonalnie malowaniem  artystycznym.

„Polska z góry” to serial dokumentalny  cieszący się dużą popularnością na antenie stacji. Pierwszy sezon serii  okazał się hitem oglądalności na antenie Planete+. Najchętniej oglądany  odcinek zgromadził przed telewizorami ponad 100 000 osób. Program łączy  walory rozrywkowe z edukacyjnymi. Podstawą koncepcji kreatywnej jest  chęć ukazania inspirujących, ciekawych miejsc w Polsce, o których Polacy  mało wiedzą.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Graffiti 3D.JPG

grafika | 3,49 MB

Pobierz
Graffiti 3D (3).JPG

grafika | 3,51 MB

Pobierz
Graffiti 3D (2).JPG

grafika | 3,25 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Świat stworzony na nowo – polskie gry komputerowe

temu

Rynek warty ponad 500 milionów dolarów. Gracze, których zmagania z kolejnymi „levelami” platformówek notują miliony odsłon w serwisie YouTube. To, co początkowo służyło zabawie, przerodziło się w część kultury, ważne ogniwo życia młodych pokoleń oraz prawdziwy biznes. W branży gier komputerowych Polska jest już prawdziwą potęgą. Zatem jak wygląda ten rynek? Które produkcje zyskały rozgłos i którzy twórcy zasłużyli na światowe uznanie? W nowym programie „Twórcy światów” w CANAL+ DISCOVERY nie tylko przyglądamy się zjawisku, analizując rys historyczny oraz sylwetki polskich twórców, lecz także stawiamy pytania o przyszłość tego biznesu. Premiera już we wtorek, 16 października.
Ucieczka z miejskiej dżungli w Domo+

temu

W powakacyjnym natłoku obowiązków i wirze codziennych zajęć nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby o ucieczce poza miejską dżunglę, by obcować z naturą. Taką możliwość daje piąty sezon programu „Daleko od miasta”, którego premiera już 6 października o 18:00 w Domo+.
Czy zwierzęta mają prawa? Cykl dokumentalny w Planete+

temu

Szokujące śledztwo w masarniach na całym świecie, historia modyfikowania krowich genów oraz owady jako żywność przyszłości – w październiku w ramach środowego pasma SZOK DOK widzowie poznają wstrząsające fakty na temat globalnego przemysłu spożywczego. Zwierzęta pełnią bardzo istotną rolę w naszym świecie. Jednak czy mają jakiekolwiek prawa? Premiery dokumentów w każdą środę od 3 października o godz. 22:00.
Sekrety XX-wiecznej Rosji w październiku na antenie Planete+

temu

Morderstwo człowieka-zagadki, czyli Rasputina, kreowana przez władze ZSRR polityka seksualna, walka z głodem przy pomocy naukowych faktów i kuglarskich sztuczek oraz prawdziwa historia otoczonego niezwykłym kultem radzieckiego agenta – w tym miesiącu widzowie naszej stacji odkryją nieustająco intrygujące oblicze Rosji w specjalnym cyklu historycznym. Premiery kolejnych filmów w każdy czwartek od 4 października, o godz. 22:00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.