Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

Opublikowany

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie CANAL+.

Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to europejska produkcja autorstwa młodego reżysera Stefano Lodovichi. Twórca ma już na swoim koncie doskonale przyjęty przez fanów kina  thriller „In fondo al bosco”. W głównych rolach nowego serialu o starciu mafii ze stróżami prawa zobaczymy znane nazwiska włoskiego kina: Francesco Montanari („Włoskie porządki”), Miriam Dalmazio („Ucieczka z Palermo”) czy David Coco („Generał bandytów”).

Włochy, rok 1993. Ulice Palermo przesiąknięte są krwią na skutek wojny dwóch klanów mafijnych. Po dziesięcioleciach bezskutecznych działań włoskich służb bezpieczeństwa, wymiar sprawiedliwości chce dopaść szefów mafii. W centrum tych wydarzeń znalazł się młody i ambitny prokurator z prowincji - Saverio Barone (Francesco Montanari), który odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa. Tylko on ma śmiałość stanąć w obronie tego co słuszne. Jego talent i spryt docenia szef Sztabu antymafijnego w Palermo i zaprasza go do swojej jednostki.

Dwa pierwsze odcinki „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ już w czwartek, 2 sierpnia o godz. 21:00. Premierowe odcinki serialu dostępne również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

W sierpniu CANAL+ pokaże również nowy serial „Piknik nad Wiszącą Skałą” („Picnic at Hanging Rock”). Emisja już od czwartku, 2 sierpnia w CANAL+ oraz od poniedziałku, 6 sierpnia w CANAL+ SERIALE.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Il Cacciatore (7).jpg

grafika | 862 KB

Pobierz
Il Cacciatore (2).JPG

grafika | 1,33 MB

Pobierz
Il Cacciatore (6).JPG

grafika | 1,12 MB

Pobierz
Il Cacciatore (1).jpg

grafika | 862 KB

Pobierz
Il Cacciatore (5).jpg

grafika | 552 KB

Pobierz
Il Cacciatore (3).jpg

grafika | 101 KB

Pobierz
Il Cacciatore (4).jpg

grafika | 327 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Największe hity światowego kina w gwiazdorskiej obsadzie - jesień w CANAL+

temu

Jesień w CANAL+ rozpocznie się w towarzystwie gwiazd światowego kina. Wrześniowe wieczory upłyną pod znakiem pełnych akcji thrillerów („Atomic Blonde”, „American Assassin”), poruszających biografii („Powiernik królowej” i „Barry Seal: Król przemytu”), mrocznych kryminałów („Pierwszy śnieg”) oraz kina kostiumowego („Tulipanowa gorączka”) i francuskiego humoru („Madame”). Premiery kinowe pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.
Czego się wstydzimy i od czego uciekamy? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” w Ale kino+

temu

We wrześniu w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” na antenie Ale kino+ zaprezentowane zostaną cztery filmy zmuszające do refleksji nad najgłębszymi lękami. Na antenie: głośny thriller „Musimy porozmawiać o Kevinie” („We Need to Talk About Kevin”), debiut obiecującego Kantemira Balagova „Bliskość” („Tesnota”), prezentowany w Konkursie Głównym na Festiwalu Filmowym w Cannes „Peterson” („Peterson”) Jima Jarmuscha oraz „Nowa dziewczyna” („Une nouvelle amie”) w reżyserii gwiazdy francuskiego kina François’a Ozona. Filmy z cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” we wrześniowe czwartki o godz. 20:10 w Ale kino+.
Siła jest kobietą w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne”. W sierpniu w Ale kino+

temu

W sierpniu w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” na antenie Ale kino+ pięć filmów o kobietach niezwykłych. Zmuszone do walki, udowodnią, że płeć piękna to także płeć silna. Na antenie: oparty na faktach dramat „Dziewczyna z Brestu” („La fille de Brest”), prezentowana w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara, studium psychologiczne „Co przynosi przyszłość” („L'avenir”) w reżyserii laureatki Srebrnego Niedźwiedzia Mii Hansen-Løve oraz dwie wzruszające produkcje: „Na zawsze twoja” („A Promise”) i „Sierota” („Orpheline”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” w czwartki od 2 do 30 sierpnia, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

temu

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.