Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

Opublikowany

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.

Po raz pierwszy w historii kanału Ale kino+ zdecydowaliśmy się umożliwić naszym widzom obejrzenie serialu w systemie sVOD. Dla naszych abonentów wszystkie odcinki będą dostępne bezpłatnie w nc+ GO oraz w nc+ GO TV już w dniu premiery telewizyjnej. Jeżeli ten sposób dystrybucji sprawdzi się, będziemy dążyli do zwiększenia liczby pozycji programowych pokazywanych w ten sposób.

Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Programowa platformy nc+

Belgijska prasa nazwała tę produkcję „kryminalnym serialem roku, który trzeba zobaczyć”. Twórcy w nieoczywisty sposób zbudowali fabułę. Historia przedstawiona jest z wielu perspektyw, przez co sympatia widzów w stosunku do bohaterów zmienia się z odcinka na odcinek. W rolach głównych najpopularniejsze nazwiska belgijskiego kina: Jeroen Perceval ("Głowa byka", "Borgman", "Ardeny"), Lynn Van Royen („Boso, ale na rowerze”), Geert Van Rampelberg („W kręgu miłości”).

Przeciętny zimowy dzień w małym flamandzkim miasteczku. Spokój przerywa szokujące przestępstwo. Na bank napadają rabusie, a pracownicy placówki stają się ich zakładnikami. Rozpoczyna się gra z czasem opowiedziana w wyjątkowy sposób. Każdy odcinek naprzemiennie koncentruje się na działaniach policji i jest opowiadany ze strony negocjatorów oraz poczuciu strachu towarzyszącemu bohaterom znajdującym się w banku i pokazuje optykę ofiar. Rozpoczyna się intensywna walka z czasem.

PREMIERA: niedziela, 5 sierpnia godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki w Ale kino+ oraz dostęp do wszystkich odcinków serialu w nc+ GO. By oglądać serial w nc+ GO TV wystarczy mieć dekoder podłączony do internetu.

Ponadto, w sierpniu na antenie Ale kino+ również serial kryminalny „Fenix” („Fenix”) już od środy, 1 sierpnia o godz. 20:10.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TD_EPI01_02L.jpg

grafika | 1,7 MB

Pobierz
TD_EPI01_03L.jpg

grafika | 992 KB

Pobierz
TD_EPI02_13L.jpg

grafika | 1,56 MB

Pobierz
TD_EPI02_14L.jpg

grafika | 1,61 MB

Pobierz
TD_EPI02_06L.jpg

grafika | 1,97 MB

Pobierz
TD_EPI02_05L.jpg

grafika | 1,65 MB

Pobierz
TD_EPI05_15L.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
TD_EPI05_01L.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
TD_EPI05_05L.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
TD_EPI01_22L.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz
TD_EPI01_19L.jpg

grafika | 1,4 MB

Pobierz
TD_EPI05_17L.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Największe hity światowego kina w gwiazdorskiej obsadzie - jesień w CANAL+

temu

Jesień w CANAL+ rozpocznie się w towarzystwie gwiazd światowego kina. Wrześniowe wieczory upłyną pod znakiem pełnych akcji thrillerów („Atomic Blonde”, „American Assassin”), poruszających biografii („Powiernik królowej” i „Barry Seal: Król przemytu”), mrocznych kryminałów („Pierwszy śnieg”) oraz kina kostiumowego („Tulipanowa gorączka”) i francuskiego humoru („Madame”). Premiery kinowe pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.
Czego się wstydzimy i od czego uciekamy? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” w Ale kino+

temu

We wrześniu w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” na antenie Ale kino+ zaprezentowane zostaną cztery filmy zmuszające do refleksji nad najgłębszymi lękami. Na antenie: głośny thriller „Musimy porozmawiać o Kevinie” („We Need to Talk About Kevin”), debiut obiecującego Kantemira Balagova „Bliskość” („Tesnota”), prezentowany w Konkursie Głównym na Festiwalu Filmowym w Cannes „Peterson” („Peterson”) Jima Jarmuscha oraz „Nowa dziewczyna” („Une nouvelle amie”) w reżyserii gwiazdy francuskiego kina François’a Ozona. Filmy z cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” we wrześniowe czwartki o godz. 20:10 w Ale kino+.
Siła jest kobietą w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne”. W sierpniu w Ale kino+

temu

W sierpniu w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” na antenie Ale kino+ pięć filmów o kobietach niezwykłych. Zmuszone do walki, udowodnią, że płeć piękna to także płeć silna. Na antenie: oparty na faktach dramat „Dziewczyna z Brestu” („La fille de Brest”), prezentowana w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara, studium psychologiczne „Co przynosi przyszłość” („L'avenir”) w reżyserii laureatki Srebrnego Niedźwiedzia Mii Hansen-Løve oraz dwie wzruszające produkcje: „Na zawsze twoja” („A Promise”) i „Sierota” („Orpheline”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” w czwartki od 2 do 30 sierpnia, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

temu

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie CANAL+.