Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

Opublikowany

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.

Po raz pierwszy w historii kanału Ale kino+ zdecydowaliśmy się umożliwić naszym widzom obejrzenie serialu w systemie sVOD. Dla naszych abonentów wszystkie odcinki będą dostępne bezpłatnie w nc+ GO oraz w nc+ GO TV już w dniu premiery telewizyjnej. Jeżeli ten sposób dystrybucji sprawdzi się, będziemy dążyli do zwiększenia liczby pozycji programowych pokazywanych w ten sposób.

Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Programowa platformy nc+

Belgijska prasa nazwała tę produkcję „kryminalnym serialem roku, który trzeba zobaczyć”. Twórcy w nieoczywisty sposób zbudowali fabułę. Historia przedstawiona jest z wielu perspektyw, przez co sympatia widzów w stosunku do bohaterów zmienia się z odcinka na odcinek. W rolach głównych najpopularniejsze nazwiska belgijskiego kina: Jeroen Perceval ("Głowa byka", "Borgman", "Ardeny"), Lynn Van Royen („Boso, ale na rowerze”), Geert Van Rampelberg („W kręgu miłości”).

Przeciętny zimowy dzień w małym flamandzkim miasteczku. Spokój przerywa szokujące przestępstwo. Na bank napadają rabusie, a pracownicy placówki stają się ich zakładnikami. Rozpoczyna się gra z czasem opowiedziana w wyjątkowy sposób. Każdy odcinek naprzemiennie koncentruje się na działaniach policji i jest opowiadany ze strony negocjatorów oraz poczuciu strachu towarzyszącemu bohaterom znajdującym się w banku i pokazuje optykę ofiar. Rozpoczyna się intensywna walka z czasem.

PREMIERA: niedziela, 5 sierpnia godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki w Ale kino+ oraz dostęp do wszystkich odcinków serialu w nc+ GO. By oglądać serial w nc+ GO TV wystarczy mieć dekoder podłączony do internetu.

Ponadto, w sierpniu na antenie Ale kino+ również serial kryminalny „Fenix” („Fenix”) już od środy, 1 sierpnia o godz. 20:10.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TD_EPI01_02L.jpg

grafika | 1,7 MB

Pobierz
TD_EPI01_03L.jpg

grafika | 992 KB

Pobierz
TD_EPI02_13L.jpg

grafika | 1,56 MB

Pobierz
TD_EPI02_14L.jpg

grafika | 1,61 MB

Pobierz
TD_EPI02_06L.jpg

grafika | 1,97 MB

Pobierz
TD_EPI02_05L.jpg

grafika | 1,65 MB

Pobierz
TD_EPI05_15L.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
TD_EPI05_01L.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
TD_EPI05_05L.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
TD_EPI01_22L.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz
TD_EPI01_19L.jpg

grafika | 1,4 MB

Pobierz
TD_EPI05_17L.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Weekend z American Film Festival w Ale kino+

temu

Ale kino+ już po raz kolejny jest partnerem wrocławskiego American Film Festival (23-28.10). Z tej okazji stacja przygotowała „Weekend z American Film Festival”, w ramach którego odbędzie się „Wieczór z Aleksem Rossem Perrym” oraz „Wieczór z filmami prezentowanymi w sekcji „Ale kino+” w poprzednich edycjach American Film Festival”. W piątek, 19 października, na antenie zaprezentowane zostaną dwa dzieła niezależnego amerykańskiego reżysera Alexa Rossa Perry’ego: „Do ciebie, Philipie” oraz „Królowa Ziemi”. Natomiast w sobotę, 20 października, wielbiciele amerykańskich filmów będą mieli okazję, by zobaczyć oryginalną produkcję z poprzednich edycji wrocławskiej imprezy: „Love & Mercy” w reżyserii Billa Pohlada.
Juliusz Machulski znów na planie! CANAL+ rozpoczął zdjęcia do pierwszego kryminalnego serialu komediowego w karierze twórcy

temu

Padł pierwszy klaps na planie kolejnego serialu premium produkowanego przez CANAL+. "Mały Zgon" to porywająca, trzymająca w napięciu i pełna czarnego humoru komedia kryminalna. Wśród twórców serialu uznani twórcy m.in. Juliusz Machulski, Piotr Domalewski czy Jagna Janicka.
„Pitbull. Ostatni pies” i wiele innych hitów w październiku w CANAL+

temu

W październiku wieczory stają się coraz dłuższe, stwarzając doskonałą atmosferę dla pełnych emocji seansów. W tym miesiącu na antenie CANAL+ poruszający dramat („Pomiędzy nami góry”), prawdziwa historia gwiazd tenisa („Wojna płci”), wyczekiwany polski film sensacyjny („Pitbull. Ostatni pies”), kino familijne („My Little Pony. Film”, „Potworna rodzinka”) i uwielbiany przez rzeszę fanów na całym świecie musical („Pitch Perfect 3”). Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.