WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

Opublikowany

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.

W lipcu stacja MiniMini+ zaprasza najmłodszych widzów do oglądania premierowych odcinków trzeciego sezonu animacji pt. „Molang”. Radosny króliczek Molang oraz kurczaczek Piu Piu pokażą dzieciom, jak ważna jest przyjaźń. W najnowszych odcinkach bohaterowie zapragną nauczyć się zawodu strażaka, zrozumieją, że sztuka kung-fu nie sprawdzi się w walce z małym pająkiem oraz odkryją, że kosiarka może zniszczyć instrukcję, bez której nie wybudują wiaty. W trzecim sezonie serialu „Kot Prot na wszystko odpowie w lot” tytułowy bohater opowie maluchom o zjawiskach przyrodniczych, wytłumaczy m.in. dlaczego po roztopieniu śnieg staje się wodą, jak rozchodzą się fale dźwiękowe oraz skąd bierze się cień. W ostatni weekend lipca stacja wyemituje kultową serię o zadziornych kucykach „My Little Pony: Przyjaźń to magia 7”. W ośmioodcinkowym maratonie Starlight i Trixie odwiedzą Królestwo Odmieńców, główni bohaterowie wybiorą się z młodymi kucykami na wycieczkę, w trakcie której opowiedzą niesamowite historie swoich idoli, a Zecora zarazi się rzadką chorobą – gorączką bagienną – na którą nadal nie odkryto leku.
„Molang 3” od wtorku, 3 lipca o godz. 10:50 oraz w weekendy o 12:50. „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3” na antenie od soboty, 14 lipca o godz. 10:00 oraz 15:20 w weekendy. „My Little Pony: Przyjaźń to magia 7” w weekend 28-29 lipca od godz. 13:15.
W lipcu widzowie teleTOON+ poznają Winstona i Dudleya, których międzygalaktyczne wyczyny rozbawią dzieci do łez i wprawią w osłupienie. Winston tworzy nieziemską szajkę razem ze swoim najlepszym przyjacielem, żółtym kotem Dudley’em oraz umięśnionym kosmitą Hamptonem. Trzech przyjaciół codziennie mierzy się ze śmiercią, podbijając bulgoczące planety, walcząc ze swoim odwiecznym wrogiem Lordem Mrokiem i złowrogimi kosmicznymi bandytami. Stacja teleTOON+ wyemituje również drugi sezon „Sissi młodej cesarzowej” − niezwykłej historii miłosnej, która wydarzyła się naprawdę. W kontynuacji losów księżniczki uczucie łączące Franza i Sissi zostaje wystawione na kolejną próbę. Młoda cesarzowa zapada w sen, z którego nikt nie potrafi jej wybudzić, a zdeterminowany Franz, z pomocą babci Idy, stara się uratować ukochaną. W sierpniu teleTOON+ zaprasza do oglądania nowego serialu animowanego „Kaeloo”, w którym widzowie poznają przygody wesołej, choć niekiedy przerażającej żaby i jej przyjaciół.
„Winston i Dudley” od poniedziałku, 23 lipca o godz. 13:15. „Sissi młoda cesarzowa” od środy, 25 lipca o godz. 9:25. „Kaeloo” od poniedziałku, 6 sierpnia o godz. 7:25.
We wtorek, 3 lipca ruszają konkursy organizowane na antenie  MiniMini+ oraz teleTOON+. Aby wziąć w nich udział, wystarczy dodać wakacyjne selfie w zakładce dotyczącej konkursu znajdującej się na stronie internetowej miniminiplus.pl oraz teletoonplus.pl. Następnie ozdobić je za pomocą graficznych elementów dostępnych w aplikacji konkursowej. Akcja trwa do końca sierpnia, a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

KAELOO_1.jpg

grafika | 158 KB

Pobierz
KAELOO.jpg

grafika | 105 KB

Pobierz
SISSI_2 (2).tiff

grafika | 2,29 MB

Pobierz
SISSI_2.tiff

grafika | 923 KB

Pobierz
WINSTON I DUDLEY.jpg

grafika | 758 KB

Pobierz
WINSTON I DUDLEY.jpg

grafika | 889 KB

Pobierz
KOT_PROT_1.tif

grafika | 25,1 MB

Pobierz
KOT_PROT.tif

grafika | 34,3 MB

Pobierz
MOLANG_3.png

grafika | 1,94 MB

Pobierz
MOLANG_3_1.png

grafika | 2,28 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Gdzie jest rybka?” – nowa propozycja dla najmłodszych w aplikacji mobilnej MiniMini+ „Rybka Kolekcjonerka”

temu

Zupełnie nowe atrakcje proponuje kanał MiniMini+ użytkownikom swoich aplikacji mobilnych. Aktualizacja „Rybki Kolekcjonerki” wprowadza minigrę, dodatkową lokację, czyli tło graficzne oraz unikalne figurki do kolekcjonowania. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
STACJA MINIMINI+, JAROSŁAW BIENIUK I ARKADIUSZ MALARZ ZACHĘCILI TYSIĄCE DZIECI DO UPRAWIANIA SPORTU W RAMACH AKCJI „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU”

temu

W czwartek, 21 czerwca zakończyła się ostatnia tura akcji „Zostań gwiazdą futbolu” organizowanej przez stację MiniMini+. Internauci oddali blisko 60 tysięcy głosów na ponad 220 filmików przesłanych przez małych piłkarzy. Do wspólnej zabawy zaangażowały się również znane gwiazdy futbolu: Jarosław Bieniuk oraz Arkadiusz Malarz. Celem akcji było zachęcanie dzieci do uprawiania sportu.  
AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

temu

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.  
NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

temu

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.

Filmowy sierpień pełen hitów w CANAL+

W sierpniu CANAL+ zaprosi swoich widzów na kino pełne zwrotów akcji. W programie znajdą się: mrożący krew w żyłach dreszczowiec („Porwany”), komedie z kryminalnym zacięciem („Kingsman: Złoty krąg” i „Bodyguard Zawodowiec”) oraz humor po francusku („Rodzina Tuche: Wolność, Równość, Rodzina”). Kinowe hity pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.