WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.

W lipcu stacja MiniMini+ zaprasza najmłodszych widzów do oglądania premierowych odcinków trzeciego sezonu animacji pt. „Molang”. Radosny króliczek Molang oraz kurczaczek Piu Piu pokażą dzieciom, jak ważna jest przyjaźń. W najnowszych odcinkach bohaterowie zapragną nauczyć się zawodu strażaka, zrozumieją, że sztuka kung-fu nie sprawdzi się w walce z małym pająkiem oraz odkryją, że kosiarka może zniszczyć instrukcję, bez której nie wybudują wiaty. W trzecim sezonie serialu „Kot Prot na wszystko odpowie w lot” tytułowy bohater opowie maluchom o zjawiskach przyrodniczych, wytłumaczy m.in. dlaczego po roztopieniu śnieg staje się wodą, jak rozchodzą się fale dźwiękowe oraz skąd bierze się cień. W ostatni weekend lipca stacja wyemituje kultową serię o zadziornych kucykach „My Little Pony: Przyjaźń to magia 7”. W ośmioodcinkowym maratonie Starlight i Trixie odwiedzą Królestwo Odmieńców, główni bohaterowie wybiorą się z młodymi kucykami na wycieczkę, w trakcie której opowiedzą niesamowite historie swoich idoli, a Zecora zarazi się rzadką chorobą – gorączką bagienną – na którą nadal nie odkryto leku.
„Molang 3” od wtorku, 3 lipca o godz. 10:50 oraz w weekendy o 12:50. „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3” na antenie od soboty, 14 lipca o godz. 10:00 oraz 15:20 w weekendy. „My Little Pony: Przyjaźń to magia 7” w weekend 28-29 lipca od godz. 13:15.
W lipcu widzowie teleTOON+ poznają Winstona i Dudleya, których międzygalaktyczne wyczyny rozbawią dzieci do łez i wprawią w osłupienie. Winston tworzy nieziemską szajkę razem ze swoim najlepszym przyjacielem, żółtym kotem Dudley’em oraz umięśnionym kosmitą Hamptonem. Trzech przyjaciół codziennie mierzy się ze śmiercią, podbijając bulgoczące planety, walcząc ze swoim odwiecznym wrogiem Lordem Mrokiem i złowrogimi kosmicznymi bandytami. Stacja teleTOON+ wyemituje również drugi sezon „Sissi młodej cesarzowej” − niezwykłej historii miłosnej, która wydarzyła się naprawdę. W kontynuacji losów księżniczki uczucie łączące Franza i Sissi zostaje wystawione na kolejną próbę. Młoda cesarzowa zapada w sen, z którego nikt nie potrafi jej wybudzić, a zdeterminowany Franz, z pomocą babci Idy, stara się uratować ukochaną. W sierpniu teleTOON+ zaprasza do oglądania nowego serialu animowanego „Kaeloo”, w którym widzowie poznają przygody wesołej, choć niekiedy przerażającej żaby i jej przyjaciół.
„Winston i Dudley” od poniedziałku, 23 lipca o godz. 13:15. „Sissi młoda cesarzowa” od środy, 25 lipca o godz. 9:25. „Kaeloo” od poniedziałku, 6 sierpnia o godz. 7:25.
We wtorek, 3 lipca ruszają konkursy organizowane na antenie  MiniMini+ oraz teleTOON+. Aby wziąć w nich udział, wystarczy dodać wakacyjne selfie w zakładce dotyczącej konkursu znajdującej się na stronie internetowej miniminiplus.pl oraz teletoonplus.pl. Następnie ozdobić je za pomocą graficznych elementów dostępnych w aplikacji konkursowej. Akcja trwa do końca sierpnia, a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.
Załączniki

Pobierz wszystkie

KAELOO_1.jpg

grafika | 158 KB

Pobierz
SISSI_2 (2).tiff

grafika | 2,29 MB

Pobierz
SISSI_2.tiff

grafika | 923 KB

Pobierz
WINSTON I DUDLEY.jpg

grafika | 758 KB

Pobierz
WINSTON I DUDLEY.jpg

grafika | 889 KB

Pobierz
KOT_PROT.tif

grafika | 34,3 MB

Pobierz
MOLANG_3.png

grafika | 1,94 MB

Pobierz
MOLANG_3_1.png

grafika | 2,28 MB

Pobierz
KAELOO.jpg

grafika | 105 KB

Pobierz
KOT_PROT_1.tif

grafika | 25,1 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe pokazy Rybki MiniMini w Multikinach w całym kraju już w listopadzie

W listopadowe weekendy w wybranych Multikinach w całej Polsce odbędą się pokazy nowego interaktywnego show pt. „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci”. Dzięki projektowi „KinoMagica” wyprodukowanemu  przez firmę Verne Vision widzowie mogą doświadczyć kina przyszłości – por
Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+!

teleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks. W październiku widzowie stacji zobaczą premierowo spin-offy filmowych hitów: „Mustang – duch wolności” oraz „Trolle: Impreza trwa!”. Z tej okazji stacja przygotowała konkurs dla fanów roztańczonych Trolli. Kolejną produkcją słynnego studia, która już w listopadzie ukaże się na antenie teleTOON+ jest „Dom: Przygody Ocha i Tip”.
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.