Kuchnia+ zmienia się w internecie

Kuchnia+ zmienia się w internecie

Opublikowany

Od początku lipca internauci i widzowie stacji telewizyjnej Kuchni+ mogą wejść na nową stronę internetową stacji: https://kuchniaplus.pl. Użytkownicy będą mogli dostrzec nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim wiele funkcjonalności, w tym np. możliwość zalogowania się do serwisu czy rozbudowaną wyszukiwarkę przepisów. Startowi strony towarzyszy wyjątkowy konkurs pod hasłem #BuszujacyWStronie.

Kuchnia+ przepisy i programy mistrzów kuchni z całego świata

Zobacz inspirujące przepisy i programy mistrzów kuchni z całego świata! Kuchnia + to jedyny polski kanał kulinarny tworzony dla wszystkich, którzy lubią jeść i gotować.

Serwis ma nowoczesną szatę graficzną, której układ istotnie uwypukla zdjęcia oraz materiały wideo, które w tematyce kulinarnej są szczególnie atrakcyjne dla odbiorców. Nowa architektura usprawnia także poruszanie się po stronie, w tym dotarcie do najbardziej atrakcyjnych zasobów m.in. przepisów. Serwis zawiera bazę ponad 8 tysięcy przepisów, w tym 1,5 tysiąca w formie wideo. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce użytkownicy mogą segregować potrawy według m.in. autora, programu, rodzaju dania, sezonu, czy składników. Przepisy pochodzą zarówno do gospodarzy autorskich produkcji Kuchni+ m.in. Mariety Mareckiej, Marty Dymek, Tomasza Dekera czy Davida Gaboriaud, jak i od znanych i cenionych zagranicznych gwiazd świata kuchni, jak Jamie Oliver. Jeszcze większe możliwości zyskują użytkownicy, logujący się do serwisu -  mogą tworzyć własne książki kucharskie oraz dzielić się z innymi opiniami o przepisach lub programach.
Z okazji startu odmienionego serwisu, Kuchnia+ przygotowała konkurs #BuszujacyWStronie. Zabawa nawiązuje do słynnych cytatów związanych z jedzeniem lub piciem. Od 4 do 7 lipca fani Kuchni+ na Facebooku codziennie zobaczą jedną podpowiedź konkursową, która będzie kierowała do zasobów strony internetowej www.kuchniaplus.pl. We wskazanym miejscu odkryją pytanie, na które odpowiedzi należy udzielić pod postem na fanpage’u stacji na Facebooku. Każdego dnia Kuchnia+ nagrodzi specjalnym zestawem upominków 5 najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kuchnia+_screen.png

grafika | 2,65 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polski design użytkowy – walka ze smogiem w ramach Domo+ Design Camp

temu

Design i promocja  innowacyjnych rozwiązań dla domu – tym charakteryzuje się i wyróżnia Domo+ już od dekady. Nadchodzące urodziny stacji to doskonały pretekst, aby zwrócić uwagę na kolejny aspekt naszej przestrzeni domowej -  problem zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń. Stacja zrobi to jednak w charakterystyczny dla siebie, stylowy sposób – organizując Domo+ Design Camp dla studentów wzornictwa.
Fenomenalny trener Adam Wyrzyk odwiedza zagraniczne tory wyścigowe –  drugi sezon „Życia na wyścigach”

temu

 Hasło „wyścigi konne” przywołuje obrazy z najsłynniejszej brytyjskiej imprezy  towarzysko-sportowej Royal Ascot – wymyślne kapelusze na głowach  arystokratek, milionerzy w staromodnych cylindrach i barwnie ubrana  rodzina królewska, przypatrująca się zmaganiom jeźdźców. Bardziej  wtajemniczonym w tę dyscyplinę na myśl przyjdzie warszawski Służewiec.  To właśnie tu trener Adam Wyrzyk, czarny koń polskich gonitw, odnosi  spektakularne sukcesy. Już wkrótce odwiedzi także zagraniczne tory.  Premierowe odcinki drugiego sezonu produkcji Planete+ w każdą niedzielę,  od 2 września o godz. 22:00.
Cała Polska boki zrywa, czyli „Co za kabaret!” we wrześniu w CANAL+ DISCOVERY

temu

Polski kabaret ponad wszelką wątpliwość różni się od tego, który możemy oglądać w słynnym „Kabarecie” z Lizą Minnelli – trudno szukać w nim tańczących w rewii czy skąpo ubranych kobiet. Nie brakuje mu za to satyry na polską rzeczywistość. Rodzimi kabareciarze mają nadzwyczajny talent do wynajdywania czułych punktów narodowego ego i obśmiewania ich w sposób, który nie uraża, lecz bawi do łez. W jaki sposób pracują nad nowymi skeczami czołowe grupy kabaretowe w kraju? We wrześniu CANAL+ DISCOVERY zajrzy za kulisy programów kabaretowych, które kocha cała Polska.
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

temu

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.