George Clarke w Domo+ remontuje Wielką Brytanię i jej historyczne budynki

George Clarke w Domo+ remontuje Wielką Brytanię i jej historyczne budynki

Opublikowany

Od gotyku przez epokę georgiańską po styl wiktoriański i Art Deco. Na brytyjskiej ziemi stoi wiele historycznych budynków, pamiętających kluczowe w historii Królestwa momenty. Powoli jednak nadgryza je ząb czasu. Brytyjski architekt George Clarke doskonale wie, jak sprawić, aby dom z historią zyskał drugie życie. Stosuje przy tym nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku. Premiera mini serii „George Clarke - stary nowy dom” w Domo+ już 14 lipca o godzinie 21:00!

Zabytkowe kamienice i historyczne budynki mają wyjątkowy i magiczny klimat, jednak pod wpływem czasu tracą swój pierwotny urok. Potrzebują metamorfozy, która sprawi, że będą równie stylowe i wygodne, co kiedyś. Znany brytyjski architekt George Clarke wyrusza w podróż po Wielkiej Brytanii i znajduje wyjątkowe domy, które poddaje spektakularnym przemianom, uwalniając ich uśpiony potencjał.

Program „George Clarke - stary nowy dom” to kopalnia wiedzy dla widzów poszukujących inspiracji do wykorzystania we własnych wnętrzach, niezależnie od posiadanego budżetu. George Clarke - ekspert od wystroju wnętrz - sprawi, że dom z poprzedniej epoki przemieni się w nowoczesne mieszkanie z nutą starodawnego, dobrego stylu. Intrygujące projekty i prawdziwe perełki – ten program dostarczy masy świeżych pomysłów i pokaże, że jeśli chodzi o zmianę swojego najbliższego otoczenia, nie ma rzeczy niemożliwych.

Pierwszy odcinek programu już 14 lipca o godzinie 21:00 w Domo+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

GeorgeClarke_02_010.jpg

grafika | 9,78 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_007.jpg

grafika | 7,15 MB

Pobierz
GeorgeClarke_02_009.jpg

grafika | 9,21 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_008.jpg

grafika | 7,93 MB

Pobierz
GeorgeClarke_02_008.jpg

grafika | 8,8 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_009.jpg

grafika | 7,73 MB

Pobierz
GeorgeClarke_02_005.jpg

grafika | 6,47 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_005.jpg

grafika | 5,05 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_006.jpg

grafika | 3,59 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polski design użytkowy – walka ze smogiem w ramach Domo+ Design Camp

temu

Design i promocja  innowacyjnych rozwiązań dla domu – tym charakteryzuje się i wyróżnia Domo+ już od dekady. Nadchodzące urodziny stacji to doskonały pretekst, aby zwrócić uwagę na kolejny aspekt naszej przestrzeni domowej -  problem zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń. Stacja zrobi to jednak w charakterystyczny dla siebie, stylowy sposób – organizując Domo+ Design Camp dla studentów wzornictwa.
Fenomenalny trener Adam Wyrzyk odwiedza zagraniczne tory wyścigowe –  drugi sezon „Życia na wyścigach”

temu

 Hasło „wyścigi konne” przywołuje obrazy z najsłynniejszej brytyjskiej imprezy  towarzysko-sportowej Royal Ascot – wymyślne kapelusze na głowach  arystokratek, milionerzy w staromodnych cylindrach i barwnie ubrana  rodzina królewska, przypatrująca się zmaganiom jeźdźców. Bardziej  wtajemniczonym w tę dyscyplinę na myśl przyjdzie warszawski Służewiec.  To właśnie tu trener Adam Wyrzyk, czarny koń polskich gonitw, odnosi  spektakularne sukcesy. Już wkrótce odwiedzi także zagraniczne tory.  Premierowe odcinki drugiego sezonu produkcji Planete+ w każdą niedzielę,  od 2 września o godz. 22:00.
Cała Polska boki zrywa, czyli „Co za kabaret!” we wrześniu w CANAL+ DISCOVERY

temu

Polski kabaret ponad wszelką wątpliwość różni się od tego, który możemy oglądać w słynnym „Kabarecie” z Lizą Minnelli – trudno szukać w nim tańczących w rewii czy skąpo ubranych kobiet. Nie brakuje mu za to satyry na polską rzeczywistość. Rodzimi kabareciarze mają nadzwyczajny talent do wynajdywania czułych punktów narodowego ego i obśmiewania ich w sposób, który nie uraża, lecz bawi do łez. W jaki sposób pracują nad nowymi skeczami czołowe grupy kabaretowe w kraju? We wrześniu CANAL+ DISCOVERY zajrzy za kulisy programów kabaretowych, które kocha cała Polska.
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

temu

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.