George Clarke w Domo+ remontuje Wielką Brytanię i jej historyczne budynki

George Clarke w Domo+ remontuje Wielką Brytanię i jej historyczne budynki

Od gotyku przez epokę georgiańską po styl wiktoriański i Art Deco. Na brytyjskiej ziemi stoi wiele historycznych budynków, pamiętających kluczowe w historii Królestwa momenty. Powoli jednak nadgryza je ząb czasu. Brytyjski architekt George Clarke doskonale wie, jak sprawić, aby dom z historią zyskał drugie życie. Stosuje przy tym nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku. Premiera mini serii „George Clarke - stary nowy dom” w Domo+ już 14 lipca o godzinie 21:00!

Zabytkowe kamienice i historyczne budynki mają wyjątkowy i magiczny klimat, jednak pod wpływem czasu tracą swój pierwotny urok. Potrzebują metamorfozy, która sprawi, że będą równie stylowe i wygodne, co kiedyś. Znany brytyjski architekt George Clarke wyrusza w podróż po Wielkiej Brytanii i znajduje wyjątkowe domy, które poddaje spektakularnym przemianom, uwalniając ich uśpiony potencjał.

Program „George Clarke - stary nowy dom” to kopalnia wiedzy dla widzów poszukujących inspiracji do wykorzystania we własnych wnętrzach, niezależnie od posiadanego budżetu. George Clarke - ekspert od wystroju wnętrz - sprawi, że dom z poprzedniej epoki przemieni się w nowoczesne mieszkanie z nutą starodawnego, dobrego stylu. Intrygujące projekty i prawdziwe perełki – ten program dostarczy masy świeżych pomysłów i pokaże, że jeśli chodzi o zmianę swojego najbliższego otoczenia, nie ma rzeczy niemożliwych.

Pierwszy odcinek programu już 14 lipca o godzinie 21:00 w Domo+.

Załączniki

Pobierz wszystkie

GeorgeClarke_02_010.jpg

grafika | 9,78 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_007.jpg

grafika | 7,15 MB

Pobierz
GeorgeClarke_02_009.jpg

grafika | 9,21 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_008.jpg

grafika | 7,93 MB

Pobierz
GeorgeClarke_02_008.jpg

grafika | 8,8 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_009.jpg

grafika | 7,73 MB

Pobierz
GeorgeClarke_02_005.jpg

grafika | 6,47 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_005.jpg

grafika | 5,05 MB

Pobierz
GeorgeClarke_01_006.jpg

grafika | 3,59 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Włosko-francuski pojedynek na noże – Bitwa na smaki: David vs. Matteo

Francuska finezja Davida Gaboriaud i włoski temperament Matteo Brunetti’ego zmierzą się w kulinarnym pojedynku, w którym wyzwania kucharzom rzucać będą zaproszeni goście. Francuz czy Włoch? Kto wyjdzie z boju zwycięsko? Nowy program, „Bitwa na smaki: David vs. Matteo” za
Świat stworzony na nowo – polskie gry komputerowe

Rynek warty ponad 500 milionów dolarów. Gracze, których zmagania z kolejnymi „levelami” platformówek notują miliony odsłon w serwisie YouTube. To, co początkowo służyło zabawie, przerodziło się w część kultury, ważne ogniwo życia młodych pokoleń oraz prawdziwy biznes. W branży gier komputerowych Polska jest już prawdziwą potęgą. Zatem jak wygląda ten rynek? Które produkcje zyskały rozgłos i którzy twórcy zasłużyli na światowe uznanie? W nowym programie „Twórcy światów” w CANAL+ DISCOVERY nie tylko przyglądamy się zjawisku, analizując rys historyczny oraz sylwetki polskich twórców, lecz także stawiamy pytania o przyszłość tego biznesu. Premiera już we wtorek, 16 października.
Ucieczka z miejskiej dżungli w Domo+

W powakacyjnym natłoku obowiązków i wirze codziennych zajęć nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby o ucieczce poza miejską dżunglę, by obcować z naturą. Taką możliwość daje piąty sezon programu „Daleko od miasta”, którego premiera już 6 października o 18:00 w Domo+.
Czy zwierzęta mają prawa? Cykl dokumentalny w Planete+

Szokujące śledztwo w masarniach na całym świecie, historia modyfikowania krowich genów oraz owady jako żywność przyszłości – w październiku w ramach środowego pasma SZOK DOK widzowie poznają wstrząsające fakty na temat globalnego przemysłu spożywczego. Zwierzęta pełnią bardzo istotną rolę w naszym świecie. Jednak czy mają jakiekolwiek prawa? Premiery dokumentów w każdą środę od 3 października o godz. 22:00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.