Polskie gwiazdy, emocje i francuski humor, czyli lipcowe premiery CANAL+

Polskie gwiazdy, emocje i francuski humor, czyli lipcowe premiery CANAL+

W lipcu widzów CANAL+ czeka pełen wachlarz filmowych emocji. Wśród letnich hitów znajdą się zarówno komedie, które rozbawią do łez („Alibi.com” oraz „Gotowi na wszystko. Exterminator”), jak i polski dramat („Niewidzialne”). Nie zabraknie też opowieści opartych na faktach („Siła przetrwania”) oraz odrobiny romantyzmu („Powrót do Montauk”). Premiery po raz pierwszy w telewizji.

Dwie kobiety. Jeden mężczyzna. Banalny trójkąt miłosny czy historia uczucia z happy-endem? Ta nieoczywista relacja zostanie przedstawiona w melodramacie „Powrót do Montauk” („Return to Montauk”). Film w reżyserii Volkera Schlöndorffa („Dyplomacja”) to wzruszająca opowieść o miłości ze Stellanem Skarsgårdem („Thor: Mroczny świat”) oraz Niną Hoss („Gold”) w rolach głównych.

Skarsgård uwodzi publiczność popisowymi, z lekka narcystycznymi opowieściami swojego bohatera, Nina Hoss w kluczowym monologu odsłania się, wychodzi z korporacyjnej skorupy.  (…)

Paweł T. Felis – Gazeta Wyborcza

Pisarz Max Zorn (Stellan Skarsgård) wraca do Nowego Jorku, by promować swoją najnowszą książkę. Mężczyzna nie myśli jednak o karierze, a o odnalezieniu kobiety, z którą wiele lat wcześniej przeżył płomienny romans. Rozdarty miłością zarówno do żony, jak i do ukochanej sprzed lat pisarz, szuka odkupienia i wyrusza do miejsca, które jest źródłem jego problemów – nadmorskiej miejscowości Montauk.
PREMIERA: niedziela, 1 lipca, godz. 21:00

Kolejnym lipcowym hitem jest film przygodowy „Siła przetrwania” („6 Below: Miracle on the Mountain”). Oparta na faktach historia snowboardzisty (w tej roli Josh Hartnett) podniesie poziom adrenaliny nie tylko fanom sportów ekstremalnych.  

Oferuje całą lawinę emocji i podnoszące na duchu przesłanie, dzięki czemu po seansie czujemy się trochę silniejsi i mądrzejsi niż przed

Bartłomiej Paszylk, Nowa Fantastyka

Były hokeista, Eric LeMarque (Josh Hartnett), uwielbia jazdę na desce snowboardowej. Przekonany o swoich umiejętnościach, podczas wyprawy w góry ignoruje ostrzeżenia o nadciągającej burzy śnieżnej. Zagubiony, wyziębiony i pozbawiony jedzenia, będzie musiał stoczyć walkę z siłami przyrody i samym sobą.
PREMIERA: piątek 6 lipca godz. 21:00

W lipcu w CANAL+ nie zabraknie również polskiego kina z gwiazdorską obsadą. W komedii „Gotowi na wszystko. Exterminator” m.in.: Paweł Domagała („Planeta Singli”), Krzysztof Czeczot („Volta”), Piotr Żurawski („Pokot”) oraz Agnieszka Więdłocha („Kobieta sukcesu”).

Jeżeli kochacie polską muzykę, klimaty kapel, ich powstawania i pogoni za marzeniami, albo macie w sobie jakąś pasję - oto film skrojony dla Was. Świetna rozrywka!

Kamil Trzeciakiewicz, PPE

Grupa przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić tłumy na koncertach pod szyldem zespołu „Exterminator”. Czas jednak pokazał, że życie nie zawsze pisze takie scenariusze, jakich byśmy oczekiwali. PREMIERA: sobota, 7 lipca godz. 22:15

Do łez rozbawi francuska produkcja „Alibi.com” („Alibi.com”). Twórca filmu – Philippe Lacheau – to autor takich hitów jak „Miłość aż po ślub” czy „Wszystko zostanie w rodzinie”.

Naprawdę zabawna komedia. Twórcy śmieją się ze stereotypu Francuzów jako niestrudzonych wiarołomców, bajeczne plenery Riwiery idealnie współgrają z wakacyjną aurą za murami kina, a drugi plan na czele z Didierem Bourdonem dokazuje na całego

Łukasz Muszyński, filmweb.pl

Skok w bok? Migasz się od pracy? Unikasz teściowej? Firma Grega (Philippe Lacheau), Alibi.com, to idealna propozycja dla każdego, kto ma na swoim koncie tajemnice, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Mężczyzna znajdzie wymówkę na każdą okoliczność, co wydaje się świetnym sposobem na biznes. Jednak pewnego dnia okazuje się, że każdy kij ma dwa końce…
PREMIERA: sobota, 14 lipca godz. 21:00

Cykl lipcowych premier zakończy mroczna produkcja w reżyserii Pawła Sali – „Niewidzialne”. To filmowa adaptacja dramatu teatralnego „Szwaczki” tego samego autora. W głównych rolach występują Halina Rasiakówna („Dzikie róże”), Natalia Rybicka („Syberiada polska”) oraz Sandra Korzeniak („Hiszpanka”).

Sala nie ogląda się za siebie. W twórczości dramaturgicznej i reżyserskiej ma kilka tematów, które stanowią dlań rodzaj fetyszu. Fascynuje go zło wynikające w dużym stopniu z pozycji społecznej. Reżyser nie apoteozuje "skrzywdzonych i poniżonych" - daje im prawo głosu, pozwala przemówić (...)

Łukasz Maciejewski, Onet.pl

Trzy szwaczki, reprezentujące różne pokolenia i odmienne podejście do życia, skrywają trzy mroczne tajemnice. Swoją niewolniczą pracę wykonują zamknięte w małej, ciemnej suterenie. Powrócą do społeczeństwa czy pozostaną dla niego „niewidzialne”?
PREMIERA: niedziela, 15 lipca godz. 21:00

Wszystkie filmy można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto, w czerwcu w CANAL+ premierowe seriale: „Cud. Tajemnica krwawych łez” („Il miracolo”) w każdy czwartek od 5 lipca (a od soboty 7 lipca w CANAL+ SERIALE) oraz „Madiba. Życie Nelsona Mandeli” („Madiba”) w poniedziałki od 2 lipca.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Montauk (3).jpg

grafika | 394 KB

Pobierz
Montauk (2).jpg

grafika | 221 KB

Pobierz
Siła przetrwania (2).jpg

grafika | 2,31 MB

Pobierz
Siła przetrwania (1).jpg

grafika | 2,01 MB

Pobierz
Niewidzialne_Fotos 12.jpg

grafika | 568 KB

Pobierz
Niewidzialne_Fotos 13.jpg

grafika | 354 KB

Pobierz
Niewidzialne_Fotos 04.jpg

grafika | 583 KB

Pobierz
Niewidzialne_Fotos 19.jpg

grafika | 409 KB

Pobierz
GotowiNaWszystkoExterminator_01 (1).jpg

grafika | 13,3 MB

Pobierz
GotowiNaWszystkoExterminator_02 (1).jpg

grafika | 8,65 MB

Pobierz
GOTOWI NA WSZYSTKO EXTERMINATOR oficjalny plakat.jpg

grafika | 916 KB

Pobierz
Alibi (4).jpg

grafika | 2,02 MB

Pobierz
Alibi (5).jpg

grafika | 1,75 MB

Pobierz
Montauk (1).jpg

grafika | 172 KB

Pobierz
Alibi (6).jpg

grafika | 6,95 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Snowden”, „Planetarium” i „Zagubieni” w listopadzie w cyklu „Miesiąc z historią” w Ale kino+

W listopadzie stacja Ale kino+ zaprasza na filmowy cykl przybliżający widzom nietuzinkowe epizody z historii – te powszechnie znane i te, które mogą zaskoczyć polską publiczność. Na ekranach telewizorów pojawi się biografia Karola Marksa („Młody Karol Marks”), opowieść o
„Czas mroku” i „Donbas” w cyklu „Wolność zagrożona” tylko w CANAL+

W listopadzie CANAL+ zaprasza widzów do refleksji nad tym, w jaki sposób człowiek odnajduje się w sytuacji destabilizacji i zagrożenia wolności. Zaprezentowane na antenie filmy dokumentalne i fabularne ukażą przypadki z historii XX wieku i tej najnowszej, gdy ludzie musieli walczyć o zachowanie swej niezależności w najmniej sprzyjających okolicznościach. W ramach cyklu wyemitowany zostanie film o staraniach Reagana, aby zapobiec nuklearnej katastrofie („The Reagan Show”), dokument poświęcony pierwszym damom PRL („Pierwsze damy PRLu”), zapis śledztwa dziennikarza rozpracowującego środowiska ultraprawicowe („Undercover in the Alt-Right”) i dokument odsłaniający kulisy powstawania fake newsów („Fabryka trolli”). Ponadto, po raz pierwszy w telewizji uhonorowane prestiżowymi nagrodami, prosto z kina „Czas mroku” i „Donbas”. [GA1]Czekamy jeszcze na polski tytuł
„Listy do M. 3” oraz „Fernando” w listopadzie w CANAL+

W listopadzie w CANAL+ nominowany do Oscara® film animowany „Fernando”, przerażający horror „Piła: Dziedzictwo”, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 obraz Małgorzaty Szumowskiej „Twarz” i trzecia część uwielbianej przez Polaków komediowej serii „Listy do M.”. Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
„Nieznajoma dziewczyna” i „Fikser” w listopadzie. Cykl „Kino Mówi” tylko w Ale kino+

Czasami krótkie chwile determinują całe życie. Filmowcy w swoich kinowych narracjach często zastanawiają się, jak radzić sobie z traumami. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Trauma” zaprezentowane zostaną filmy przedstawiające sytuacje kryzysowe, które prześladują przez
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.