Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

Już od pierwszych dni lipca CANAL+ zapewni widzom moc serialowych emocji. Włoska produkcja twórców „Młodego papieża” oraz wstrząsająca biografia Nelsona Mandeli to premierowe hity, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników seriali.

Cud. Tajemnica krwawych łez” („Il miracolo”) to nowa produkcja autorów serialu „Młody papież”. Kryminalną historię z włoskim rodowodem rozpoczyna nalot na kryjówkę szefa mafii, w której znaleziono statuetkę Madonny płaczącej krwawymi łzami. Choć nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tajemniczego zjawiska, jedno jest pewne – zmienia ono życie zarówno członków mafii, jak i policji, która ściga przestępczą organizację. W obsadzie znana z nominowanej do Polskich Nagród Filmowych ORŁY włoskiej produkcji „Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie” Alba Rohrwacher oraz Guido Caprino („Słodkich snów”).

Premierowe odcinki: od czwartku 5 lipca w CANAL+ oraz od soboty 7 lipca w CANAL+ SERIALE

Z okazji przypadającej na 18 lipca setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli, CANAL+ wyemituje miniserial o życiu legendarnego przywódcy. W tytułową rolę wcieli się nominowany do Oscara® Laurence Fishburne („Alchemik”). Wśród obsady aktorskiej znajdą się również m.in. Orlando Jones („Księga miłości”) oraz David Harewood („Tajniacy: Mniejsze zło”).

Madiba. Życie Nelsona Mandeli” to produkcja oparta na dwóch książkach Nelsona Mandeli: „Conversations With Myself” oraz „Nelson Mandela by Himself”. W trzech odcinkach przedstawiona zostanie historia działalności młodego polityka z lat 60., czyli okresu, w którym próbował opanować polityczne zamieszki w Republice Południowej Afryki.

Premierowe odcinki: od poniedziałku 2 lipca w CANAL+ (premiera po 1 odcinku) oraz w cyklu „Maraton z miniserialem” od środy 18 lipca na antenie CANAL+ SERIALE.

Oba premierowe seriale można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto w lipcu w CANAL+ SERIALE widzowie będą mieli okazję zapoznać się z premierowymi odcinkami seriali: „Uprowadzona 2” („Taken 2”) w każdy poniedziałek oraz „Lucyfer 3” („Lucifer 3”) i „Zabójcza broń 2” („Lethal Weapon 2”) we wtorki. A już 24 lipca premiera nowego serialu "Gwiazdy wesela".
Załączniki

Pobierz wszystkie

Madiba (22).jpg

grafika | 4,1 MB

Pobierz
Madiba (5).jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
Madiba (13).jpg

grafika | 4,03 MB

Pobierz
Madiba (6).jpg

grafika | 4,3 MB

Pobierz
Madiba (26).jpg

grafika | 4,39 MB

Pobierz
Madiba (14).jpg

grafika | 3,89 MB

Pobierz
Madiba (17).jpg

grafika | 3,82 MB

Pobierz
Madiba (25).jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Madiba (2).jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
Madiba (10).jpg

grafika | 3,72 MB

Pobierz
Madiba (21).jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
Madiba (18).jpg

grafika | 3,72 MB

Pobierz
Madiba (9).jpg

grafika | 3,36 MB

Pobierz
Madiba (1).jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Snowden”, „Planetarium” i „Zagubieni” w listopadzie w cyklu „Miesiąc z historią” w Ale kino+

W listopadzie stacja Ale kino+ zaprasza na filmowy cykl przybliżający widzom nietuzinkowe epizody z historii – te powszechnie znane i te, które mogą zaskoczyć polską publiczność. Na ekranach telewizorów pojawi się biografia Karola Marksa („Młody Karol Marks”), opowieść o
„Czas mroku” i „Donbas” w cyklu „Wolność zagrożona” tylko w CANAL+

W listopadzie CANAL+ zaprasza widzów do refleksji nad tym, w jaki sposób człowiek odnajduje się w sytuacji destabilizacji i zagrożenia wolności. Zaprezentowane na antenie filmy dokumentalne i fabularne ukażą przypadki z historii XX wieku i tej najnowszej, gdy ludzie musieli walczyć o zachowanie swej niezależności w najmniej sprzyjających okolicznościach. W ramach cyklu wyemitowany zostanie film o staraniach Reagana, aby zapobiec nuklearnej katastrofie („The Reagan Show”), dokument poświęcony pierwszym damom PRL („Pierwsze damy PRLu”), zapis śledztwa dziennikarza rozpracowującego środowiska ultraprawicowe („Undercover in the Alt-Right”) i dokument odsłaniający kulisy powstawania fake newsów („Fabryka trolli”). Ponadto, po raz pierwszy w telewizji uhonorowane prestiżowymi nagrodami, prosto z kina „Czas mroku” i „Donbas”. [GA1]Czekamy jeszcze na polski tytuł
„Listy do M. 3” oraz „Fernando” w listopadzie w CANAL+

W listopadzie w CANAL+ nominowany do Oscara® film animowany „Fernando”, przerażający horror „Piła: Dziedzictwo”, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 obraz Małgorzaty Szumowskiej „Twarz” i trzecia część uwielbianej przez Polaków komediowej serii „Listy do M.”. Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
„Nieznajoma dziewczyna” i „Fikser” w listopadzie. Cykl „Kino Mówi” tylko w Ale kino+

Czasami krótkie chwile determinują całe życie. Filmowcy w swoich kinowych narracjach często zastanawiają się, jak radzić sobie z traumami. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Trauma” zaprezentowane zostaną filmy przedstawiające sytuacje kryzysowe, które prześladują przez
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.