Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

Opublikowany

Już od pierwszych dni lipca CANAL+ zapewni widzom moc serialowych emocji. Włoska produkcja twórców „Młodego papieża” oraz wstrząsająca biografia Nelsona Mandeli to premierowe hity, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników seriali.

Cud. Tajemnica krwawych łez” („Il miracolo”) to nowa produkcja autorów serialu „Młody papież”. Kryminalną historię z włoskim rodowodem rozpoczyna nalot na kryjówkę szefa mafii, w której znaleziono statuetkę Madonny płaczącej krwawymi łzami. Choć nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tajemniczego zjawiska, jedno jest pewne – zmienia ono życie zarówno członków mafii, jak i policji, która ściga przestępczą organizację. W obsadzie znana z nominowanej do Polskich Nagród Filmowych ORŁY włoskiej produkcji „Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie” Alba Rohrwacher oraz Guido Caprino („Słodkich snów”).

Premierowe odcinki: od czwartku 5 lipca w CANAL+ oraz od soboty 7 lipca w CANAL+ SERIALE

Z okazji przypadającej na 18 lipca setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli, CANAL+ wyemituje miniserial o życiu legendarnego przywódcy. W tytułową rolę wcieli się nominowany do Oscara® Laurence Fishburne („Alchemik”). Wśród obsady aktorskiej znajdą się również m.in. Orlando Jones („Księga miłości”) oraz David Harewood („Tajniacy: Mniejsze zło”).

Madiba. Życie Nelsona Mandeli” to produkcja oparta na dwóch książkach Nelsona Mandeli: „Conversations With Myself” oraz „Nelson Mandela by Himself”. W trzech odcinkach przedstawiona zostanie historia działalności młodego polityka z lat 60., czyli okresu, w którym próbował opanować polityczne zamieszki w Republice Południowej Afryki.

Premierowe odcinki: od poniedziałku 2 lipca w CANAL+ (premiera po 1 odcinku) oraz w cyklu „Maraton z miniserialem” od środy 18 lipca na antenie CANAL+ SERIALE.

Oba premierowe seriale można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto w lipcu w CANAL+ SERIALE widzowie będą mieli okazję zapoznać się z premierowymi odcinkami seriali: „Uprowadzona 2” („Taken 2”) w każdy poniedziałek oraz „Lucyfer 3” („Lucifer 3”) i „Zabójcza broń 2” („Lethal Weapon 2”) we wtorki. A już 24 lipca premiera nowego serialu "Gwiazdy wesela".

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Madiba (22).jpg

grafika | 4,1 MB

Pobierz
Madiba (5).jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
Madiba (13).jpg

grafika | 4,03 MB

Pobierz
Madiba (6).jpg

grafika | 4,3 MB

Pobierz
Madiba (26).jpg

grafika | 4,39 MB

Pobierz
Madiba (14).jpg

grafika | 3,89 MB

Pobierz
Madiba (17).jpg

grafika | 3,82 MB

Pobierz
Madiba (25).jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Madiba (2).jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
Madiba (10).jpg

grafika | 3,72 MB

Pobierz
Madiba (21).jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
Madiba (18).jpg

grafika | 3,72 MB

Pobierz
Madiba (9).jpg

grafika | 3,36 MB

Pobierz
Madiba (1).jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

temu

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie CANAL+.
Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

temu

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.
Nowe horyzonty kina z Ale kino+

temu

Już po raz piąty Ale kino+ jest partnerem filmowym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu i zaprasza do własnej specjalnej strefy filmowej. Wyświetlone zostaną nagradzane, wyjątkowe światowe produkcje.
Filmowy sierpień pełen hitów w CANAL+

temu

W sierpniu CANAL+ zaprosi swoich widzów na kino pełne zwrotów akcji. W programie znajdą się: mrożący krew w żyłach dreszczowiec („Porwany”), komedie z kryminalnym zacięciem („Kingsman: Złoty krąg” i „Bodyguard Zawodowiec”) oraz humor po francusku („Rodzina Tuche: Wolność, Równość, Rodzina”). Kinowe hity pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.

Przyroda na pierwszym miejscu – nowy program „Ekopatrol” w Planete+

Spokojna, dobra, bezbronna – natura nie obroni się sama. Na szczęście jest wielu ludzi, którym leży na sercu stan naszej planety. Bohaterowie nowego serialu dokumentalnego Planete+ - „Ekopatrol” - poruszają trudne tematy, prowadzą własne śledztwa, współpracują z prokuraturą i podejmują się ryzykownych interwencji, by chronić polską faunę i florę. Premierowe odcinki zmagań ekologów w każdy poniedziałek od 18 czerwca o godz. 18:00.