Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

Opublikowany

Już od pierwszych dni lipca CANAL+ zapewni widzom moc serialowych emocji. Włoska produkcja twórców „Młodego papieża” oraz wstrząsająca biografia Nelsona Mandeli to premierowe hity, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników seriali.

Cud. Tajemnica krwawych łez” („Il miracolo”) to nowa produkcja autorów serialu „Młody papież”. Kryminalną historię z włoskim rodowodem rozpoczyna nalot na kryjówkę szefa mafii, w której znaleziono statuetkę Madonny płaczącej krwawymi łzami. Choć nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tajemniczego zjawiska, jedno jest pewne – zmienia ono życie zarówno członków mafii, jak i policji, która ściga przestępczą organizację. W obsadzie znana z nominowanej do Polskich Nagród Filmowych ORŁY włoskiej produkcji „Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie” Alba Rohrwacher oraz Guido Caprino („Słodkich snów”).

Premierowe odcinki: od czwartku 5 lipca w CANAL+ oraz od soboty 7 lipca w CANAL+ SERIALE

Z okazji przypadającej na 18 lipca setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli, CANAL+ wyemituje miniserial o życiu legendarnego przywódcy. W tytułową rolę wcieli się nominowany do Oscara® Laurence Fishburne („Alchemik”). Wśród obsady aktorskiej znajdą się również m.in. Orlando Jones („Księga miłości”) oraz David Harewood („Tajniacy: Mniejsze zło”).

Madiba. Życie Nelsona Mandeli” to produkcja oparta na dwóch książkach Nelsona Mandeli: „Conversations With Myself” oraz „Nelson Mandela by Himself”. W trzech odcinkach przedstawiona zostanie historia działalności młodego polityka z lat 60., czyli okresu, w którym próbował opanować polityczne zamieszki w Republice Południowej Afryki.

Premierowe odcinki: od poniedziałku 2 lipca w CANAL+ (premiera po 1 odcinku) oraz w cyklu „Maraton z miniserialem” od środy 18 lipca na antenie CANAL+ SERIALE.

Oba premierowe seriale można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto w lipcu w CANAL+ SERIALE widzowie będą mieli okazję zapoznać się z premierowymi odcinkami seriali: „Uprowadzona 2” („Taken 2”) w każdy poniedziałek oraz „Lucyfer 3” („Lucifer 3”) i „Zabójcza broń 2” („Lethal Weapon 2”) we wtorki. A już 24 lipca premiera nowego serialu "Gwiazdy wesela".

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Madiba (22).jpg

grafika | 4,1 MB

Pobierz
Madiba (5).jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
Madiba (13).jpg

grafika | 4,03 MB

Pobierz
Madiba (6).jpg

grafika | 4,3 MB

Pobierz
Madiba (26).jpg

grafika | 4,39 MB

Pobierz
Madiba (14).jpg

grafika | 3,89 MB

Pobierz
Madiba (17).jpg

grafika | 3,82 MB

Pobierz
Madiba (25).jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Madiba (2).jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
Madiba (10).jpg

grafika | 3,72 MB

Pobierz
Madiba (21).jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
Madiba (18).jpg

grafika | 3,72 MB

Pobierz
Madiba (9).jpg

grafika | 3,36 MB

Pobierz
Madiba (1).jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
„Papież, to jest firma!” – sekrety jednego z najpotężniejszych ludzi na ziemi już w październiku w CANAL+

temu

Ojciec Święty – katolikom wydaje się bliski i dobrze znany. Za pośrednictwem kilku kliknięć można dowiedzieć się, co jada na śniadanie, a mimo to od niemal dwóch tysięcy lat Watykan pieczołowicie strzeże tajemnic papieży. Większość informacji na ich temat nigdy nie ujrzała światła dziennego. Najnowsza seria dokumentalna „Papież. Najpotężniejsze narzędzie Kościoła” („Pope: The Most Powerful Man In History”) dociera do tajnych dotychczas źródeł i przybliża widzom najważniejsze okresy w historii papiestwa. Premierowe odcinki już od 1 października tylko w CANAL+.
Weekend z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w CANAL+

temu

Wrzesień to miesiąc polskiego kina - co roku najważniejsze osobistości filmowego świata zjeżdżają się nad malownicze morze, aby świętować tryumfy rodzimej kinematografii. Na zakończenie 43. edycji Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni CANAL+ wyemituje wybrane produkcje wyróżnione w poprzednim roku. Na entuzjastów ambitnego, festiwalowego kina czeka weekend pełen filmowych uniesień.
Plan filmowy na zboczach ośmiotysięcznika w Karakorum – trwają zdjęcia do wyjątkowej koprodukcji CANAL+

temu

Jak się kręci film fabularny na wysokości 5600 m n.p.m.? Jednym z niewielu reżyserów znających odpowiedź na to pytanie jest Leszek Dawid, który w górach Karakorum realizował pierwszą część zdjęć do filmu pt. „Broad Peak”. Kolejny etap prac nad opowieścią o polskim himalaiście, Macieju Berbece, ruszył z początkiem września.